До ювілейного, 10-го, сезону ФК "УТК"! Розділ 1: "Вперше!"

Автор: Sobolenko від 23-03-2021, 20:28, подивилося: 373

0 Цей сезон - 10-й в історії футбольного клубу "УТК". По його завершенні маю бажання випустити книгу по історії нашого клубу, де буде зібрано все і про всіх))) Ну а наразі з вами поділюся циклом публікацій під назвою "Назустріч ювілейного, 10-го, сезону ФК "УТК". Ви матимете змогу дізнатися про рекорди, досягнення і т.п. як команди, так і окремих її гравців.

Перший розділ можемо назвати "Вперше!".

Перший офіційний матч: 8 квітня 2012 року- 1/16 фіналу Кубку Черкаської області. Штучне поле стадіону «Уманьферммаш» "УТК-Ятрань" - "Ретро" 0 : 1.

Артем Московський в ролі капітана виводив команду на перший, історичний матч!

Ось стартовий склад в першому офіційному матчі в історії "УТК"!

Перша перемога в офіційному матчі: 20 травня 2012 року в с. Іванівка над «Маньківкою» (4:0)

Василь Єжаченко виводить на перший переможний матч!

Перша нічия в офіційному матчі: 27 травня 2012 року у Ватутіно в матчі з «Ретро-2» (0:0)

Перша перемога з великим рахунком в офіційному матчі: 20 травня 2012 року в с. Іванівка над «Маньківкою» (4:0)

Перша поразка з великим рахунком в офіційному матчі: 25 травня 2013 у Золотоноші від «Урагану» (0:3)

Перший забитий гол: Микола Малютін – 13 травня 2012 року в Смілі у ворота «Явора»

Микола Малютін (в першому матчі проти "Ретро")

Перший пропущений гол: 8 квітня 2012 року гравець «Ретро» Гостєв на 17 хвилині матчу

Ювілейні забиті м’ячі:
50-й – 14.04.13. – Сергій Терещенко (54 хвилина матчу проти «Лисянки» у кубку області)
100-й – 18.04.14. – Сергій Баланюк (52 хвилина матчу проти «Корісу-АМ» у Корсуні в кубку області)
150-й – 20.09.14. – Сергій Баланюк (33 хвилина матчу проти «Уманьферммашу»)
200-й – 30.05.15. – Олександр Казанюк (72 хвилина матчу проти «Лідера»)
250-й – 31.10.15. – Роман Потапов (22 хвилина «золотого» матчу проти «Нашої Ряби»)
300-й – 23.07.16. – Микола Малютін (70 хвилина матчу проти «Олімпу»)
400-й – 26.05.18. – Олександр Раковський (40 хвилина матчу проти «Черкаський Дніпро»)
500-й – 07.09.19. – Владислав Лебедєв (62 хвилина проти «Авангарду»)