» » » Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 13 туру.

Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 13 туру.

Автор: Sobolenko від 24-08-2021, 23:20, подивилося: 406

0 13 тур. 22 серпня.

Обласна перша ліга на цьому тижні стартувала в четвер, коли в Каневі був зіграний перенесений матч 10 туру між місцевим “Роденем” та смілянським “Патріотом”. Гості перемогли з рахунком 2:0 (відзначилися Міркулов Євген на 68 хвилині та Віталій Сарін на 87) й закономірно повезли до дому три очки.

Ну, а сьогодні, в 13 турі, турнірну таблицю змагання очолив новий одноосібний лідер першої ліги. Другий склад чемпіона області ФК “УТК-2” скористався помилками конкурентів і очолив турнірну таблицю Першості. (сайт ФФЧО)

«Дирдин» - ФК «Тальне» 1 : 6
Міщенко Денис (59) - Краснюк Назар (3, 5, 21), Мазур Іван (26), Кравченко Сергій (33), Губа Богдан (55)

Тут навіть натяк на інтригу було знищено до 33 хвилини, коли гості повели 0:5.

СК «Базис-2» - ФК «Родень» 4 : 1
Ястремський Богдан (30), Тарасюк Станіслав (68), Горщинський Максим (86), Легедза Валерій (89) - Сорока Богдан (64)

А тут в середині другого тайму ще один аутсайдер якраз інтригу відновив, коли відігрався. Правда, господарі тут же знову мінімально вийшли вперед. Але лише в кінці матчу «Базис-2» полегшено зітхнув.

«Зоря-Академія» - «Урожай» 4 : 5
Тенжицький Вадим (5 пен, 10, 16, 75 пен) - Савченко Дмитро (41, 64, 90+1), Харченко Серг (45), Гончар Антон ( 62)

А ось тут не інтрига а справжня драма і повноцінна сенсація. Вже до 16-ї хвилини господарі, що ведуть боротьбу за чемпіонство, вели 3:0! Все? А нічого подібного! Вже до середини другого тайму «Урожай» не просто відігрався а і вийшов вперед! 3:4! На що у білозірців знайшовся ще один, четвертий (і другий з пенальті), гол їх кращого бомбардира Вадима Тенжицького. Все нарешті?! А для повноти шедевральної картини в цій перестрілці гості в компенсований час вирвали перемогу! Фух!...

«Слобода» - ФК «УТК-2» 0 : 2
Єжаченко Євгеній (40), Король Артем (90+3)

В непростому поєдинку на полі дуже непоступливого суперника «УТК-2» здобув важливу перемогу, яка вивела підопічних О.Єжаченка на одноосібне перше місце.

«Патріот» - СК «Ренет» 1 : 1
Міркулов Євген (56) - Бобінський Євген (86)

«Ренет» знову втратив очки. Причому могли і взагалі програти – відігралися в кінці матчу.