» » » "УТК" здолали чергового переслідувача в чемпіонаті.

"УТК" здолали чергового переслідувача в чемпіонаті.

Автор: Sobolenko від 6-06-2021, 15:40, подивилося: 515

0 "УТК" здолали чергового переслідувача в чемпіонаті.

Арбітри: Березняк В., Шульга С., Єрьоменко М.

УТК: Сорокін, Коломієць (82, Дудник), Тарасенко (34, Любченко), Подколзін, Троян (86, Лут), Твердоух, Горобець, Потапов , Поплавка (80, Рудь), Король (70, Раковський), Зоря (70, Лебедєв).

Златокрай: Манжела, Дорош, Аргеєв (46, Гарнага), Кіт (54, Погребняк), Скороходов, Панченко, Масло (46, Блонський В.), Котелюх (46, Сутула), Горбинко, Блонський М., Коломієць Р..

Голи: Твердоух (42, пен), Поплавка (49), Потапов (66)

Попередження: Масло (28), Твердоух (35), Аргєєв (36), Коломієць Р. (49), Горбинко (84)

Чемпіонат ці команди розпочинали у Золотоноші в статусі чемпіона («Златокрай-2017») та срібного ризера («УТК»). Друге коло в статусі лідера цьогорічного чемпіонату (тепер це були «УТК») та його переслідувача («Златокрай-2017»). Відповідно про інтерес до поєдинку зайве нагадувати не варто. Та і привчили ці команди, що протистояння між ними багаті на події та досить якісний футбол.

В першому таймі гру можна назвати рівною. Обидві команди намагаються комбінувати і шукати щастя біля чужих воріт, хоча і безрозсудно оголяти тили теж намірів не демонстрували. Обидві команди створили ряд небезпечних моментів (не назвав би то "зливою моментів", але по декілька біля обох воріт виокремив би). Першими небезпечний момент створили гості – небезпечний удар зліва на 12 хвилині парирував Сорокін (доречі, саме зліва найбільше неприємностей для господарів і виникало). Буквально за хвилину вже супер-шанс мали тепличники – бив у сутолоці біля воріт зоря а добивав Потапов – безрезультатно. А ще за хвилину Манжела здійснив яскравого сейва після удару Короля з лінії штрафної. На 18-19 хвилині почергово обидві команди вимагали призначення пенальті. Причому в обох випадках вимоги обох сторін можна назвати небезпідставними (на мою думку). Спочатку Скороходов уйшов від підкату Коломійця, «гойданув» ще одного захисника і опинився при контакті з Тарасенком на газоні у карному майданчику. З моєї точки метрів за 60 могло тягнути на порушення. Хіба що сумніви викликало однозначно занадто картинне падіння атакуючого гравця. А буквально на цій же хвилині отримав у чужому воротарському по зубах Твердоух. Відмашки традиційно суворо караються. Але в обох епізодах арбітр чітко вказав, що «порушення не зафіксовано!». Невдоволенні залишилися обидві команди. Єдине що – арбітр був послідовним в обох епізодах. Але пенальті таки сталося. На 41 хвилині Поплавка гостро прострілив зліва, Зоря на ближній стійці чи то пробив, чи прострілив. Котелюх кидався під цей м’яч. І його рука зупинила того м’яча. Арбітр, що знаходився неподалік розцінив саме як гру рукою. Традиційні дискусії на тему «гра /не гра рукою» на його рішення не вплинули. А Твердоух чітко і холоднокровно переграв Манжелу (чого в Золотоноші не зміг Потапов). За рахунку 1:0 команди і пішли на перерву.

Відразу по перерві свій уже звичний для уболівальників «УТК» слалом-рейд здійснив Поплавка. Ярослав промчав зліва і чітко пробив низом – 2:0. В середині тайму стався буквально сплеск від господарів, які створили цілий ряд класних моментів. На 64 хвилині Манжела врятував свою команду після удару зі штрафного Зорі. За хвилину метрів з 6 головою бив Король – поряд. А ще за хвилину господарі таки на гол награли. Поплавка зробив чергоий класний простріл зліва (в матчі гол+2 гольових передачі). Король не встиг замкнути, але Потапов на дальній штанзі був безжальним! 3:0. Тут же Манжела «витягнув» складного мяча після удару Зорі головою метрів з 5-6. Після цього пристрасті стали потроху стухати. Рахунок був для господарів переконливим. І вони впевнено довели справу до чергової перемоги.