Автор: Sobolenko від 16-06-2021, 17:19, подивилося: 475

"УТК-2" - "Родень" (Канів) 8:1
Арбітри: Шланчак В., Бевзюк Д., Колесник В.

УТК-2: Юрченко, Темчишин, Бровченко О, Устенко, Рябченко, Лісовий, Ткач, Здирко, Казанюк О., Мельник, Єжаченко. На заміні: Юшков, Казанюк Є., Авраменко, Шевчук, Кирпатий, Бровченко А, Рябошапка.

"Родень": Луценко, Приймич, Федоров, Головнюк, Левченко, Палагенко, Басистий, Анікеєнко, Булига, Баранов, Шульга. На заміні: Семенченко, Хоменко, Смаголь

Голи: Здирко (8, 40), Казанюк (9, 55), Мельник (46), Шульга (66, пен), Єжаченко (69), Шевчук (70), Бровченко А (80)

Господарі вибухово розпочали матч і стали створювати відразу реальні моменти для взяття воріт. Вже до 5 хвилини їх було три! Але безрезультатно. Так вже на першій хвилині впритул замикав простріл Єжаченко, але вище. Його ж на 4 хвилині вивів сам на сам з воротарем Казанюк, але той своєчасно кинувся під удар. А за хвилину вже сам Казанюк небезпечно, але трішки невлучно пробив зі штрафного Казанюк. Втім сумувати довго не довелося, оскільки на 8 та 9 хвилинах двічі забили! Спочатку Здирко замкнув передачу справа від Мельника. А потім простріл вже зліва від Єжаченка замкнув Казанюк. За тим господарі взяли трохи паузу, зменшивши темп.

А з середини тайму знову явно додали. Що знову призвело до створення гольових моментів. На 25 хвилині з гарної позиції мимо пробив Здирко. На 32 виводили один на один Мельника, але Олег став бити із-за штрафної і поцілив у голкіпера, що вибіг за штрафну.

І все ж до перерви рахунок таки змінився - Здирко оформив дубль ударом метрів з 10. Міг ще відзначитися і Рябченко, який в попередніх іграх забив два голи. Але він з метра не замкнув гарну подачу від Казанюка. Точніше він то замкнув, але невдало.

Подібно до першого розпочався і другий тайм. Господарі забили ще швидше - на 30 секунді Олег Мельник замкнув впритул простріл Олександр Казанюк. А на 55 хвилині, коли вивели сам на сам Казанюка, той елегантно "черпаком" перекинув голкіпера.

Питання про переможця не стояло. Лише підсумковий рахунок ще визначався. Гостям вдалося з пенальті бодай "розмочити" рахунок. На що господарі ще аж трьома голами відповіли. Спочатку нарешті вдалося забити кращому бомбардиру першості. Він класно закрутив з 20 метрів. Тут же забив з кута воротарського Микола Шевчук. А поставив крапку в матчі юний Андрій Бровченко, що реалізував вихід сам на сам з воротарем.