» » » "УТК" розгромно перемагає принципового суперника в "Дербі Уманщини"!

"УТК" розгромно перемагає принципового суперника в "Дербі Уманщини"!

Автор: Sobolenko від 16-05-2021, 20:29, подивилося: 771

0 "УТК" розгромно перемагає принципового суперника в "Дербі Уманщини"!

15 травня. Кочубіївка.
Арбітри: В.Залозний, С.Цибулько, Железняк Р.
Базис: Кузьмак, Каплюченко, Кондратюк, Гірський (46, Мачульський), Бондаренко (64, Дюжов), Гріщенко, Ординський (46, Попсуй), Панов (62, Тарасюк), Тепляков (70, Полозюк), Мачуленко, Янчук (46, Рибак).
УТК: Щербина (89, Юрченко), Коломієць (70, Дудник), Тарасенко (83, Бровченко), Подколзін, Твердоух (77, Любченко), Горобець, Потапов, Поплавка (75, Єжаченко), Король (75, Здирко), Зоря (61, Лебедєв), Троян
Голи: Зоря (7), Король (17), Горобець (32, пен), Мачуленко (35), Коломієць (39), Поплавка (61, 73)
Попередження: Панов (25), Твердоух (27), Ординський (32), Каплюченко (85), Любченко (86)

В Кочубіївці "торсида" полюбляє на "терасі" згори все споглядати

2:0. Артем Король

Віталій Горобець проти Володимира Ординського

«Дербі Уманщини» між «Базисом» та «УТК» з першого матчу завжди проходило видовищно і цікаво. А з роками ще й стала рости ціна очок, що розігруються. Оскільки обидві команди останніми роками стабільно претендують на найвищі місця в обласному футболі, то і варто вести мову про класичний штамп – «розігрується шість золотих очок». Не виключенням став і звітний поєдинок – адже обидва клуби не приховують своїх амбітних планів на цей сезон. Але боротьби цього дня у Кочубіїівці не вийшло – одна з команд було просто значно сильнішою. От конкретно того дня на полі «УТК» був сильнішим. Без жодних оговорок. Причому це стало очевидно ледь не з перших хвилин. Вже на 7 хвилині Віталій Зоря з гарного пасу справа Потапова відкрив рахунок. За 10 хвилин Віталій виступив вже в ролі асистента – Артем король замкнув в стрибку саме його передачу. Причому в цьому моменті обов’язково слід згадати класну передачу Дмитра Подколзіна. Віталій холоднокровно «поклав» захисника і прострілив. А на додачу на 32-й хвилині оборонець відверто зфолив на Віталію Горобцю і Сергій Твердоух з пенальті спокійно довів справу до 0:3! За дві хвилини господарі дали якусь надію своїм уболівальникам, коли Мачуленко один гол сквитав. Але тут же Коломієць відновив статус-кво (там ще роль рикошет зіграв). З таким рахунком 1:4 команди пішли на перерву.

4:1. Типова картина того дня.

Юрій Гріщенко

"Колишніх" гравців ФК УТК немає)))

Після відпочинку стало очевидно, що Янчук намагається внести корективи, зробивши відразу три заміни. І господарі навіть першими створили момент, але удар Каплюченка в дальній кут трішки вийшов неточним. Але тут же Ярослав Поплавка просто остаточно прибив морально суперника. Він не просто забив п’ятого м’яча своєї команди а зробив то мегаефектно! Ярослав випередив Мачульського, який вийшов на заміну. Зробивши ривок з центра поля, Ярослав у штрафній двічі розвернув того таки Мачульського, що його наздоганяв, і вистрілив у дальню «дев’ятку» - м’яч від штанги влетів у сітку! Це було дуже видовищно! Мачуленко небезпечно пробивав метрів з 16-ти. На що не менш небезпечно пробивали Потапов та Лебедєв. А потім знову просто класно зіграв Поплавка – він увірвався зліва сам на сам з воротарем і пробив точно повз нього! 1:6! Питання про переможця вже не стояло. Залишалося лише з’ясувати підсумковий рахунок. У гостей гра йшла явно. Могло бути іще більше голів! Достатньо згадати, що з центра поля втік один на один Лебедєв, але забракло сил на останній штрих – удар. Ще в одному моменті лише руками ловив захисник, коли Лебедєв ще раз тік на побачення з воротарем. Гарно бив зльоту Єжаченко. У «Базиса» варто згадати момент, коли Рибак вже обіграв Щербину, але з гострого кута пробити було важко, а поки нападник виконав маневр голкіпер встиг вже повернутися!

5:1. шедевр від Ярослава Поплавки!

Знову Ярослав Поплавка і Сергій Мачульський

Федір Каплюченко проти Артема Короля

Віталій Зоря

Артем Король в оточенні Юрія Гріщенка та Федора Каплюченка

6:1. Ярослав Поплавка

Переконлива перемога «УТК». З тенісним рахунком 6:1. Але за тою ж таки тенісною термінологією, то це лише перший сет. Се ще попереду. Хоча потужний стартовий ривок «УТК» в чемпіонаті відверто порадував уболівальників тепличників.