» » » Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. 13 тур. Перша ліга 16 тур.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. 13 тур. Перша ліга 16 тур.

Автор: Sobolenko від 16-09-2012, 11:25, подивилося: 3086

8 13 тур 15 вересня (субота)

"Ураган" - МФК "Христинівка" 0:2

ФК "Шпола-ЛНЗ-Лебедин" - ФК "Зоря" 0:2 (0:0)

ФК "Авангард" - ФК "Уманьферммаш" 0:5 (0:4)
Голи: О.Казанюк-2, С.Гаврилюк-2, С.Репін

ФК "Ретро" - "Наша Ряба" перенесено

ФК "Городище" - ФК "Спартак-БЗК" 1:3




16 ТУР 16 вересня (неділя)

ФК "Жашків" - "Маньківка" 0:4

ФК "Тальне" - ФК "Ретро-2" перенос

"Садівник" - "Спартак"

"УТК-Ятрань" - ФК "Звенигородка" 3:1
Голи в "УТК-Ятрань" - Дубина В.-3

"Колос" - "Урожай" 0:1

ФК "Явір" - вихідна

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2012 13:04

kaha_25.

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.09.2012
 
Пане Соболенко дайте відповідь будь - ласка, Сайт Черкаський спорт припенив існування ?

Шпола знову протест накатає wink

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2012 22:41

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: kaha_25.
Пане Соболенко дайте відповідь будь - ласка, Сайт Черкаський спорт припенив існування ?

А питання зустрічне - яке відношення я маю до сайту "Черкаський спорт"? Я думаю, що там виникли певні проблеми, які найближчим часом вирішат - видається що то солідний проект підкріплений і фінансами ( а не лише на одній людині тримається) і тому то тимчасові негаразди.
Цитата: kaha_25.
Шпола знову протест накатає
Ваша іронія повязана з несправедливістю протесту в попередньому турі? Шановний! Я був інспектором на грі Шпола-Христинівка і факт заміни і присутності 6-го "легіонера" на полі був очевидним (відео було доступним для всіх). Привчайтесь жити по законам ( в данному випадку- Регламент) а не "по понятіям".

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 01:44

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
Ураган - МФК "Христинівка" 0:2 smile


ФК "Авангард" - ФК "Уманьферммаш" 0:5 smile

"УТК-Ятрань" - ФК "Звенигородка" 3:1smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 07:54

Мотор

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Садівник - Спартак 2-4

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 116
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 13:40

Vicos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Пане Соболенко є запитання
1.УТК-Ятрань на першому рядку таблиці ?
2 Чи будть на сайті турнірні таблиці Чемпіонатів Області ?
3. Чи буде відео голів Уманьферммашу ?
4. Діма Білан, тьфу-ти Дмитро Ситін гравець Ф.К.Оболонь?
Прогноз
1.Зоря-чемпіон
2.Уманьферммаш
4.Шпола-ЛНЗ-Лебедин wink wink wink

Вибачаюсь за Діму Білана

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 19:22

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Vicos
1.УТК-Ятрань на першому рядку таблиці ?
2 Чи будть на сайті турнірні таблиці Чемпіонатів Області ?
3. Чи буде відео голів Уманьферммашу ?
4. Діма Білан, тьфу-ти Дмитро Ситін гравець Ф.К.Оболонь?


1. УТК-Ятрань на сьогодні на 2 місці.
Наступні 2 тури - ключові . виїзд до Корсуня. що йде третім і приймаємо Ольшано. що перша.
2. таблиці не робив оскільки вони були на "Черкаському спорті". Якщо сайт не запрацює то постараємося...
3. Не буде.
4. Про це нічого не чув. Не можу нічого сказати - ні підтвердити ні заперечити.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 116
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 19:37

Vicos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Дякую за відповіді.

Дякую за відповіді

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 116
  • ICQ: {icq}
18 вересня 2012 00:00

Vicos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Ураган-Христинівка am

Інформаційне повідомлення