Автор: Sobolenko від 5-07-2018, 21:19, подивилося: 1095

0

«Альтаїр» Драбів – УТК Паланка 1:1 (0:1)

4 липня 2018 р. Драбів. Стадіон «Колос». 400 глядачів.
Арбітри: О.Шкуренко (Ватутіне), О.Коливай (Сміла), В.Лобанов (Золотоніський р-н).
Делегат-інспектор: В.Ланін (Черкаси).
«Альтаїр»: Я.Магльований, О.Гопка, Ю.Дмитренко, С.Грищук (В.Аджубей, 67), В.Вдовика, В.Гонщик (П.Степанов, 84), Д.Черниш, А.Білоус (О.Бичков, 56), Д.Бреус (С.Біда, 78), О.Колос, В.Ординський (М.Кретов, 56). Запасні: А.Лєнчінков, О.Євтушевський. Тренер: Р.Поліщук.
УТК: В.Єрошов, С.Дудник (С.Коломієць, 61), В.Олефір, Д.Підколзін, С.Троян, В.Горобець, Ю.Степанюк (А.Ткач, 73), О.Раковський (Є.Єжаченко, 78), Р.Потапов, М.Боднюк (А.Манасян, 69), Ібрахім Нджоя (О.Казанюк, 85). Запасні: В.Щербина, Д.Казанюк. Тренер: О.Казанюк.
Голи: Ю.Дмитренко (63 пен.) – В.Горобець (45+1).
Попередження: Дмитренко (23), Степанюк (36), Дудник (47), Єрошов (63), Гонщик (76), Ткач (76), Колос (83)

Удари по воротах: 12 (9) – 13 (7)
Удари в площину воріт: 4 (1) – 4 (2)
Кутові: 2 (2) – 8 (3)

Намотавши буквально в суботу на спідометр клубного автобусу сім сотень кілометрів, вже в середу ФК «УТК» знову вирушив у подорож на Лівобережжя. Тепер у Драбів. І знову у лігво ну дуже непростого суперника. Навіть ще сильнішого і складнішого. Тим паче після цьогорічного фіналу кубка області в «Альтаїру» ще і бажання реваншу присутнє було. Та і в чемпіонаті це була за журналістськими шаблонами битва «за шість очок». Адже і «Альтаїр» і «УТК» ставить перед собою і в чемпіонаті якнайвищі завдання. Після шестигодинної подорожі (знову довелося прокладати маршрут так, щоб по максимуму оминути дороги рідної Черкащини – як же ж треба не любити власний народ, щоб не вдарити палець об палець на тих руїнах від доріг !) тепличники таки доставилися до Драбова (ну а драбівчанам і чорнобаївцям, золотонішцям доводиться до нас їздити – я не про переваги у когось на футбольному полі – я про убиті дороги нашої області!).

На відміну від Чорнобаю тут очікував більш видовищної гри. І не помилився. Справа в тому, що і поле в Драбові краще, і команда «Альтаїр» спробувала б зіграти на зустрічних курсах. І буквально з перших хвилин обидві команди понеслися! Вже на 2-й хвилині лівим флангом прорвався Ординський і прострілив на Білоуса, але Артем пробив поряд зі стійкою. Так же само поряд з штангою протилежних воріт м’яч просвистів – Потапов злів бив у дальній кут на 3-й хвилині. Так і пішло далі! Атакою на атаку! Ударом на удар! На 6-й хвилині подача зі штрафного справа ледь не знайшла адресата у штрафній господарів – Степанюк у стрибку ледь не замкнув. Не замкнули небезпечний простріл Трояна на 10-й хвилині. У відповідь прилетіло в стійку воріт гостей! То на 17-й хвилині Колос буквально протащив м’яча через центр і пробив у дальній кут. Забракло мізера! На 24-й хвилині пройшла передача зі штрафного зліва до Степанюка, який був буквально перед воротарем, але Юрій поцілив у голкіпера! За хвилину подачу кутового від Раковського замкнув Ібрахім. Він дуже уміло зіграв на випередження і у стрибку головою пробивав – в сантиметрах від «дев’ятки» воріт! Тут же вже в нашій штрафній м’яч дістався до Бреуса і той пробивав метрів з десяти! На 30-й хвилині обидві команди полоскотали нерви своїм тренерам. Спочатку у гостей Єрошов таки першим встиг до м’яча, якого занадто холоднокровно пропускав свій захисник. І тут же перемудрив досвідчений Олег Гопка. Він супроводжував м’яча своєму воротареві і ледь не отримали у власні ворота!

Поступово ближче до перерви стала проглядатися певна перевага «УТК». На 39-й хвилині чудово зіграв Раковський – прийняв м’яча і тут же пробив з 20-ти метрів. Поряд зі штангою. На 41-й хвилині вже Потапов взяв гру на себе і теж пробив метрів з 20-ти. Аналогічно – поряд! На 43-й хвилині Раковський перехопив м’яча на чужій половині і подав на Ібрахіма. Трішки зависоко, щоб форвард зміг пробити точно. І все ж до перерви «УТК» свого добилися! За лічені секунди до перерви. Штрафний на половині поля гостей альтаїрівці розіграли вкрай невдало і тут же тепличники розгорнули блискавичну контратаку. Потапова кинули в прорив по центру. Роман промчав до самої чужої штрафної і своєчасну відпасував вправо – на Горобця, що летів паралельно. Віталій сходу поклав у дальній кут! 0:1! Оце так закінчення динамічного і видовищного тайму!

Другий тайм був не менш яскравим! Але склалося враження, що гості контролюють ситуацію. Принаймні до ударів по їх воротах справа не доходило. Все розвернув епізод на 62-й хвилині. Вихід альтаїрівця сам на сам з воротарем. Єрошов кидається самовіддано в ноги. Але таки не встигає на мить. Нападаючий на газоні. Пенальті і попередження голкіперу (наразі все ж дотримуються методики, коли в таких епізодах з пенальті не вилучають за так званий «фол останньої надії»). Дмитренко класично реалізував пенальті, розвівши м’яч і воротаря по різним кутам. 1:1. Все спочатку! Забитий гол явно додав сил господарям. Так на 73-й хвилині майстерність Єрошова врятувала після удару Бреуса. Тут же за хвилину вже Магльований рятує свою команду після удару зі штрафного Раковського!

Прийшов час кидати в бій резерв ставки. В обох тренерів пристойна лава запасних. І вони роблять заміни одна за одною. Очевидно – обидва хочуть вирвати перемогу у такому матчі. Кінцівка матчу пройшла адреналіново. Останніми мали шанс гості, але чудово прорвавшись зліва, Роман Потапов не знайшов передачею Олександра Казанюка в ідеальній позиції – просто не побачив…

Чудовий, яскравий, видовищний матч завершився унічию і перегони тривають!

Вже цієї неділі о 17-00 «УТК» на своєму стадіоні прийматиме «Росаву-Нашу Рябу», яка посідає четверте місце і лише на 2 пункти відстає від тепличників! Буде МАТЧ!