» » » "УТК-2" продовжує переможну серію і наздоганяє лідера першості.

"УТК-2" продовжує переможну серію і наздоганяє лідера першості.

Автор: Sobolenko від 18-08-2021, 08:18, подивилося: 411

0 "УТК-2" продовжує переможну серію і наздоганяє лідера першості.

Арбітри: Залозний В. , Бевзюк Д., Колесник В.

"УТК-2" : Решетило (73, Юрченко), Рябченко, Любченко, Шевчук, Троян (75, Кирпатий), Лісовий, Ткач (75, Юшков), Рудь (57, Бровченко А.), Єжаченко (80, Рябошапка), Потапов (57, Мельник), Король.

"Патріот": Моцар (46, Жежер), Пелих (59, Онученко О.), Барвинчук (59, Манюшкін), Самарський, Сарін (55, Шкода), Цукор, Демиденко (46, Копиця), Онученко, Френціс (67, Боярський), Крамаренко, Меркулов

Король Артем (2, 80), Потапов Роман (30), Рудь Артем (35), Ткач Андрій (48), Єжаченко Євгеній (52), Лісовий Ян (84), Бровченко Олександр ( 90+4) - Пелих Денис (54 пен)

Матч розпочався із забитого м'яча господарями - Потапов виконав кутовий зліва а Король п'ятою в один дотик замкнув на ближній штанзі. Що характерно такий початок не ознаменував гру "в одні ворота". Хвилин на 25 на полі зафіксувалася майже рівна гра, коли обидві команди намагалися шукати щастя біля чужих воріт. На моменти господарів гості відповідали майже тотожними своїми, коли знаходили якісь шпарини чи неузгодженості в обороні тепличників. Але в заключній треті тайму все ж клас дався взнаки - господарі холоднокровно прибрали до своїх рук (точніше - ніг) ініціативу. І вже до перерви на табло світилося 3:0. Це спочатку Потапов чітко реалізував вихід сам на сам. А потім Рудь гарно зіграв на дальній стійці. Можна ще згадати моменти у Короля (на початку гри, в тому числі в штангу поцілив) і Єжаченка.

Другий тайм розпочався, як і перший - із забитого гола у ворота гостей. Тільки тепер не послідувало ніякого "рівностояння" - тепличники вже не віддавали ініціативи, яку міцно захопили ще до перерви. Як наслідок того стали голи на різний смак. Тут був і гол здається "п'ятою точкою", коли Андрій Ткач запресингував голкіпера у його володіннях і той невдало вибивав м'яча. Був і черговий гол кращого бомбардира першості Єжаченка, коли той холоднокровно поклав у нижній кут. Король оформив дубль, хоча цілком то міг зробити ще на початку матчу. Лісовий забив красень-гол ударом метрів з 22. А поставив крапку вже у компенсований час молодий Андрій Бровченко, що, дасть Бог, вже стає звичним. У гостей же в другому таймі лише з пенальті знайшлася відповідь.

УТК-2 вдало розпочали друге коло (якщо бути точним - продовжили серію розпочату ще до перерви), здобувши три впевнених перемоги (16:3 по м'ячам). Це дозволило бути в числі трьох команд, що вмостилися на самій горі турнірної таблиці. Але це варто розцінювати лише як плацдарм. А тепер на тепличників очікує три дуже важких матчі. Вже наступної неділі виїзд до непоступливої "Слободи". А потім матчі два з безпосередніми конкурентами - "Зорею" та "Базисом-2". Власне досить яскраво виражена кульмінація сезону для фарм-клубу тепличників.