» » » "УТК" продовжує переможну ходу і в статусі лідера чемпіонату йде на перерві.

"УТК" продовжує переможну ходу і в статусі лідера чемпіонату йде на перерві.

Автор: Sobolenko від 4-07-2021, 11:18, подивилося: 523

0 "УТК" продовжує переможну ходу і в статусі лідера чемпіонату йде на перерві.

Чемпіонат області. 10 тур. Перенесений матч.

Авангард – УТК 1:7 (0:4)

30 червня. 16-00. Монастирище. 150 глядачів.

Арбітри: Цибулько Є., Труба С., Лобанов В.
Інспектор: Петько П.

Авангард: Бакіцький, Носенко, Пашківський, Трегубов, Станіславський, Білоус, Гладкий, Соободяник, Попик, Соболь (46, Захваєв), Кобець.

УТК: Сорокін (46, Щербина), Коломієць (56, Дудник), Тарасенко (54, Бровченко), Подколзін, Троян (46, Лут), Здирко (55, Єжаченко), Горобець, Лісовий, Поплавка (60, Лебедєв), Потапов (46, Раковський), Зоря.

Голи: Поплавка (15), Лісовий (20), Потапов (41, пен), Зоря (32, 65), Раковський (61, 81 пен), Білоус (83, пен)

Не реалізовано пенальті: Зоря (10, воротар), Кобець (88, пен)

Попередження: Білоус (16), Троян (33), Попик (54), Здирко (54)

Перший пенальті.

Пенальті від Зорі. Не гол.

Поплавка. 0:1.

Заключний тур другого кола розпочався за обопільною згодою «УТК» та «Авангарду» в середу. Зустрічалися команди, які, незалежно від результату матчу, залишалися на своїх турнірних місцях. «УТК» прагнули закріпити своє лідерство і давно продемонстрували, що грають без огляду на той відрив від переслідувачів – з максимальним налаштуванням виграти кожен матч. «Авангард» засів на останньому місці таблиці, але декілька разів пристойно чинив спротив претендентам на медалі. А сусідам (тепер же в одному Уманському районі прописані) із «Базиса» взагалі насолив не передати словами – двічі зігравши внічию, що вилилося у втрати 4 пунктів команди Янчука. Та і в останніх матчах он забили тричі у Степанцях, двічі у Золотоноші… Правда, «УТК» в першому колі «Авангард» не зміг створити проблем, програвши тоді в Умані з рахунком 1:7. Цікаво, що і сьогодні повторився цей досить непересічний підсумковий результат! Це при тому, що могло бути і більше! Адже грали команди так, що гольові моменти сипалися, як з рогу достатку! Ну здебільшого біля воріт господарів. Цікавим аспектом зустрічі стало, те, що було призначено аж … п’ять пенальті! Так навскидку то і не згадаю чогось подібного! Причому там і сперечатися то і не було по чому… Характерно, що два пенальті були не реалізовані… Але про все це докладніше нижче…

Стадіон в Монастирищі зустрічав гостей … асфальтовим катком! Мабуть, господарі розуміли, що ігровим катком по гостям вони не проїдуться сьогодні, то бодай так… А якщо серйозно, то в Монастирищі люди віддані футболу, які опікуються стадіоном та командою, з року в рік намагаються з мінімуму витискати максимум і втримати футбольну команду в числі живих а не зниклих в темряві забуття…

Зоря. 0:3.

Ну а зі стартовим свистком арбітра вже футбольний каток став тиснути на господарів. Моменти стали з’являтися раз по раз. Вже на 9-й хвилині черговий прорив Ярослава Поплавки призвів до порушення правил і призначення 11-метрового. Віталій Зоря виконав удар в лівий від себе кут. Але Бакіцький його парирував! Тут важливий момент треба відмітити. В попередньому матчі важкої травми зазнав основний голкіпер «Авангарду». І довелося у ворота ставати Андрію Бакіцькому, який є … польовим гравцем! І такий початок мав вселити надію йому та його партнерам.
Навіть така невдача геть не вплинула на гостей. І вони вже на 14 хвилині таки відкрили рахунок. Поплавку кинули в прорив, він на своїй швидкості промчав сам на сам з воротарем, оминув стрімко його і забив. 0:1.

