» » » "УТК" перед стартом сезону були протестовані "Лівим Берегом". Цінний спаринг!

"УТК" перед стартом сезону були протестовані "Лівим Берегом". Цінний спаринг!

Автор: Sobolenko від 14-04-2021, 20:48, подивилося: 535

0 "УТК" перед стартом сезону були протестовані "Лівим Берегом". Цінний спаринг!

Нинішнє керівництво українського футболу в гостях у господарів чудового спорткомплексу. Президент "Лівого берега" Микола Лавренко, президент УАФ Андрій Павелко, почесний президент ФК Микола Павлов, віце-президент УАФ Вадим Костюченко - перед грою "Лівого Берега" проти "УТК".

Заключний контрольно-тренувальний матч ФК «УТК» став справжнім тестом з метою задати максимально високо планку для колективу тепличників. Без зайвої скромності говорити, що на завершення Олександр Казанюк організував спаринг для свої підопічних із суперником, який має аргументовано високі цілі не лише в аматорському футболі. Причому про ФК «Лівий Берег» в цьому світлі потрібно говорити не лише як про боєздатну футбольну команду, а як про потужний футбольний проект. Ато в Україні достатньо «могутніх» футбольних клубів, в яких за душею максимум автобус для команди (іто не факт що є). Про «Лівий Берег» такого і близько не скажеш. Навпаки – цей клуб можна приводити як приклад, як створюється класна футбольна (та і спортивна загалом) інфраструктура. Кому цікаво – можете подивитися на моєму ютуб-каналі сюжет про спорткомплекс на Осокорках, який вдалося відвідати. Повірте – варто мрій і наслідування.

«Лівий Берег» (Київ) – «УТК» 4:0 (1:0)
11 квітня. Київ. Стадіон ФК «Лівий Берег»

Стартовий склад УТК: Щербина (76, Решетило), Коломієць (62, Дудник), Троян (71, Бровченко О.),Тарасенко (53, Раковський), Подколзін, Твердоух, Любченко (67, Лісовий), Потапов (62, Рудь), Поплавка (76, Бровченко А.), Король (65, Лебедєв), Зоря (67, Єжаченко).

Голи: 11, 67, 70 , 86 хвилини.

Щодо самої гри. Попри різкого старту господарів, в складі яких було достатньо прізвищ гучних в Українському футболі найвищого рівня (особливо теплою була зустріч з Андрієм Запорожаном, якого змогли побачити уманчани торік в кількох матчах за «УТК»), гості не знітилися. «Лівий Берег» мав момент вже на 2-й хвилині. А за тим прослідували обопільні обміни небезпечними стандартними положеннями.

На 11 хвилині господарям забити, як кажуть, досить швидкого м’яча. Якщо небезпечний удар з близької відстані зліва Володимир Щербина парирував, то добивання з іншого кута принесло господарям позитивний результат. 1:0. Навіть це не вибило з колії гостей. Приємно було, що футболісти «УТК» достойно виглядали на фоні сильного суперника. В середині тайму зокрема тепличники провели кілька дуже якісних контратак. Вони їх дуже гарно розганяли. Але то удар завершальний не ставав великою проблемою для голкіпера (22 хвилина Поплавка), то не вдавалося втекти від останнього оборонця (як у Потапова на 26 хвилині), то пробивали поряд 933 хвилина так пробив Король після виходу 3 в 2). Мали всі шанси гості відігратися і перед самою перервою. Два моменти були дуже гострі. На 41 хвилині гарно зліва прострілив Ярослав Поплавка. Але двом гравцям забракло мізеру, щоб замкнути. А за дві хвилини ще одна контратака і вихід 3 в 2, але Поплавці не вдалося втекти сам на сам.

По першому тайму можна було констатувати, що «УТК» дуже достойно виглядали. І цілком мали шанси не програвати. Гра була рівною.

Весна натякає, що прийшла - а з нею і футбол!

І другий тайм «УТК» розпочали з ентузіазмом, намагаючись відігратися. Але не варто було забувати, що це гра тренувальна і тренери мають в таких матчах насамперед свої далекоідучі плани. Пішли заміни. Я не скажу, що в результаті замін трапилися наступні голи у ворота «УТК». Але по хронології після них. Та і варто зазначити, що молодь, що вийшла на другий тайм у господарів, була вкрай вмотивована і обертів не збиралася збавляти. Тому в останній чверті матчу ще три м’ячі побували у воротах «УТК». Гості теж досить таки на грали на бодай один гол, але свої нагоди не використали.

Дуже гарний спаринг. Який вказав орієнтири для прогресу. Та і побачити, яке можливе футбольне майбутнє в Україні теж дорогого вартувало.

Ну а тепер з гарним настроєм на старт офіційного сезону! Зачекалися!