» » » Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 10 туру.

Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 10 туру.

Автор: Sobolenko від 4-08-2021, 15:01, подивилося: 452

0 2 коло.

10 тур. 1 серпня.

Трансформований Футбольний клуб “Шевченків край” в Спортивний клуб “Ренет” продовжує лідирувати в Першості Черкаської області. Перемога над “Урожаєм” дозволила команді з Млиїва зберегти гандикап від найближчих переслідувачів у шість очок. Скорочений стартовий тур другої частини змагання (матч ФК “Родень” – “Патріот” – перенесено) пройшов під знаком тріумфу гостей, які у всіх іграх цього дня святкували перемогу. (сайт ФФЧО)

ФК «Тальне» – ФК «УТК-2» 1 : 4
Коріненко Вадим (57) - Здирко Володимир (25, 40), Лебедєв Владислав (36), Єжаченко Євгеній (38)

Тепличники взяли переконливий реванш за сенсаційну домашню поразку на старті першості. Долю поєдинку гості фактично вирішили в другій половині матчу, коли за 15 хвилин забили аж чотири мячі. Господарі змогли забити лише один гол – «гол престижу»

«Урожай» – СК «Ренет» 2 : 4
Гончар Антон (59 пен, 62) - Горідько Анатолій (11, 74), Таранович Олександр (27), Ветушко Богдан (87)

Різновид дербі в обласному футболі. Городищенський «Шевченків край» між колами перейменувався і переїхав і став тепер «Ренетом» з Млієва. А головне – гості залишилися на першому рядку таблиці. І в дебюті матчу саме лідер першості повів у два мячі. Але госпдарі відразу по перерві відігралися. Та в ендшпілі матчу «Ренет» зміг уникнути втрат очок.

«Дирдин» – «Слобода» 1 : 6
Добровольський Тарас (63) - Гаркуша Сергій (10), Остренко Павло (46 пен, 84), Сахно Євгеній (51, 57), Дяченко Олександр (60)

Старожил ліги впевнено розібрався з новчаком на його полі.

СК «Базис-2» – «Зоря-Академія» 2 : 3
Пономаренко Денис (68), Гріщенко Юрій (+90+5) -Тенжицький Вадим (15 пен, 32), Доненко Іван (62 не реаліз пен, 62)

Теж дуже цікавий і важливий матч. Між командами лідируючої групи. Гості впевнено вели аж 3:0. Але господарі змогли сквитати один а потім і другий мяч. Але другий забили аж не 5-й компенсованій хвилині. І часу на щось більше не було.