» » » Контрольний матч "Уманьферммаш"-"Шпола-ЛНЗ-Лебедин"

Контрольний матч "Уманьферммаш"-"Шпола-ЛНЗ-Лебедин"

Автор: Sobolenko від 13-02-2011, 18:44, подивилося: 1970

0 Контрольний матч "Уманьферммаш"-"Шпола-ЛНЗ-Лебедин"12 лютого на синтетичному полі стадіону "Іллічівець-Умань" відбувся контрольний матч між новоствореною командою "Уманьферммаш" і "Шполою-ЛНЗ-Лебедин". Шквальний вітер морозного дня змушував всіх сидіти вдома, не висовуючи носа із-за ковдри. Але бажання побачити нову команду в контрольному поєдинку пересилило інстинкт самозбереження і погнало на стадіон. Таких на стадіоні набралося чоловік з 10-15. Та й чесно, кажучи, на такому холоді далеко не всі дотерпіли до фінального свистка.
Говорити про якісь висновки по по суті першому контрольному поєдинку занадто рано та і не коректно. Тому я обмежуся власне на тому, що мене найбільше цікавило. А це склад уманської команди. Отож на полі уманська диспозиція на старті мала наступний вигляд. У воротах - Володимир Щербина, який до того ж в тренерському штабі команди. В центрі захисту - досвідчений Сергій Репін і юний Владислав Гірський. Крайні захисники - Дмитро Казанюк і Олександр Дзига. На флангах півзахисту - Микола Коломієць та Сергій Гаврилюк. В центрі - Сергій Баланюк та Юрій Дзига. Напад - Сергій Янчук (також граючий тренер), В'ячеслав Гончарук. З початком другого тайму на полі отримали можливість проявити себе Дмитро Дудник, Денис Гевел, Дмитро Дегтярьов, Богдан Авраменко, Вадим Когут . Це на практиці вийшов минулорічний "Іллічівець-Умань" плюс Щербина, Репін, Янчук (грали за "Шполу"), Д.Казанюк (Монастирище), Гаврилюк (раніше грав за "Іллічівець-Умань" та "Ятрань"), Гончарук (грав за УДПУ, а потім за команду Вінниці). Крім останнього це все по суті уманські гравці. Про кадрові рішення говорити поки зарано. Ведеться перегляд можливостей гравців. Я не думаю, що вчора на полі був саме той склад, що і ввійде в офіційні змагання. Напевне і самі гравці це розуміють - видно було по грі, що вони намагаються показати себе з якнайкращого боку, щоб закріпитися в команді. Очевидно, що буде вестися пошук "легіонерів". Інше питання - хто це буде (за рівнем) і скільки їх буде. На це є тренерський штаб. А наша справа - дочекатися власне змагань і отримати привід для дискусій.
Щодо самої гри. Шполяни втратили трьох з чотирьох минулорічних уманчан (Володимир Трегубов вирішив залишитися в "Шполі-ЛНЗ-Лебедин" і в звітному матчі був одним з кращих на полі) і ще 5-х гравців основного складу не привезли саме на цей матч (хвороби і тощо). Але всеодно вони з перших хвилин гості мали значно переконливіший вигляд і повністю захопили ініціативу. Воно і не дивно. Нагадаю, що ця шполянська команда була чемпіоном області в 2009 році а в 2010-му в останніх турах опустилася з трійки призерів на 4 місце. На 2011 рік у "Шполи-ЛНЗ-Лебедин" стоїть доволі очевидне завдання. Представник команди через суєвір'я не став його проголошувати в голос. Але я не сумніваюся, що шполяни виношують плани знову поборотися за чемпіонство. Отож і в Умані вони постали доволі потужним колективом. Вже на 5 хвилині ворота господарів врятував Щербина. До 15 хвилини гості ще мали 2 чудових моменти, але не реалізували. А ось уманчани на 30-й хвилині свій перший же момент використали - Янчук реалізував вихід один на один. Того більше - на останній хвилині тайму Гончарук мав робити 2:0, але трохи неточно перекинув голкіпера.
По перерві картина не змінилася. Шполяни мали моменти, але удача була на боці господарів - двічі м'яч влучав в штангу і поперечину. Так рахунок і залишився незмінним.
Робота триває. А ми триматимемо руку на пульсі подій!