» » » Євген Прудиус: "Чоловіча боротьба поблизу Дніпра". "УТК-2" виходить в одноосібні лідери першості області.

Автор: Sobolenko від 24-08-2021, 23:42, подивилося: 364

0 «Слобода» - ФК «УТК-2» 0 : 2
22 серпня. Слобода.
«УТК-2»: Юрченко, Рябченко, Любченко, Шевчук (88, Кирпатий), Троян, Лісовий, Ткач, Єжаченко, Мельник (46, Здирко), Потапов (46, Казанюк О.), Бровченко А (56, Король).
Голи:Єжаченко Євгеній (40), Король Артем (90+3)

В непростому поєдинку на полі дуже непоступливого суперника «УТК-2» здобув важливу перемогу, яка вивела підопічних О.Єжаченка на одноосібне перше місце. А далі слово Євгену Прудиусу, який був безпосереднім свідком зустрічі.

«Чоловіча боротьба на березі Дніпра.»

Розпочну з доріг. Дуже приємно вражений дорогою до Черкас. Думаю, що до зими закінчать повністю ремонтувати. Приємно їхати такими дорогами.
Щодо гри. Ще по дорозі хлопці розуміли, з ким мають грати. Налаштовувалися на боротьбу і так саме і вийшло. Господарі зустріли «УТК-2» чудовою організацією матчу: підготовлене поле, затишний стадіон, а саме головне - те, що підтримати команду зібралося чимало глядачів як для такого містечка. Вболівали класно, протягом матчу підтримували команду господарів.
З перших хвилин тепличники взялися за справу і почали комбінувати. Але якщо на перший погляд газон виглядав нормальним, то приборкати кругленького по факту було важко. «УТК-2» це зрозуміли ще на розминці. Тому володіння м'ячем було: 50%-«УТК-2» , 30%- «Слобода», 20%- поле))). «УТК-2» задіяло свої фланги і раз по разу створювали небезпечні моменти після прострілів. Господарі шукали свого шансу на стандартах, особливо при розіграші ауту. А це біля воріт «УТК-2» було як кутовий. Вивірені кидки на високих гравців «Слободи» принесли роботу нашим захисникам, які з цим впоралися на «відмінно». Але одного разу після виносу м'яча в центр поля гравець «Слободи», обробивши шкіряного, потужно пробив в праву «девятку». Молодий голкіпер «УТК» Єгор Юрченко ефектним сейвом дістав м'яча з самісенького кута. Цей момент зірвав бурю аплодисментів для пробиваючого та голкіпера. Зважаючи на стан поля, більша частина гри проходила у верховій боротьбі, де Ткач та Лісовий не поступалися господарям. А ось на 40 хвилині. перебуваючи спиною до воріт суперника, наш голеадор Єжаченко Євген отримує м'яча з центра поля, «хитає» фінтом, розвертається, прокидує повз кримезного захисна і виходить один на один з голкіпером. Пробиває в дальній правий кут та парашутом від ноги голкіпера м'яч залітає у ворота. 0:1 на користь «УТК-2», але напружена чоловіча боротьба, ні яким чином не розслабиляє гостей. На останніх хвилині першого тайму був чудовий вихід один на один у Мельника. Олег поспішив, не зблизився і пробив, але голкіпер зафіксував мяча. Перерва.

На другий тайм Олександр Михайлович випускає на поле Казанюка О. та Здирка В. замість Потапова та Мельника відповідно, тим самим підсилюючи тамп гри. Вболівальники дужче почали підтримувати господарів, які підсилили тиск. Стало більше чоловічої, але джентельменської боротьби. Стандарти від господарів закінчувалися або ударом в руки нашому голкіперу, або виграною боротьбою наших захисників. На 56хвилині в «УТК-2», замість Бровченка А. виходить Король А. Саме " Маріка"(Король Артем), як називають його партнери, має два чудових моменти з прострілу від Казанюка О., біля воріт господарів. Після першого, чудовий сейв голкіпера, а після другого, зрізаний м'яч, цілує штангу і виходить в поле. Боротьба продовжується. Розслаблятися рано. Вже на доданій до основного часу хвилині в центрі поля Король отримує пас, користується помилкою захисника і виходить один на один. Холоднокровно прибирає і голкіпера, і наздогнавшого захисника та ставить крапку в матчі. 0:2 на користь «УТК-2». Фінальний свисток і радість від перемоги підсилюється інформацією, що «Ренет» та «Зоря-Академія» втрачають очки. «УТК-2» виходить на перше місце, Єжаченко Євген продовжує бомбардирське лідерство. Після перемоги «УТК-2» пірнає в Дніпро і повертається додому. Розслаблятися рано, все, ще попереду.
Оце закрутили команди першості! Тим і цікавіше буде.