Автор: Sobolenko від 21-06-2021, 09:57, подивилося: 814

19 червня. Кам'янка. 300 глядачів.

Арбітри: Цибулько С., Ларін К., Железняк Р. Інспектор: Фощій Г.

"Олімп": Ленчіков(77, Мудріцький), Піскун, Завгородній (77, Зоря), Гарнага, Доненко, Вагін (56, Коломоєць), Шкондін, Кармалак, Пономаренко, Підвісіцькиц, Оганесов

"УТК": Сорокін (75, Щербина), Дудник, Твердоух (75, Бровченко О.), Подколзін, Троян (72, Єжаченко), Здирко (57, Король), Горобець (73, Ткач), Любченко (85, Казанюк О.), Поплавка, Потапов, Зоря (46, Раковький).

Голи: Зоря (1, 4, 22), Твердоух (3, 11), Любченко (14), автогол (70), Оганесов (71), Підвісіцький (90+2)

Попередження: Шкондін (46), Завгородній (46), Коломоєць (68)

Після сьомого туру перші «УТК» лідирував в чемпіонаті а серед 4-х команд, що розташувалися щільним пелетоном слідом, виокремився «Олімп». Отож в 8 турі у Кам’янці зустрічалися колективи, що посідали два перших рядки турнірної таблиці. Намічався «матч туру» (хоча у традиційному опитуванні голоси уболівальники порівну віддали голоси цій зустрічі і поєдинку у Кочубієвці «Базис» - «Златокрай-2017»). До того ж не забувалося, що торік саме в Кам’янці тепличники оступилися (і на думку багатьох це коштувало чемпіонського титулу) в чемпіонаті і мали важкий матч у півфіналі кубка області. Додаємо перемогу «Олімпу» в попередньому турі у Золотоноші. Отож очікування були … одні а вийшло зовсім по-іншому… Якщо чесно, то так і не згадаю такого початку поєдинку! Початку, коли один із суперників вже до 4-ї хвилини веде 3:0, до 22-ї – взагалі 6:0! Тобто до середини першого тайму переможця визначили навіть без огляду на класичні дипломатичні « у футболі всяке буває, відігрувалися і з рахунку…». Це був якийсь ураганний початок від тепличників! І паралельно – повний розлад в грі «Олімпа»! Здалося, що господарі просто ще не вийшли з роздягальні…

Вже на 20-й секунді Віталій Зоря з прострілу зліва від Ярослава Поплавки відкрив рахунок. Здається це найшвидший гол в історії «УТК» (не буду категоричним з причини, що не готовий і я був до такого старту – пориюся в записах, але по пам’яті, то такого не було!). Отримавши такий імпульс, я швиденько перемістився за ворота «Олімпу». І добре, що я не вагався і зробив то бігом. Бо далі голи сипалися, мов з рогу достатку!

3 хвилина. Роман Потапов прострілює зі штрафного справа. М’яч відскакує від одного захисника у другого і першим в усьому цьому орієнтується Сергій Твердоух і з кута воротарського точно низом у дальній кут! 0:2.

4 хвилина. Віталій Зоря майже від лінії штрафної по центру точно виконує в дальній кут! 0:3.
10 хвилина. Подача зі штрафного справа від Романа Потапова. Ленчиков випускає м’яча з рук і той буквально падає перед дальньою штангою. Сергій Твердоух знову найспритніше орієнтується в ситуації і випереджає Віталія Вагіна. Граючий тренер «Олімпу» апелює до арбітра. Але той не вбачає ніяких порушень (відео голу потрапило навіть у мій запис – можна побачити в традиційному випуску «ФК УТК будні)))» - тому маєте можливість самі сформувати власну думку). 0:4.

14 хвилина. Анатолій Любченко буквально розстрілює ворота метрів з 7-8 після чергового прострілу від Ярослава Поплавки. 0:5! І це третина першого тайму!

Лише після цього вперше огризнулися господарі! Причому дуже гостро! Віталій Підвісіцький чисто втік сам на сам з воротарем з центра поля. Але Олексій Сорокін самовіддано кинувся в ноги нападнику і перехопив м’яча. Господарі спробували і тут апелювати до арбітра. Але радше то були емоції (хоча і тут можна буде побачити все на власні очі – «Олімп» систематично викладає у себе на сторінці у ФБ всі самі цікаві моменти гри). На що Зоря у відповідь продемонстрував свою індивідуальну майстерність. На 22 хвилині він отримав м’яча у чужому карному майданчику, обіграв опікуна і підсік на Ленчиковим м’яча, коли той кинувся в ноги! 0:6! 22 хвилина – 0:6 – «сет! Матч!». Хоча звісно ще попереду було три чверті ігрового часу.

І вдімічу, що першим продемонстрував характер у господарів був Віталій Підвісіцький. Ветеран, попри шокуючий початок матчу, йшов вперед і йшов! На 23-й хвилині він знову ледь не видерся на ударну позицію, але Дудник гарно відтіснив корпусом. За хвилину «одинадцятка» «Олімпу» класно пробив зліва в дальній кут, але м’яч поцілив у штангу! На що гарматним пострілом відповів Сергій Троян, але Ленчиков здійснив ефектного сейва!

Другий тайм розпочався знову моментом від Підвісіцького, але тут вже захисник вибив м’яча до лінії воріт. На що «УТК» відповіли моментом, коли на позицію вивели Здирко. Молодий гравець, що сьогодні вийшов у «старті» тепличників, вирішив пробити, хоча міг відпасувати дуднику, який був взагалі у вбивчій позиції. Потім протащив м’яча роман Потапов і лише сейв Ленчикова позбавив Романа авторства у голі. На 63-й хвилині класно виконав штрафного Раковський, але зарядив м’ячом у «хрестовину»! І все ж гості знову забили – простріл Раковського змусив захисника у стрибку рятувати ворота, але м’яч якраз і полетів у сітку… 0:7!

І ось тут таки «Олімп» зміг забити класичний «гол престижу». Кращий бомбардир чемпіонату Антон Оганесов забив головою після кутового. 1:7.

Гості не припиняли грати. На полі зокрема з’явилися три ветерани «УТК», що наразі грають у другій команді (тут важливий момент – травми/хвороби/картки вибили зі складу тепличників ряд виконавців, але є сильна підпора у вигляді фарм-команди, де і молодь доводиться до «основи» і є такий «резерв ставки», який багатьом і в першій команді за щастя був би). Мова про досвідчених Олександра Казанюка, Євгена Єжаченка та Андрія Ткача (перші двоє серед лідерів бомбардирів в першій обласній лізі). І той таки Олександр Казанюк двічі просто класними передачами в розріз виводив сам на сам з воротарем спочатку Єжаченка а потім Раковського. Але в обох випадках Мудріцький рятував «Олімп».

А крапку в матчі поставили господарі. Їх «старички-розбійники» Оганесов-Підвісіцький знову забили! Перший пробив (Щербина врятував) а другий був першим на добивання.

2:7. Чергова розгромна перемога від «УТК», який продовжує впевнено лідирувати і не збирається розслаблятися. Ну а «Олімп», маю думку, навряд чи потрапить у нокаут а зробить свої висновки і продовжить боротьбу за медалі.