Трудові будні "УТК-Ятрань"

Автор: Sobolenko від 31-03-2013, 15:20, подивилося: 1560

0 Продовжує готуватися до другого в своїй історії сезону команда Уманського району "УТК-Ятрань". Погодні умови, що стали по суті стихійним лихом для більшості в Україні (і не тільки), вносили помітні корективи в цей процес. Адже тренуватися на основному полі свого стадіону в Паланці не дозволяє здоровий глузд. Інші поля в районі через недружелюбну весну важко назвати мрією футболістів. А свого поля з синтетичним покриттям тепличники не мають (ну принаймі покищо). Отож головний тренер команди Єжаченко О.М. і колектив використовував всі можливості для проведення тренувань і ігор. Закладався фундамент фізичної готовності в Паланці та Дмитрушках. Особливо важкими зазвичай були вправи на витривалість. Але гравці не скаржилися - всі розуміють, що "важко в навчанні - легко в бою".

Новобранці команди

З ігровою практикою ще важче. Але два матчі "УТК-Ятрань" провела. Спочатку зїздили в гості до одного з лідерів футболу Київщини - вишгородського "Діназу". Суперник - гарний екзаменатор, потужний суперник. А тут ще втрутився цілий ряд факторів - від моменту приїзду до виходу на поле господарі змогли виділити нашим футболістам лише 15 хвилин. Та і не надто звикли гості до синтетичного поля, на якому матч відбувся. А тут ще ледь не унікальне невезіння - в першому таймі мяч тричі побував у воротах "УТК-Ятрань", і всі три рази ... свої ворота вразили власні гравці! Три автоголи за один тайм! Важко згадати щось подібне!
Загалом матч завершився перемогою 6:1 "Діназу" (у гостей голом відзначився М.Фещенко). Це не засмутило тепличників. Адже отримано гарну можливість відіграти на чудовому полі. тренер дає можливість проявити себе новобранцям - адже до моменту заявки на кубок Черкаської області часу все менше (4 квітня)

Вчора ж "УТК-Ятрань" в Іванівці провела контрольний матч проти "Маньківки". І хоча за народним календарем було свято Теплого Олекси, погода аж ніяк не порадувала теплом. Пронизливий вітер, дрібний дощ - гарний господар собаку на двір не вижене. А головне - поле слизьке і підмерзле. Втім - футбол має відбутися за будь-якої погоди.
Гості гідно розпочали матч. Команда Уманщини мала перевагу. І навіть вже на 7 хвилині Олег Трифонов влучним ударом з 17 метрів відкрив рахунок. Але "Маньківка" навязувала боротьбу. Ця команда укомплектована своїми молодими вихованцями і попри не надто потужні фінансові можливості старається навязати боротьбу у кожному матчі всім.
Втім поступово ініціатива ставала більш відчутно переходити до господарів. Правда, втілилася ця перевага в результат вже після перерви. Вже на першій хвилині відзначився Сергій Терещенко. Далі гра велася вже з тотальною первагою тепличників. Вони переважали опонентів в швидкості та інших компонентах на всіх ділянках. І ще 4 мячі побували в воротах гостей. Правда, зараховано було лише два з них - Євгена Єжаченка та Михайла Фещенка. Загалом- 4:0.
Виокремлювати когось з гравців не буду. Відмічу лише, що стараються всі. Радує, що більшість гравців обходять стороною травми. Лише Дмитро Думенко не приймав участь в матчі і працював за окремою програмою. А голкіпер Євген Прудиус, на відміну від погоди, мав підвищену температуру і спостерігав за подіями зі сторони. Приємно, що відновився після операції Олег Трифонов. Він провів повністю матч, забив гол і мав ще нагоди. Очевидно, що він прикладає надзусилля, щоб допомогти "УТК-Ятрань".
Загалом складається враження, що колектив набирає форми.