» » » О.Єжаченко: "В Смілі гра була справжнім футбольним трилером!"

О.Єжаченко: "В Смілі гра була справжнім футбольним трилером!"

Автор: Sobolenko від 15-05-2021, 08:47, подивилося: 464

«Патріот» (Сміла) – «УТК-2» 1:2 (0:0)
10 травня. Сміла.
Арбітр: Погорілий М.
«УТК-2»: Юрченко, Казанюк Є. (46, Темчишин), Бровченко О., Актавін (90, Березянський), Рябченко, Мельник О. (58, Юшков), Шевчук (80, Авраменко), Лісовий, Казанюк О., Здирко (87, Рябошапка), Єжаченко.
Голи: Крамаренко Дмитро (не реаліз пен -58), Цукор Денис (63, пен) - Єжаченко Євгеній (83, 90+5 пен)

За коментарем по виїзному матчу «УТК-2» традиційно звернувся до тренера команди тепличників Олександра Єжаченка:

- «Патріот» - бойова команда. Вони не будуть «хлопчиками для биття» точно. І свято на стадіоні зробили. І людей на матчі було. Єдине, що додав би – по ногах суперників хлопці теж не промахуються, оскільки так налаштовані на боротьбу.

Гра вийшла справжнім трилером! Перший тайм обійшовся без забитих голів. Хоча ми, наприклад, мали три чудових нагоди забити. А ось в другому таймі подій було! На 58 хвилині наш молодий голкіпер Єгор Юрченко перший раз парирує пенальті. За 5 хвилин він парирує ще один пенальті! Правда, арбітр призначає перебити 11-метровий і лише з третьої спроби господарям вдалося реалізувати пенальті! Після цього ми тиснули. Євген Єжаченко з асисту Олександра Казанюка рахунок зрівняв. В одному з моментів гравець господарів у своєму штрафному, лежачи, зіграв рукою, але 11-метровий не було призначено. А в компенсований час після фола на Олександрові Казанюку ми отримали право на пенальті. Євген Єжаченко його реалізував, що принесло нам перемогу.