» » » "УТК" громить "Авангард" і за 4 тури до фінішу стає чемпіоном області!

"УТК" громить "Авангард" і за 4 тури до фінішу стає чемпіоном області!

Автор: Sobolenko від 23-08-2021, 16:43, подивилося: 630

0 "УТК" громить "Авангард" і за 4 тури до фінішу стає чемпіоном області!

21 серпня. Умань. Центральний стадіон. 17-00. 200 глядачів.

Арбітри: Єременко М., Бевзюк Д., Цибулько С.

"УТК": Щербина (80, Юрченко), Дудник (73, Рябченко), Тарасенко (69, Подколзін), Твердоух, Поплавка, Горобець, Любченко (66, Рудь), Здирко (61, Лісовий), Потапов (80, Казанюк), Король (64, Єжаченко), Зоря.

"Авангард": Білаш, Трегубов, Пашківський (80, Кобець), Білокур, Станіславський, Камінський, Гут (85, Захваєв), Білоус Вен. (73, Бакіцький), Білоус Влад, , Гладкий (73, Гринчук), Слободяник.

Голи: Потапов (16), Зоря (18, 70), Здирко (39), Єжаченко (65), Казанюк (88)

Попередження: Білоус Влад (59), Білокур (79)

Тривала пауза в чемпіонаті для тепличників ознаменувалася втратами в складі обох команд клубу. З різних причин. Хтось поїхав на роботу за межі країни, хтось з роботою вимушено перемістився по самій Україні. Травми несподівано підсипали проблем (ну вони завжди неочікувані, хоча, нажаль, є супутниками футболістів…). В останній момент ще наклалося те, що Олександр Раковський та Олексій Сорокін постали перед фактом вибору – або міні-футбол, або великий футбол. В «УТК» прийняли рішення не шукати когось на стороні. А скористалися тим кадровим потенціалом, який є в розпорядженні тренерів обох команд. Лише деякі перестановки довелося зробити.

З огляду на турнірну таблицю, «УТК» достатньо було здобути 4 або 5 очок в 5 турах, щоб переслідувач в особі «Росави» не наздогнав. Але так сталося, що вже в першому ж матчі третього кола «Росава» вдома поступилася «Базису» 1:3. Причому до моменту початку в Умані зустріч в Степанцях завершилася. Тому вже 21 серпня «УТК» отримав шанс оформити чемпіонство за 4 тури до фінішу чемпіонату. Що і сталося. Перевага «УТК» не викликала сумнівів і рахунок на табло був красномовним. Отож «УТК» ВТРЕТЄ В СВОЇЙ ІСТОРІЇ СТАЛИ ЧЕМПІОНОМ ЧЕРКАСЬКОЇ БЛАСТІ! До цього тепличники тріумфували в 2015 та 2018 роках.

Ну а тепер по самій грі. Господарі не стали гратися в якісь інтриги. І доволі швидко повели у два комфортних м’ячі. Спочатку забив Роман Потапов. Він виконав штрафний з правого флангу. Роман робив подачу, але з урахуванням того, щоб м’яч потрапляв у площину воріт. Це і зіграло роль. М’яч нікого не торкнувся і влетів у сітку воріт! 1:0.

Пяточкою на гол!

І буквально тут же «УТК» закріпили успіх. Причому до взяття воріт призвела дуже вишукана комбінація. Підключили в атаку Анатолія Любченка. Той в чужому карному майданчику п’ятою відіграв на Короля. Артем пробив-прострілив а Зоря в підкаті замкнув простріл. 2:0.

Після цього господарі не стали форсувати подій. І навіть можна було говорити про якусь візуальну рівновагу на полі. Але ближче до перерви дедалі очевиднішою ставала перевага «УТК» у фізичних кондиціях. І стали відповідно виникати моменти біля воріт Білаша. Якби не воротар, то ще до перерви рахунок був би значно більшим. Там і сейв після удару Тведоуха. І ледь не автогол після прострілу Горобця. І сейв після удару Потапова з 8 метрів. І Любченка удар було парирувано. А ось на 39 хвилині вже ніхто не міг допомогти гостям. І знову «УТК» розіграли все, мов по нотах. Прорив зліва Потапова, пас назад під удар і Здирко кладе м’яч в нижній кут в один дотик. 3:0.

По перерві характер гри не мінявся. Та і передумов тому не проглядалося. На 55 хвилині після подачі Здирко Потапов поцілив у штангу. На 57 хвилині по центру прорвався Зоря і прострілив на Короля, але гостей врятував голкіпер! На 63 і 64 хвилинах двічі небезпечно бив Зоря. А вже за хвилину рахунок таки став 5:0. Горобець класно вивів сам на сам з воротарем Здирко. Володимир бив у нижній кут, але голкіпер зміг зреагувати і перевів м’яча у стійку воріт! Але набігає Єжаченко і з гострого кута в один дотик забиває! Що характерно, це був буквально перший дотик Євгена, який щойно вийшов на заміну! Цікаво, що Євген забивав за першу команду у 9 сезонах з 10-ти в «УТК»!
За 5 хвилин Горобець знову класно виводить у прорив Зорю. Віталій робить все не менш класно – 6:0.

На заключні хвилини на поле вийшли як граючий тренер Олександр Казанюк, так і гравець другої команди Михайло Рябченко (він заслуговував дебютувати в першій команді своєю працею в другій). Останні хвилини були просто ураганними – моменти посипалися, мов з рогу достатку. З убойної позиції Артем Рудь поцілив у Поперечину. З такої ж Єжаченко просто схибив! А ось Олександр Казанюк пас Зорі не змарнував! 6:0! Чемпіонський знак оклику від «УТК»!