» » » Чемпіонат області 2021. Вища ліга. Огляд 4 туру.

Чемпіонат області 2021. Вища ліга. Огляд 4 туру.

Автор: Sobolenko від 21-05-2021, 06:57, подивилося: 485

0 4 тур.
15 травня.

Претензії ФК “УТК” на перемогу у Чемпіонаті вищолігових команд області після чотирьох турів змагання мають вагому підставу на тлі результатів команди: чотири перемоги з чотирьох ігор і відрив у шість очок від найближчого переслідувача!!! Три очки, які гравці з Паланки взяли у найпринциповішому дербі з “Базисом” на полі суперника, додають цім претензіям ґрунтове підґрунтя. Знаючи історію протистоянь “УТК” з “Базисом”, розгром у Кочубіївки – якщо не сенсація, то цілком несподіваний результат. (цитата з сайту ФФЧО)

Отже, четвертий ігровий день змагання має наступну картину:

СК «Росава» – «Олімп» 2 : 1
Матвієнко Антон (68), Макогон Анатолій (70) - Піскун Євгеній (87)

Тут боротьба точилася запекла. До середини тайму на табло були нулі. А потім за три хвилини господарі двічі забили. Що і принесло їм еремогу, оскільки гості змогли відповісти лише одним мячем.

СК «Базис» – ФК «УТК» 1 : 6
Мачуленко Роман (35) - Зоря Віталій (7), Король Артем (17), Твердоух Сергій (32 пен), Коломієць Сергій (39), Поплавка Ярослав (61,73)

Рідкісний (а за останні роки так взагалі унікальний) випадок – в «дербі Уманщини» боротьби не вийшло. По причині, що «УТК» просто повністю переграли опонента. Ще до перерви гості зробили вагому заявку на перемогу – 4:1. В другому ж таймі довели все до розгрому.

ФК «Авангард» – ФК «Златокрай-2017» 0 : 3
Сутула Максим (16), Горбинко Андрій (20), Скороходов Денис (73 пен)

Чинний чемпіон швидко повів комфортні 2:0 і довів справу до перемоги.