» » » Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 14 туру.

Першість Черкаської області. 2021. Перша ліга. Огляд 14 туру.

Автор: Sobolenko від 30-08-2021, 15:02, подивилося: 304

0 13 тур. 29 серпня.

Схоже, що й друга команда Футбольного клубу “УТК” замахнулася на підкорення турнірної вершини. В 14 туру гравці з Паланки впевнено перемагають одного з головних своїх конкурентів “Зорю – Академію”.

Нарешті, після невдач у попередніх трьох матчах, здобуває першу перемогу колишній лідер поточного турніру СК “Ренет”. Таким чином, для гравців з Мліїва їх головний суперник за золото першості продовжує знаходиться у межах досяжності – відрив складає лише два очки. (сайт ФФЧО)

ФК «Тальне» - «Патріот» 1 : 1
Кравченко Сергій (51) - Енеже Чігозі (29)

Гості після погрому в Паланці від «УТК-2» не розклеїлися і в двох турах зіграли нічиї з дуже непростими опонентами – спочатку пригальмували лідируючий «Ренет» а тепер в Тальному проти міцного середняка ті ж 1:1.

СК «Ренет» - «Слобода» 3 : 0
Гриненко Олександр (2), Березюк Едуард (44), Антоненко Віталій (87)

«Ренет» дійсно невдало розпочав друге коло, втративши більше очок, ніж за всю першу половину першості. І лише тепер проти непоступливої «Слободи» перервали невтішну для себе серію.

ФК «УТК-2» - «Зоря-Академія» 4 : 0
Єжаченко Євгеній (21 пен), Король Артем (23), Лісовий Ян (78), Потапов Роман (82)

Матч лідерів, які, вже можна говорити, ведуть боротьбу за чемпіонство. Поєдинок вийшов цікавим і інтригуючим. Обидві команди продемонстрували, що не даремно перебувають на горі турнірної таблиці. Господарі в середині першого тайму забили два голи буквально за хвилину, що стало вагомою заявкою на успіх. В подальшому можна говорити, що вони з огляду на рахунок досить впевнено контролювали перебіг гри. А в ендшпілі взагалі на класі зняли остаточно питання про переможця. «УТК-2» здобули девяту поспіль перемогу 9сім з них з великим рахунком), пройшовши так своєрідне коло! Принагідно взявши реванш у всіх трьох команд, яким програли в першому колі. Останнім «борг» віддали білозірцям.

ФК «Родень» - «Дирдин» 5 : 0
Шульга Сергій (10, 34), Федоров Андрій (31, 89), Зубрін Євгеній (72)

А ось у протистоянні аутсайдерів канівчани не залишили шансів гостям.