» » » "УТК" розгромили "Авангард". До радості уболівальників, які вдруге змогли вболівати на трибунах!

Автор: Sobolenko від 24-05-2021, 22:51, подивилося: 14069

22 травня. Умань. Центральний стадіон. 300 глядачів.

Арбітри: Цибулько С., Труба С., Погорілий М. Інспектор: Петько П.

УТК: Щербина, Дудник (67, Коломієць), Тарасенко (46, Лісовий), Подколзін (42, Бровченко), Троян (61, Здирко), Твердоух, Горобець (67, Любченко), Потапов (67, Єжаченко), Поплавка, Король (46, Лебедєв), Зоря.

Авангард: Сліпчук, Пашківський, Білокур, Станіславський, Носенко, Гут (75, Кобець), Бакіцький (21, Білоус), Оксамітній, Гладкий, Слободяник (80, Білаш), Соболь.

Голи: Король (5, 16, 20), Зоря (35, пен), Твердоух (36), Поплавка (40), Соболь (45+1), Лебедєв (64)
На 9 хвилині Гут не реалізував пенальті (мимо)
Попередження: Троян (57), Білоус (66)

Сергій Троян

1:0. Артем Король

Чудової травневої суботи за сонячної гарної погоди в Умані на центральному стадіоні в заключному турі першого кола чемпіонату області зійшлися лідер і аутсайдер турніру. Здавалось би фаворит поєдинку очевидний. Але цього року «Авангард» вже насолив «базису», що має теж амбіції, а відтак стані тепличників ніхто не розслаблявся (там цього сезону взагалі таким не пахне). А тому господарі ще в першому таймі проїхалися катком по черговому супернику.

Ярослав Поплавка

2:0. Артем Король

Артем Король

Олександр Казанюк

Ще до середини першого тайму Артем Король оформив хет-трик! Спочатку він замкнув впритул чудовий простріл від Ярослава Поплавки. За тим він холоднокровно реалізував вихід сам на сам з воротарем. А потім ще одна передача від Поплавки призвела до взяття воріт!!! При цьому Артем міг і покер в свій актив записати, але, коли він на 15 хвилині добивав впритул після удару Подколзіна, неймовірний сейв здійснив Сліпчук!

Тут варто згадати, що за рахунку 1:0 чудовий шанс забити мали гості, але Олександр Гут не поцілив у ворота при виконанні 11-метрового. Не знаю чи це кардинально вплинуло б на ситуацію, але факт є факт і хто зна…

6:0. Ярослав Поплавка

Тим часом я цілком став задумуватися а чи не замахнеться Артем Король на клубний рекорд (4 забитих м’ячі в одному матчі), але він більше цього дня не забивав. Але ввімкнулися інші! На 35-й хвилині Зоря чітко реалізував пенальті (на ньому ж і сфолили). За хвилину Твердоух забив у третьому матчі поспіль. А на 40 хвилині Поплавка взагалі надефектним трюком перекинув голкіпера і завів у порожні ворота м’яча! Скажу чесно – гості виглядали розгубленими і в мене навіть промайнула думка – а чи не призведе це побиття до оновлення рекорду «УТК» (більше 10 голів за матч!). Але гостям на допомогу прийшли дві речі – їм вдалося забити гол престижу у «роздягальню» (Соболь втік справа від Олександра Бровченка, який буквально перед тим вийшов на заміну замість Дмитра Подколзіна, що отримав болючого удару по голові) і отримали час прийти в себе на перерві!

Ян Лісовий

Владислав Лебедєв

Володимир Здирко

Віталій Зоря

В другому таймі Олександр Казанюк зробив очікувано ряд замін. Рахунок дозволяв дати побільше ігрового часу тим, хто наразі в резерві. Розрахунок в принципі виправдався – молоді хотілося показати себе з найкращого боку і вони не збавляли оберти. Але до честі «Аванграда» гості зібралися і достойно чинили спротив по перерві. Тому власне уболівальники побачили лише один гол – його класно забив Владислав Лебедєв, пробивши сходу після ідеальної розрізної передачі Потапова.

Віталій Горобець

«УТК» провели перше коло на одному диханні – здобули 5 перемог у 5 матчах! Але розслаблятися геть не на часі – попереду дуже важкий виїзд у Степанці в чвертьфіналі кубка області. А за тим відразу старт 2 кола, коли «УТК» проведе два поспіль домашніх матчі – прийматимуть «Златокрай-2017» і тут таки «Росаву». З огляду, що уболівальників два матчі пускали на трибуни (тільки з умовою дотримуватися відстань у 1-2 сидіння на трибунах), то запрошую вас на ці матчі!!!

Віталій Горобець з сином, що на лаві запасних, як вдома))))