» » » Чемпіонат області 2021. Вища ліга. Огляд 9 туру.

Чемпіонат області 2021. Вища ліга. Огляд 9 туру.

Автор: Sobolenko від 2-07-2021, 10:31, подивилося: 348

0 9 тур. 26 червня.

Вольову перемогу здобуває лідер змагання Футбольний клуб “УТК” над принциповим суперником Спортивним клубом “Базис” в домашньому матчі. Гості перші відкрили рахунок на початку зустрічі. Господарі поновили рівновагу лише за 15 хвилин до кінця основного відрізка гри. А, переможні м`ячі було забито вже в доданий арбітром час. В заключному матчі 9 туру вищої ліги чинний чемпіон області “Златокрай-2017” приймав аутсайдера змагання монастирищенський “Авангард”. Прогнозовано господарі впевнено подолали опір гостей.

Отже, одразу три команди напередодні фінішного туру другого кола чемпіонату поділяють третю сходинку турнірної таблиці маючи в активі по одинадцять очок – “Златокрай-2017”, “Базис” та “Олімп”. (Сайт ФФЧО)

«Олімп» – СК «Росава» 0 : 3
Макогон Анатолій (68, 77), Матвієнко Антон (87)

Важливий матч між безпосередніми претендентами на призові місця. Півтора тайму рахунок залишався 0:0, але в заключній чверті матчу команда з Канівщини змогла переломити хід зустрічі і здобула дуже важливу перемогу, яка вивела її на друге місце. Варто відмітити чергові забити м’ячі Анатолія Макогона, який вийшов на друге місце у списку кращих бомбардирів. Ну а «Олімп» зазнав двох поспіль болючих поразок на власному стадіоні і має перед перервою дуже важкий виїзд до «Базиса», де відбудеться класичний матч «за шість очок».

ФК «УТК» – СК «Базис» 3 : 1
Мачуленко Роман (9) - Здирко Володимир (75), Твердоух Сергій (90+3), Лебедєв Владислав (90+6)

На відміну від матчу першого кола, коли «УТК» розтрощив суперника, цього дня глядачі стали свідками справжнього «Дербі Уманщини» - з емоціями і драмою! В значній мірі через надналаштованість на реванш від гостей. Можливо оця надзаряженість і зіграла злий жарт над гравцями, коли емоції взяли гору. Мова про вилучення в другому таймі. Причому навіть в дев’ятьох «Базис» майже вистояв, але в компенсований час «УТК» таки дотис суперника. Причому фактично переможного м’яча забив Сергій Твердоух – цей захисник/опорник вже 7-й м’яч забив у 9-ти турах!

ФК «Златокрай-2017» – ФК «Авангард» 5 : 2
Аргеев Олександр (6, 55), Безгуба Микола (24 пен), Панченко Владислав (52), Погребняк Макар (90+5) - Захваєв Андрій (40), Кобець Євгеній (59 пен), Оксамітній Андрій (не реаліз пенальті -57)
Минулорічний і чинний на цей момент чемпіон опустився на передостанній рядок таблиці і втрачати очки вдома з аутсайдером було б вже занадто і призвело б до преспектив значно ускладнити свої шанси в боротьбі за медалі цього року. Сенсації не сталося і «Златокрай-2017» наздогнав команди, що розмістилися на третьому місці.