» » » Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. 8 тур. Перша ліга 7 тур.

Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. 8 тур. Перша ліга 7 тур.

Автор: Sobolenko від 24-06-2012, 01:13, подивилося: 2132

3 Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. 8 тур. Перша ліга 7 тур.«Наша Ряба» – ФК «Зоря» - 3:1

ФК «Городище» – ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» - 1:3

ФК «Ретро» – ФК «Авангард» - 7:1

МФК «Христинівка» – ФК «Уманьферммаш» - 2:1

ФК «Спартак-БЗК» – «Ураган» - 3:1

про матч уманчан в сусідній Христинівці подам звіт з сайту "Спорт Черкащини" задля усунення звинувачення мене "в непатріотичності".

Написав Максим Гаптар
Субота, 23 червня 2012, 23:05

Загалом обидві команди провели спокійний матч. Перший тайм пройшов під знаком невиразності. Господарі поля намагалися заволодіти ініціативою і грати першим номером, але їм це не дуже вдавалося.

Проте якісніші атаки проводили все ж футболісти «Христинівки», але серйозних нагод забити протягом першої 20-хвилинки в команд не було. Суперники більшою мірою призвичаювалися до стилю гри суперника.

На 33-й хвилині крайній захисник «Христинівки» Глушок завдав непоганого удару, але голкіпер «Ферммашу» Володимир Щербина переправив м’яч на кутовий. Розіграш з «корнера» замикав Мельник, але його постріл був занадто слабким.

Гості відповідали цікавими контрвипадами Олександра Казанюка та Дмитра Ситіна. Ця зв’язка вже котрий матч є найкращою в уманської команди. Капітан «Ферммашу» дає початок атаці, яку гарно з лівого флангу підтримує Ситін із подальшим пасом чи зміщенням у центр, однак цим атакам бракувало гостроти у завершальній стадії. Втім на 44-й хвилині гарну нагоду мав форвард Умані Сергій Янчук. Нападник «Ферммашу» отримав передачу після обіграшу братів Казанюків, але на його удар зреагував воротар «Христинівки». На цьому перша половина й завершилася.

Другий тайм розторопніше почали футболісти «Уманьферммашу», які з мінімуму своїх нагод вони використали максимум. Проте першими забити гол мали можливість господарі, на 55-й хвилині після навісу м’яч потрапив до Юрія Галюка, який головою віддав передачу на Владислава Голуба, на удар якого зреагував Щербина. Втім «ферммашівці» достойно відповіли. На 58-й хвилині знову Олександр Казанюк протягнув м’яч віддав передачу на Дмитра Ситіна, який засмутив воротаря «Христинівки» – 0 : 1. Господарі поля не очікували такого повороту подій, але не знітилися і знайшли в собі сили відігратися. На 60-й хвилині зустрічі після удару Вітошинського непереконливо у рамці зіграв Щербина, після чого м’яч потрапив до Мельника, але страж воріт «Ферммашу» руками намагався відібрати сферу у нападника господарів, але цими діями збив його – арбітр призначив пенальті. Удар «з точки» холоднокровно реалізував Роман Поліщук – 1 : 1.

За рівного рахунку гра повністю змінилася. Господарі поля відчули впевненість у своїх силах і з стали значно частіше атакувати. Якісно на фланзі підсилив гру Владислав Голуб, котрий не лише повністю «закрив» на своїй бровці Дмитра Ситіна, але й сам добре підключався до атак. В одному з моментів христинівські футболісти мали всі шанси вийти вперед, але Віталій Мельник, отримавши м’яч перед штрафним майданчиком, не помітив Голуба, а пішов в обіграш на кількох захисників і змарнував момент.

Загалом у другому таймі гості більше грали в захисті, в атаці у бронзового призера минулорічного чемпіонату нічого не клеїлося. А господарі навпаки мали емоційне піднесення і скористалися ним. На 86-й хвилині герой матчу Роман Поліщук завдав акцентованого дальнього удару – м’яч, влучивши в стійку, потрапив у захисника «Уманьферммашу» і від нього залетів у ворота. Цей гол став переможним для «Христинівки», яка перервала серію своїх невдач.

