» » » Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 12 туру.

Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 12 туру.

Автор: Sobolenko від 18-08-2021, 08:24, подивилося: 383

0 12 тур.
15 серпня.

Друга поспіль поразка СК “Ренет” повністю нівелювала перевагу над переслідувачами команди з Мліїва. Суперники скористалися помилками лідера і тепер, після матчів 12 туру, маємо тріумвірат на чолі турнірної таблиці змагання. (сайт ФФЧО)

ФК «Тальне» – СК «Ренет» 3 : 2
Дашко Костянтин (7 пен, 32), Кравченко Сергій (84) - Магльований Вячеслав (13 пен, 38)

Як по мені центральний матч туру. Попри турнірну таблицю, що натякала про фаворитизм гостей, припускав, що лідер може тут оступитися – тальнівчани дуже непоступлива команда, яка до цього двічі вдома програла. Ось тут вона і гримнула перемогою над лідером. Двічі господарі в першому таймі виходили вперед, але гості відігрувалися. А ось на гол Кравченка в ендшпілі матчу у «ренета» відповіді вже не було.

ФК «УТК-2» – «Патріот» 8 : 1
Король Артем (2, 80), Потапов Роман (30), Рудь Артем (35), Ткач Андрій (48), Єжаченко Євгеній (52), Лісовий Ян (84), Бровченко Олександр ( 90+4) - Пелих Денис (54 пен)

«УТК-2» продовжив переможну серію і без проблем здобув переконливу перемогу.

«Урожай» – «Слобода» 4 : 0
Рокицький Олександр (19), Гончар Антон (29), Задоя Олександр (52 (а.г.)), Карпенко Вадим (56)

Команди кардинально відмінно стартували у другому колі – якщо «Урожай» двічі програв, то «Слобода» якраз двічі перемогла. Але в Корсуні господарі не залишили жодного шансу гостям.

ФК «Родень» – «Зоря-Академія» 0 : 3
Кулініч Артем (57, 74), Петришин Владислав (85)

Зігравши по нулям перший тайм, по перерві один з лідерів таки зняв питання чи бодай думку про втрату очок.