«Авангард» Монастирище – «Ветеран» Тальне 1:3
«Ветеран» Тальне – «Нива» Христинівка 2:0
«Зоря» Умань – «Авангард» Монастирище 6:0
Як бачимо, фаворит підгрупи підтвердив статус - "Зоря" не мала проблем. А компанію уманчанам склала команда Тального.

"Ветеран" Городище - "Рось" 4:5
"ФК Сміла" - "Ветеран" Сміла 1:2
"Ветеран" Сміла - "Ветеран" Городище 4:3
"Рось" - "ФК Сміла" 2:3
В надзапеклій боротьбі (подивіться на рахунки!) путівки далі вибороли два смілянські колективи.

"Колос" - "Вікторія" 0:1
Далі прослідували "Вікторія" і "Спартак".

І на матчах підгрупи в Умані я був присутній особисто. Отож трохи детальніше про перебіг подій в цій підгрупі.
20 лютого. Умань. Спортзал УДПУ.
«Ятрань-Колос» Уманський р-н – «Ветеран» Катеринопіль 5:3 (1:1)
Господарі відразу захопили ініціативу. Але на їх гольові моменти гості відповідали неменш гострими контратаками. І саме катеринопольці відкрили рахунок. Але тут же ятранівці відігралися (Лозінський). Лише розпочався другий тайм як гості знову повели в рахунку. Та Шумада за 2 хвилини поновив рівновагу. Коли ж Василь Єжаченко нарешті вперше вивів вперед господарів, декому здалося , що перемога буде за "Ятранню". Та з цим не згодні були катеринопільці і за 2 хвилини до фінального свистка вони відігралися! І все ж "Ятрань-Колос" таки вирвала за останні 2 хвилини перемогу! Її двома влучними ударами приніс Василь Єжаченко.

«Шпола» - «Корсунь» 7:2
Тут перевага шполян була очевидною.

«Ветеран» Катеринопіль – «Шпола» 2:0
Вперта гра двох доволі рівних суперників. Але катеринопільці все ж змогли втілити в другому таймі свою хай і невелику але первагу.

«Ятрань-Колос» Уманський р-н – «Корсунь» 7:1 (4:1)
Тут господарі проблем не мали (хоча корсунці навіть раз змогли відігратися). Змогли відзначитися 6 гравців а останні 5 хвилин навіть награвали на майбутнє тактичний прийом з 5-м польовим гравцем замість голкіпера!
Результати  першого кола ветеранського чемпіонату області з міні-футболу.

«Корсунь» - «Ветеран» Катеринопіль 1:6
Катеринопільці перемогли і стали чекати заключного матчу - лише за певним збігом обставин вони могли б не вийти з підгрупи.

«Шпола» - «Ятрань-Колос» Уманський р-н 3:3
Матч вийшов цікавим і драматичним. Господарям потрібно було не програти більше двох м'ячів. У шполян відповідно було протилежне завдання. І вже на 1-й хвилині гості повели в рахунку. Господарі марнували свої нагоди. І ледь Василь Єжаченко поновив рівновагу як "Шпола" показала який має бути процент реалізації моментів! На перерву пішли за рахунку 1:3! Все повисло на волосині! Трохи зняв напругу на першій хвилині другого тайму Юрій Земляков. Стало 2:3. А остаточно дозволив всім полегшено зітхнути Юрій Гриценко за 4 хвилині до кінця. Так 3:3 і закінчили.

Отож першими фінішували "Ятрань-Колос" і команда Катеринополя.

фото 1: голо Олександра Єжаченка в ворота Корсуня.
фото 2: Команда Корсуня.
фото 3: Команда Шполи.
Фото 4: Команда "Ятрань-Колос"
На ці вихідні два квартети проведуть півфінальні змагання.