» » » Колективний перегляд фільму в кінотеатрі

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Колективний перегляд фільму в кінотеатрі

Автор: Sobolenko від 22-05-2013, 07:48, подивилося: 1383

10 Вчора майже всім колективом "УТК-Ятрань" відвадала кінотеатр і переглянула чудовий фільм "Легенда №17"...
Колективний перегляд фільму в кінотеатрі

Це дуже талановито поставлена, знята і зіграна реальна історія легендарно радянського спортсмена, хокеїста Валерія Харламова. Це історія сходження до вершин спорту.
Колективний перегляд фільму в кінотеатрі
Показано які труднощі доводиться на цьому шляху, чим доводиться жертвувати спортсменам. Це і історія видатного тренера Тарасова. Це реальні події. З усіх сторін - чудовий фільм. І всім футболістам та тренеру нашої команди картина дуже сподобалася. Багато що стане прикладом для наших спортсменів.
Колективний перегляд фільму в кінотеатрі
І Вам радимо відвідати кінотеатр і переглянути цю непересічну стрічку!

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
22 травня 2013 08:06

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Вперед, Чебаркуль! fellow

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 45
  • ICQ: {icq}
22 травня 2013 11:32

Alexandrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.02.2013
 
Як Динамо при лобановському.

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
22 травня 2013 18:25

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Мабуть, що да.... Або гандбольний "Спартак" в свій час....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 35
  • ICQ: {icq}
23 травня 2013 02:16

Шурик Уманчанин

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Да... то было золотое время при Тарасовe, потом при Тихоновe. Тарасов бы перевернулся в гробу узнав что Сб. Россия на прошлой неделе проиграла США 8:3. Я до сих пор помню как Киевский Сокол взял бронзу в Чемпионате СССР по хоккею: Степанищев, Юлдашев, вратарь Шундров ну и кончено тренер Анатолий Богданов. smile
А сейчас Украинский хоккей просто испарился, по крайней мере на уровне сборной. recourse

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
23 травня 2013 09:45

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
А я теж застав київський "Сокіл", який бодався з усіма, навіть з ЦСКА! А ще я малим уболівав за ЦСКА і не сприймав кубок європейських чемпіонів - його ЦСКА вигравало набагато легше ніж календарні матчі созу))) А ще уболівав за гандбольний "Спартак" жіночий )))) А ще Динамо Киїів 1985-1986 - оце були часи - наші рвали всіх у всіх видах!
А зараз український хокей я не дивлюся взагалі. І український футбол дивлюся мало. Мені не цікаві іграшки олігархів, що на наші гроші купують цяцьки (футболістів) для своїх діток!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 35
  • ICQ: {icq}
24 травня 2013 02:11

Шурик Уманчанин

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Да было время, был спорт на очень высоком уровне, без легионеров, и сумасшедших деньгах. А сейчас это просто клоунада. Печально что до чего дошло Динамо Киев, третье место... Какой Позор....

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
24 травня 2013 07:52

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Позор навіть не в третьому місці. А в тому як вони самі це сприймають. І в тому, що не видно і близько найменшого натяку на "світло в кінці тунелю".... Всі роки керівництва Суркіса-меншого - тупо регрес і падіння.... Якби в Україні було ще трохи нормальних клубів, то і з трійки випали б... А т ак у нас і всі УПЛ - клоунада, цирк і відмивання або викрадання бабок... Тому і не дивлюся!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
24 травня 2013 15:28

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Фільм класний

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 45
  • ICQ: {icq}
27 травня 2013 12:42

Alexandrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.02.2013
 
Позор навіть не в третьому місці. А в тому як вони самі це сприймають.

+100

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
2 червня 2013 13:10

Lenchuk_0131

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.04.2013
 
фільм чудовий)

Інформаційне повідомлення