» » » Результати півфіналів ветеранського чемпіонату області з міні-футболу. ОНОВЛЕНО

Результати півфіналів ветеранського чемпіонату області з міні-футболу. ОНОВЛЕНО

Автор: Sobolenko від 27-02-2011, 22:50, подивилося: 2031

1 27 лютого. Неділя. Умань. Спортзал УДПУ. Початок 11-00.

Результати  півфіналів ветеранського чемпіонату області з міні-футболу. ОНОВЛЕНО
"Зоря" Умань - "Ятрань-Колос" Уманський район 3:1
За календарем в першому ж матчі протистояли одна одній дві команди земляків. Минулого року на цьому ж півфінальному рівні і в цьому ж залі вони також сходилися. Тоді перемогли представники Умані а оскільки розігрувалася єдина путівка до фіналу, то колектив Уманського району залишився за бортом. І цього року матч вийшов цікавим і напруженим. Фаворитом прогнозувалася "Зоря", яка не мала жодних проблем на першому етапі. І вже на першій же хвилині Олександр Карнаушенко відкрив рахунок. Але не зробила секундна стрілка одного оберта як Олександр Єжаченко рахунок зрівняв! Ще хвилина - і Ігор Лозінський влучає в штангу воріт уманчан і тут же у відповідь Павло Казаков виводить знову "Зорю" вперед 2:1. Бурхливий початок! Надалі команди трохи збили темп і перейшли більше до позиційної боротьби.
На початку другого тайму "Зоря" створила два моменти і Олександр Прокопенко з другої спроби таки забив - 3:1. Але ятранці не опустили руки і перехопили ініціативу. Але рахунок більше не змінився. Як і торік в два м'ячі перемогли представники міста. Але вперше в цьому розіграші вони отримали спротив!

"Ветеран" Тальне - "Ветеран" Сміла 2:3
Дещо кращий вигляд мали тальнівчани. Вони двічі і вели в рахунку (першим відзначився колишній арбітр "білорус" Олександр Харевич - причому забив головою!). Але обидва рази не змогли втримати перевагу. Того більше! За 5 секунд до фінального свистка перемогу вирвали сміляни!

"Ятрань-Колос" - "Ветеран" Тальне 4:0
Вже на 2-й хвилині відкрив рахунок голкіпер "Ятрані" Валерій Баланюк, який вийшов польовим гравцем. Він чудово (і результативно! хет-трик в ворота Сміли чого вартий!) діяв в полі. А його відмінно замінив Анатолій Пояцика, який в 2-х матчах пропустив лише одного разу і то з пенальті! Надалі ятранці мали перевагу але все не таланило - всі стійки обстукали. І все ж перед самою перервою Сергій Дяченко і Василь Єжаченко притушили інтригу в матчі. А Олександр Єжаченко встановив кінцевий рахунок 4:0

"Зоря" - "Ветеран" Сміла 12:0
Вже протягом другої хвилини дублем відзначився Олександр Карнаушенко І надалі "Зоря" просто розривала суперника. Загалом відзначилися - Карнаушенко (3), Сергій Лактіонов (3), Юрій Толокін (1), Олександр Прокопенко (3), Анатолій Дегтярьов (1), Володимир Дерманський (1).

"Ветеран" Сміла - "Ятрань-Колос" 1:8

Розігрувалася друга путівка до фіналу. І її впевнено здобула "Ятрань-Колос". Відзначилися - Валерій Баланюк (3), Сергій Дяченко (2), Юрій Сагайдак (2), Олександр Єжаченко (1).