МФК «Христинівка» – ФК «Уманьферммаш» 2 : 1

«Христинівка»: Воронков – Глушок, Лоскутов, Галюк, Войцехівський, Білоус, Кикоть, Вітошинський, Погрібний, Поліщук, Мельник.

«Уманьферммаш»: Щербина, Грибінь, Коломієць, Дзиґа, Казанюк Д., Казанюк О., Ляхович, Гаврилюк, Тригубов, Ситін, Янчук.

Голи: «Христинівка»: Поліщук – 60 хв. (пен.), 86 хв – «Уманьферммаш»: Ситін – 58 хв.

Від себе додам. Ключовим моментом матчу вважаю 60 хвилину. Команди в першому таймі діяли невиразно і цілком закономірно пішли на перерву без забитих мячів. Було зрозуміло, що і в другому таймі зливи голів чисельні глядачі з Христинівки і з Умані не побачать. А відтак, коли уманчани таки змогли відкрити рахунок (цікаво, що в гольовій атаці не приймав участі провідний форвард, команди, який в центральному колі зашнуровував взуття), то надії приїджих уболівальників на позитивний результат набули конкретних обрисів. Але не встигли всі отямитися, як грубої помилки допустив голкіпер "Уманьферммашу". Спочатку склалося враження, що він контролює ситуацію і проводжає мяч за ворота після удару із-за штрафної. Але в останню мить він вирішив не ризикувати. Але при цьому мяча не утримав і відбив перед собою. Нападник господарів був першим на мячі і встиг розвернутися спиною до воріт так, що голкіпер просто в стрибку збив його на газон. Пенальті. Поліщук розвів по різним кутам мяча і голкіпера. Так рахонок моментально став нічійним. І "Христинівка" не встигла навіть побувати в шоці після пропущеного мяча. А далі важко було комусь віддати перевагу. А наприкінці ще й по суті автогол трапився. Після удару Поліщука (перед цим була прикра втрата мяча ) мяч влучив у стійку а потім відскочив чи то від захисника чи то від голкіпера за лінію воріт. Чи то автогол, чи Поліщук забив - перемога всеодно дісталася "Христинівці". Прикра поразка. Продовжуються втрати очок. Поразка від "Урагану" вдома просто шокувала. Нічія в Білозірї обнадіяла. А тут і поразка в Христинівці.

35. "Колос" - "УТК-Ятрань" 1:2
Голи в "УТК-Ятрань" - Юрій Дзига і Віталій Дубина.

Матч мав бути непростим, важким. Команда "Колос" входить до лідерів першої ліги останніми роками і особливо непоступлива вдома. До того ж "газон" на стадіоні в Ольшані просто ганебної якості, що впливало на гру гравців обох команд - постійно виникали проблеми з влучанням по мячу через страшенні нерівності поля.
В першому таймі переконливіше виглядали гості. Першу нагоду сам собі створив Сергій Терещенко, коли здійснив слалом через весь захист, але переграти один в один кіпера не зміг. Втім "УТК-Ятрань" таки відкрила рахунок - Юрій Дзига філігранно виконав штрафний і поклав мяча в самісінький нижній кут
Але до перерви господарі таки відігралися. Помилка в центрі поля, швидка контратака, нерівне поле і мяч у воротах. Класичний "гол в роздягальню".
На самому початку другого тайму відмінно зіграла пара нападників тепличників. Терещенко зробив гарну передачу справа і віталій Дубина невідпорно пробив метрів з 10 під поперечину.
Господарів, звісно, це не влаштовувало і вони щосили намагалися відігратися. Моментами було гаряче. Все було б значно простіше, якби "УТК-Ятрань" забила третій мяч. Але після виходу один на один з голкіпером Дубина влучив в поперечину а вихід Терещенка просто був змарнований. Тому і довелося нервуватися до фінального свистка. Але перемогу вдалося втримати.