Автор: Sobolenko від 10-05-2021, 22:40, подивилося: 566

Арбітр: Цибулько Є., Лобанов В., Баранов І.
"УТК": Щербина, Коломієць (83, Дудник), Тарасенко (89, Бровченко О.), Подколзін, Троян, Твердоух, Горобець, Потапов, Поплавка (87, Єжаченко), Раковський (80, Лебедєв), Зоря (76, Король).
Олімп: Лєнчіков, Шкондін, Піскун, Левенець, Пономаренко (74, Гарнага), Клименко (72, Завгородній), Козубенко, Кармалак, Підвісіцький, Кулик (67, Доненко), Оганесов.
Голи: Подколзін (17), Горобець (24), Твердоух (88), Лебедєв (90+1)
Попередження: Пономаренко (57)

1:0. Подколзін.

Перший домашній матч тепличники провели аж четвертим за ліком – після кубкового матчу і двох стартових у чемпіонаті. Шість здобутих очок у двох важких і принципових виїздах в Золотоношу та Степанці задали позитивного імпульсу «УТК». Але розслаблятися було не на часі – в гості їхав «Олімп», що з 4 очками був другим у таблиці. Власне гра показала, що теличники і не мали наміру розслаблятися – і не залишили супернику найменших шансів.

З перших хвилин «УТК» заволодів ініціативою і ще до середини першого тайму втілив її в рахунок 2:0. Спочатку Дмитро Подколзін головою забив після класної подачі з кутового від Олександра Раковського. А за тим Віталій Горобець чітко реалізував вихід сам на сам з воротарем після класного пасу з глибини поля (здається від того таки Подколзіна).

Після цього господарі не форсували подій а планомірно диктували свої умови супротинику. За тайм гості мали реальну одну нагоду забити. Віталій Підвісіцький підловив на тому, що вітер ввів в оману оборонця і голкіпера, і «обікрав» їх, але при цьому наздогнати м’яча, щоб спрямувати у порожні ворота. Не встиг.

По перерві гості намагалися щось вдіяти. Господарі ж демонстрували тактичну гнучкість і грали по рахунку. Це було прагматично і розумно – супернику треба було відігруватися а це «світило» появою вільних зон і шансів для стрімких контратак. Регулярно в ті зони мчали по своїм флангам Поплавка і Потапов. Але «УТК», мов удав, остаточно додушив сьогоднішню жертву ближче до кінця гри – Твердоух з подачі Потапова справа зі штрафного забив головою. Ну а крапку поставив Лебедєв, що вийшов на заміну, після елегантної «стіночки» та виходу сам на сам з воротарем. 4:0. 9 очок після трьох стартових турів. Але розслаблятися нікуди – в четвертому турі на нас очікує «Дербі Уманщини» - «Базис» прийматиме «УТК»!