» » » В фарм-варіанті "Дербі Уманщини" мінімальну перемогу здобув "УТК-2"

В фарм-варіанті "Дербі Уманщини" мінімальну перемогу здобув "УТК-2"

Автор: Sobolenko від 1-06-2021, 20:11, подивилося: 432

0 В фарм-варіанті "Дербі Уманщини" мінімальну перемогу здобув "УТК-2"

Арбітри: Залозний В., Бевзюк Д., Шульга С.

УТК-2: Юрченко, Темчишин, Бровченко О, Шевчук (90+2, Устенко), Рябченко, Ткач, Любченко, Мельник (81. Казанюк Є.), Лебедєв, Казанюк О. (86, Юшков), Єжаченко.

Базис-2: Красніцький, Ковтун, Тарасюк, Борисюк (85, Кобець), Бондаренко, Попсуй (81, Сергієнко), Полозюк, Шередько (46, Горщинський), Осіпчук (60, Насіленко), Панченко (66, Корнєєв), Гринчук (72, Бомко)

Гол: Єжаченко (65)

Попередження: Бровченко (45), Осіпчук (58), Насиленко (87)

Чергове "фарм-дербі" двох провідних клубів Уманщини. Такий варіант протистояння вже обріс своєю історію і здебільшого теж відбувалося воно за помітно вищої емоційної температури, ніж інші матчі "двійок". Але цього дня емоцій було дещо менше. Можливо зіграло роль, що поєдинок відбувся між матчами кубку області для перших команд (напередодні "УТК" прикро програли в Степанцях а "Базис" наступного дня їхав до "Дирдина" в гості).

Перший тайм. Можна говорити про доволі рівну гру з невеликою кількістю гольових моментів. Можна виокремити два таких епізоди - на 18 хвилині з гарної позиції бив головою Єжаченко, але вище, і на 30 хвилині вже Шевчук головою спрямував м'яча в поперечину.

Другий тайм помітно відрізнявся від першого. Значно зросла кількість гольових моментів. І була помітна перевага однієї з команд. Практично відразу господарі захопили ініціативу і їм вдавалося створювати гольові моменти. Але з реалізацією все не складалося. На 53 хвилині двічі небезпечно пробивав головою Лебедєв, але невлучно. На 62 хвилині Красніцький ефектно врятував гостей після удару Любченка. За хвилину Лебедєв пробив поряд з штангою. На 54 хвилині Мельник ледь не замкнув небезпечний простріл. З огляду на ці епізоди гол "назрівав". І Єжаченко таки спрямував м'яча у ворота - Казанюк класно видав в розріз а Євген, попри спротив захисника, реалізував вихід майже сам на сам.

Після цього господарі змарнували ще кілька моментів. Це залишало шанс гостям, які намагалися відігратися. Але голів більше цього дня забито не було і матч завершився перемогою "УТК-2". Тим самим тепличники перервали неприємну серію з 2 поразок поспіль. Натомість для "Базису-2" це якраз стало другою поразкою ....