» » » "УТК-2" не відстає від першої команди і громить суперника 6:1!!!

"УТК-2" не відстає від першої команди і громить суперника 6:1!!!

Автор: Sobolenko від 16-05-2021, 21:40, подивилося: 737

0 "УТК-2" не відстає від першої команди і громить суперника 6:1!!!

16 травня. Паланка.
Арбітри: В.Шланчак, В.Залозний, О.Коливай

УТК-2: Юрченко (74, Решетило), Темчишин (87, Кирпатий), Бровченко О., Шевчук, Рябченко, Лісовий, Ткач, Здирко (46, Юшков), Казанюк О. (82, Рябошапка), Мельник (72, Казанюк Є.), Єжаченко.

Слобода: Кольєв (78, Скринський), Бойко, Семенюк М., Семенюк Я., Дяченко, Гаркуша (62, Чубенко), Безродний , Броварський, Ясініцький, Коваленко (61, Куценко), Сахно (71, Дядюра)

Голи: Ткач (32), Казанюк (45+2), Єжаченко (65, 79, 81 пен), Ясініцький (70), Рябченко (87)

Попередження: Сахно (36), Лісовий (39), Бойко (75)

З перших хвилин господарі відразу захопили ініціативу і планомірно стали розхитувати оборону гостей. Вже на 3-й хвилині Олександр Казанюк зльоту пробивав метрів з 14-ти, але трішки неточно. За дві хвилини спочатку Ян Лісовий а потім Євген Єжаченко впритул били, але поцілили в Євгена Кольєва. Взагалі саме голкіпера «Слободи» назвав би кращим гравцем першого тайму. Він декілька разів просто рятував гостей від голу. Так на 15 хвилині він спромігся ногою відбити удар Казанюка після виходу останнього сам на сам. На 43-й Казанюк ще раз не зміг переграти голкіпера в чомусь схожому епізоді. А на 32-й хвилині Кольєв здійснив взагалі неймовірний сейв, коли парирував удар головою впритул від Євгена Єжаченка. І лише двома неймовірними ударами господарі змогли таки заслати м’ячі у сітку голкіпера, який сьогодні явно упіймав кураж. На 32 хвилині класно метрів з 25 вистрілив Андрій Ткач. А перед самою перервою неймовірний гол забив Казанюк. Йому сьогодні прості голи були не цікаві а відтак він забив що аж «ах!». В компенсований до тайму час Єжаченко мчав на рандеву з голкіпером, але Кольєв своєчасно помчав на зустріч і випередив Євгена. Але на горе голкіпера м’яч відскочив до Казанюка і той зльоту в один дотик від перетину центральної і бокової лінії по дузі спрямував м’яча у ворота. Спрямував так, що захисник, який біг рятувати ситуацію. Нічого вдіяти просто фізично не міг! Це треба було бачити! Що цікаво – буквально за лічені секунди до цього м’яч струсонув поперечину воріт «УТК-2» - то Олександр Дяченко так вистрілив зі штрафного метрів з 30-ти! Оце так кінцівка тайму була!

Другий тайм був ще видовищнішим! Ще п’ять м’ячів в сумі та три поперечини!!! Спочатку на одну 58 хвилину м’яч прилітав в поперечину обох воріт! Так поцілив спочатку Казанюк, а потім і Юрченку підфартило з тепличниками. На 65 хвилині на добиванні забив перший свій гол сьогодні. На це гості одним голом змогли відповісти. На 77 хвилині Єжаченко поцілив у поперечину (хоча в тому моменті захисник зіграв рукою, але арбітр дав дограти епізод, а нападник перевірив каркас воріт на міцність). А за 79 та 81 хвилини Євген Єжаченко і хет-трик оформив. В останньому моменті він реалізував 11-метровий, який сам же і заробив. Ну а поставив крапку в матчі Михайло Рябченко – він лише отримав капітанську пов’язку від Олега Темчишина і тут же вколотив головою м’яча в саму «дев’ятку»! Відсвяткував так би мовити довіру тренера!

Цікаво, що обидві команди "УТК" два дні поспіль перемагали по 6:1! Якийсь майстер-клас з тенісу))))

А вже цієї середи 19 травня о 15-00 в Паланці зіграють перенесену гру між собою «УТК-2» та «Шевченків край», який ще очок не втрачав (три перемоги в трьох іграх).