Автор: Sobolenko від 20-04-2021, 23:21, подивилося: 307

0
Цей сезон - 10-й в історії футбольного клубу "УТК". По його завершенні маю бажання випустити книгу по історії нашого клубу, де буде зібрано все і про всіх))) Ну а наразі з вами поділюся циклом публікацій під назвою "Назустріч ювілейного, 10-го, сезону ФК "УТК". Ви матимете змогу дізнатися про рекорди, досягнення і т.п. як команди, так і окремих її гравців.

Вашій увазі розділ 3 "Серії":

Найбільше забито м’ячів гравцем в одному матчі:
4 м’ячі в одному матчі 29.04.2017 року в Чорнобаї у ворота «Колоса» в першому турі чемпіонату області провів Роман Потапов. Цікаво, що Роман є уродженцем Чорнобаю.

Роман Потапов

як ви зрозуміли - 18 квітня 2021 року Віталій Зоря повторив це досягнення, забивши у ворота "Базиса-2" всі 4 мячі за перший тайм.

Хет-трики – всього 17 випадків:
10.06.2012 - в ворота «Звенигородки» Віталій Дубіна
16.09.2012 – «Звенигородка» - Віталій Дубіна (тобто в одному сезоні в обох матчах цій команді)
Віталій Дубіна

14.10.2012 – «Садівник» - Сергій Терещенко.
01.06.2013 – «Наша Ряба» - Євген Єжаченко (перший у вищій лізі)
06.07.2013 – «Спартак» - Сергій Терещенко.
Сергій Терещенко

21.06.2014 – «Олімп» - Олег Трифонов
04.10.2014 – «Авангард» - Сергій Баланюк (найшвидше оформив – до 24-ї хвилини матчу (2, 20 і 24 хвилини)
11.10.2014 – «Олімп» - Олександр Казанюк
18.10.2014 – «Спартак» - Олександр Казанюк (два матчі поспіль)
06.06.2015 – «Авангард» - Олександр Казанюк
29.08.2015 – «Базис» - Олександр Казанюк
17.04.2016 – «Авангард» - Олександр Казанюк (перший у кубку)
30.04.2016 – «Уманьферммаш» - Олександр Казанюк (кубок – найбільше часу минуло від першого до третього м’яча – 75 хвилин)
04.06.2016 – «Росава» - Олександр Казанюк
25.06.2016 – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» - Михайло Павленко ( від першого до третього м’яча пройшло 8 хвилин)
Михайло Павленко

03.06.2017 – «Спартак» - Є.Єжаченко (вийшовши на заміну і забив в інтервалі часу з 68 по 88 хвилину).
18.08.2018 – «Авангард» - А.Манасян (вийшов на заміну на 63-й хвилині і забив в інтервалі з 85-ї (!!!) по 90+2 хвилини! Унікальний хет-трик за скорострільністю (7 хвилин!) і по часу виконання (ендшпіль матчу!)
08.06.2019 – «Наша Ряба» - Роман Потапов.
07.09.2019 – «Авангард» - Роман Потапов.
07.09.2019 – «Авангард» - Артем Король. Два гравці в одному матчі оформили хет-трик!