Автор: Sobolenko від 8-09-2021, 21:00, подивилося: 622

5 вересня. Городоцьке. 16-00. 400 глядачів.

Арбітри: Підвисіцький, Коливай, Єременко

"Базис-2": Кузьмак, Тепляков, Тастанкулов, Ковтун (59, Бондаренко), Гірський, Тарасюк, Бомко (66, Рибак), Полозюк (90+5, Насиленко), Гріщенко (90+3. Пономаренко ), Ястремський (79, Корнєєв), Легедза (77,. Панченко)

"УТК-2": Юрченко, Бровченко О. (78, Шевчук) Любченко, Подколзін, Рябченко, Лісовий, Горобець, Король, Потапов, Єжаченко, Казанюк О. (64, Мельник)

Голи: Подколзін (90+3), Насиленко (90+5)

Попередження:
Подколзін (52), Гірський (65), Бровченко (67), Янчук (67, на лаві запасних), Гріщенко (89), Полозюк (90+2)

Поєдинок не просто центральний в турі а один з ключових в усьому турнірі. Лише необізнаного або без критичного мислення уболівальника могла ввести в оману турнірна таблиця - мовляв тепличники на першому місці а "Базис-2" десь в середині. Але справа була в тому, що "Базис-2" провів на два матчі менше (цей спортивний клуб представляв Паланківську громаду і всю область на Всеукраїнських спортивних іграх "Найспортивніше село" і тріумфально здобув там перемогу - з цим досягненням вітаю всіх причетних!). Отож за втраченими очками в разі перемоги господарі могли і наздогнати "УТК-2". Тому без тіні сумнівів відносив цей матч до "золотих" - битва в розрізі чемпіонської.

З огляду на турнірні розклади описані вище керівництво обох суперників кинули в бій і тих, хто входить і до числа лідерів і перших команд. В тепличників це був Віталій Горобець а в господарів Юрій Гріщенко. Це на додачу до тих, хто в тій чи іншій мірі грають свою роль в основних складах. В "УТК-2" це мова про Подколзіна (він травмувався перед другим колом, тому за першу команду поки що грає хвилин по 20), Потапова, Єжаченко та молодь, яка на шляху здобути стабільне місце в першій команді (Король, Лісовий, Любченко). Ну і само собою кістяк з тих, хто суто в "двійці" грає. Подібна картина була і в "Базиса-2". Тут і Тепляков, Тастанкулов, Гірський, Кузьмак, які асоціюються з нинішньою першою командою свого клубу, і молодь. Отож наміри були більш ніж серйозні, що в одних, що в других.

Розклади прописані в першому та другому абзацах "читалися" багатьма і трибуни стадіону в Городецькому зібрали нетипову кількість глядачів для першої обласної ліги. 3-4 сотні уболівальників було точно. Відтак було атмосферно. І не маю сумнівів, що ніхто не пошкодував і не сказав, що марно витратив час.

Щодо самого перебігу матчу. Досить рівна гра. Можна констатувати, що обидві команди намагалися атакувати. При цьому мали дещо відмінні підходи. Тепличники більше комбінували, а господарі за рахунок більшої кількості вертикальних передач. При цьому обороною і там і там керували досвідчені гравці. Тому здебільшого захист не помилявся. Хоча подекуди і з помітним напруженням сил. А коли таки доходила справа до останнього рубежу, то там надійно діяли голкіпери. В першому таймі відмітив би по два реальних епізоди для взяття обох воріт. Але по два блискучих сейви в активі Юрченка та Кузьмака. На 13-й хвилині Бомко вискочив на ударну позицію справа (Подколзін не дотягнувся в підкаті і не перехопив м’яча) і пробив. М’яч по дорозі зрикошетив, але Юрченко неймовірно зміг ногою відбити! На 19 хвилині Король справа подав а Єжаченко у стрибку «рибкою» пробив – такий же супер-сейв Кузьмака. На 33 хвилині вискочив сам на сам з Юрченком Легедза, але і тут Єгор зіграв блискуче! У відповідь Кузьмак зреагував на дуже підступний удар Потапова.

Другий тайм продовжився в тому ж дусі. На 51 хвилині Кузьмак знову врятував «Базис-2» - після удару Короля. А в подальшому все ті ж досить високий темп, багато боротьба і висока напруга. Ціна питання була висока а тому декого на нервах підковбасювало помітно, а тому дуже влучною фраза була досвідченого гравця своєму партнеру – «та відімкнися ти від розетки!».

Чим закінчиться матч було важко спрогнозувати. Сили гравців танули на очах, але всі вмикали морально-вольові і ніхто не поступався і не зупинявся. Очікувати можна було що завгодно! А закінчилося все взагалі ЕПІЧНО! На 2-й компенсованій хвилині гості отримали право на штрафний. Досить далеко від воріт. Метрів 27-30. Тому ну прямо гольовим цей шанс назвати було важко. Але Дмитро Подколзін так ДАВ, що аж епітет підібрати важко! М’яч, як гарматне ядро, по прямій лінії просто врізався у саму «дев’ятку»! Радість гравців «УТК-2» і їх уболівальників була під стать голу! Але на 5-й компенсованій господарі встигли відігратися – Насиленко, який щойно вийшов на заміну, головою замкнув відчайдушний навіс справа! 1:1! Тепер емоції зашкалювали в іншого табору!

Драматична нічия у класному матчі!

«УТК-2» перервали свою переможну серію – дев’ять матчів поспіль перемагали. Євген Єжаченко перервав свою результативну серію – забивав до цього у 7 матчах поспіль. Артем Король забив у всіх своїх 5 появах на поле в другій команді і теж не забив. Але жодного розчарування не було – тому що «УТК-2» здобули головне – стратегічно важливий результат – не підпустили конкурентів і виходять на фініш турніру з положенням, коли вони самі володарі своєї долі.