Другий пенальті в матчі.

Потапов. 0:4.

За 4 хвилини зліва гарно прострілив і не менш гарно в стрибку замикав Потапов, але пробив поряд зі штангою. Втім і тут сумувати ніхто не збирався. Черговий кутовий – голкіпер не втримав м’яча у руках і Ян Лісовий чудово розібрався у ситуації та зміг толково пробити по складному м’ячу, що відскочив від землі. Ян пробив головою і перекинув голкіпера. 0:2.

На 27-й хвилині ледь не втік сам на сам Потапов, але його таки наздогнали. На 30-й Поплавку вже не наздогнали і він подав, а Зоря скинув під удар, але Бакіцький парирував удар Потапова. А ось на 32-й хвилині Зоря зробив все просто супер – на прийому у штрафну обіграв захисника, вийшов сам на сам з воротарем і холоднокровно забив. 0:3. На 40-й хвилині Зоря «обікрав» суперника у чужій штрафній і його збили. Другий пенальті. Тепер пробивав Потапов. Зробив то без жодних шансів для воротаря. 0:4.

За весь тайм господарі толком потурбували Сорокіна двічі. Безрезультатно.

З огляду на рахунок і перебіг матчу, можна було припустити, що «УТК» збавить оберти. Але цього сезону такої розкоші від тепличників суперникам не доводиться очікувати. До того ж це був заключний матч перед відпусткою і склалося враження, що футболісти просто хочуть награтися і отримують задоволення від футболу. Знову атаки за атаками. Моменти за моментами.

47 хвилина. Зоря тікає і віддає Поплавці. Ярослав знову на швидкості оминає голкіпера, але зміщується в гострий кут відносно воріт.
48 хвилина. Чистий вихід сам на сам Горобця, але не поцілив у ворота.
49 хвилина. Тепер тікає Поплавка і віддає на Зорю. Той у ворота поцілив, але буквально рятує команду Бакіцький. І тут же, як у першому таймі, Бакіцький пропускає геть необов’язкового м’яча – Раковський пробив з лінії штрафної практично у руки воротаря… 0:5.

58 хвилина. Єжаченко не став жаднічати і віддав на Зорю, але Віталій не використав шанс.
65 хвилина. Подача з кутового на дальню стійку і зоря гарно б’є головою – штанга!

66 хвилина. Повтор. Знову кутовий справа. На дальню стійку. Знову головою б’є Зоря. Мов молотком – 0:6.

Зоря. 0:6

69 хвилина. Зоря віддає тепер під удар Єжаченку. Удар з 13 метрів у воротаря.
70 хвилина. Лебедєв має вихід сам на сам з воротарем – поряд зі стійкою.
72 хвилина. Єжаченко повз дальній кут пробив.
74 хвилина. Розіграш чергового кутового і з гарної позиції у дальній кут бив Лут – поряд.

80 хвилина. На вході у штрафну збили Зорю. Третій пенальті. Раковський холоднокровно реалізовує. 0:7.
82 хвилина. Тепер пенальті у ворота гостей. Білоус переграє свого партнера по ветеранській «Ятрані-80». 1:7.
87 хвилина. Ще один пенальті у ворота гостей (п’ятий у матчі!). Кобець тепер виконує. Щербина парирує удар і з 11 метрів і добивання!!!
90 хвилина. Невгамовний Зоря має останній момент у матчі, але після кутового з 5 метрів не забив.
Третій пенальті в матчі.

1:7. Чергова перемога «УТК». І тепличники йдуть на відпочинок. Щоб потім підготуватися до третього кола і довести справу до кінця. В першому ж матчі після перерви «УТК» вдома зіграє з «Авангардом». А потім прийме головного переслідувача – «Росаву».