"УТК" продовжує чемпіонську ходу - вдома перемогли "Росаву"

Автор: Sobolenko від 30-08-2021, 14:16, подивилося: 377

0 "УТК" продовжує чемпіонську ходу - вдома перемогли "Росаву"

28 серпня. Умань. 17-00. Центральний стадіон. 250 глядачів.
Арбітри: Залозний В., Коливай О., Бевзюк Д.

УТК: Щербина, Дудник, Тарасенко (61, Подколзін), Твердоух, Поплавка, Горобець, Любченко 76, Лісовий) Здирко (61, Король), Потапов (74, Рудь), Зоря, Троян.

Росава: Дейнеко (46, Маценко), Шведенко, Завгородній (46, Александров), Молоков, Вовк (73, Лаврінченко), Парфьонов, Бреус (82, Варейч), Матвієнко (46, Нікішов), Барбанов, Давиденко (67, Осика), Пуш (79, Кучер).

Голи: Потапов (2), Твердоух (36, пен, 78), Зоря (88)

Попередження: Завгородній (22), Вовк (49), Троян (63), Поплавка (69).

Перед третім колом саме «Росава» розглядалася для «УТК» як конкурент в боротьбі за чемпіонство. Принаймні хоч теоретичні шанси на то були. До того ж саме «Росава» в цьому сезоні найбільше насолила тепличникам – вибили їх з кубка, не давши оформити золотий дубль, і єдиний невиграш підопічних Казанюка в чемпіонаті теж на їх совісті. Тому ніякого «розслабону» в господарів не могло бути в принципі. І матч видався цікавим і напруженим. З переконливою перемогою господарів. Які вже рік не програють в чемпіонаті області – в 17 матчах 16 перемог і 1 нічия!

Господарям вдалося забити дуже швидко першого м'яча. Відзначився Роман Потапов. Але це не вибило з колії гостей. Гра стала носила характер, що подібний був до всіх трьох цьогорічних зустрічей цих команд. Багато боротьби, команди активно зустрічали суперника і не давали розбігтися. А відтак зливи моментів не спостерігалося. У суперника основна загроза спостерігалася з правого флангу, де виникали проблеми в Поплавки, що грав зліва в захисті. Але центральні оборонці та голкіпер загальними зусиллями компенсували ті проблеми і загрози. Так на 28 хвилині вивели на позицію Нікіту Пуша, але Щербина своєчасно зблизився з суперником і не дав тому результативно пробити.

А ось у заключній треті тайму стала проглядається перевага господарів. Своєрідний старт цьому стала ціла серія моментів у Віталія Зорі. На 30 хвилині він головою пробивав після подачі зліва (вище). За хвилину вже Дейнеко врятував після удару Зорі. Ще хвилина і Віталій пробиває метрів з 15-ти. І ще хвилина – Зоря перехоплює м’яча біля чужого карного майданчика, але удар не вийшов сильним.

І це вилилося в забитий м'яч. Господарі провели гарну комбінацію, Здирко взяв ініціативу на себе. Його збили. Твердоух реалізував пенальті.

Перевага у два м’ячі була досить комфортною, але при цьому гості не здавалися. Тому канва протікання гри по перерві повторилася. Досить рівна гра і в заключній треті знову шальки терезів господарі стали помітно схиляти у свій бік. Що вилилося ще у два забитих м’ячі. Спочатку вкотре в цьому сезоні результативно підключився на кутовий Сергій Твердоух – він був першим на добиванні. А поставив крапку Віталій зоря, що накрутив всіх в чужому карному майданчику і несподівано пробив з гострого кута, хоча всі очікували передачу.

Далі по курсу в «УТК» виїзд до Кам’янки. Нагадаю, що саме там рік тому тепличники зазнали останнього поразки в чемпіонаті області. І саме «Олімп» вийшов в чемпіонаті на друге місце. Отож буде цікаво.