Автор: Sobolenko від 14-08-2018, 23:17, подивилося: 709

12 серпня. Городецьке. 150 глядачів.
Арбітри: Залозний , Коливай, Баранов.
«УТК-2»: Мосоквький, Темчишин (79, Авраменко), Мельник Р., Думенко (87, Притула), Лут, Ткач (64, Рябченко), Горобець, Корнієнко (68, Абрамочкін), Король (70, Вовкотруб), Єжаченко (89, Кирпатий), Павленко.
Голи: С. Тарасюк (82) - Р. Мельник (6, пен), А. Король (45+1), М. Павленко (68)

Вже у другому турі по перерві в першій обласній лізі відбулося фарм-дербі Уманщини. З урахуванням того, що вища ліга ще не відновилася, то можна було очікувати появи в складах «фармів» гравців перших команд. Так і сталося. У господарів на полі зі старту вийшли Микола Чернишенко (він першу половину сезону вимушено пропустив через правила заявки в Україні (не більше двох команд за сезон) і підтримував форму в районних змаганнях) і Олександр Попсуй. У гостей таких гравців традиційно було троє – Євген Лут (в цьому сезоні випав було з обойми першої команди по причині травми), Євген Єжаченко і Віталій Горобець. Четвертим «посланцем» з першого складу був ще Андрій Ткач. Але Регламент порушено не було – Андрій на друге коло тепер у заявці «УТК-2».

Прохолоджуючі напої могли собі дозволити уболівальники, але не гравці...

Матч розпочали команди активно. При цьому гостріше діяли гості. І вже на шостій хвилині вони повели у рахунку. Король сміливо зіграв індивідуально і його збили у своєму карному майданчику захисники. Пенальті чітко реалізував досвідчений Руслан Мельник. Тепличники мали ще два моменти. Цікаво, що обидва рази цьому сприяла активність справа.

За тим на поле опустився штиль. Цьому напевне сприяла серпнева задуха. Хвилин з двадцять нічого цікавого і не відмітив би. А ось в кінцівці тайму знову оживилися гості. На 37-й хвилині розрізним пасом по суті один на один вивели Корнієнка. Але господарів врятував юний голкіпер. На 43-й хвилині на загострення пішов Король, але не ризикнув брати все на себе і чомусь віддав пас замість удару. Пас вийшов безадресним. А за кілька секунд до перерви Артем Король вже не шукав партнерів. Обіграв двох суперників у чужому штрафному і поцілив у ближній кут. Класичний «гол у роздягальню».

Другий тайм не був таким «контрасним» як перший. Цікаво було без ніяких пауз. Почали з обміну ударами. Спочатку воротар парирував удар Єжаченка. А за тим вже Мосоковський «потягнув» удар Чернишенка. На 58-й хвилині Дмитро Дудник підстрахував свого воротаря і виніс м’яча з лінії воріт після удару Павленка. За три хвилини чудово увірвався Король (молодий гравець дуже активно і впевнено діяв), але воротар продемонстрував майстерність. Але на 67-й хвилині шансів у воротаря «Базису-2» не було. Павленко зіграв щось на зразок «стовпа» у міні-футболі. Прийняв м’яча в оточенні двох оборонців, розвернувся між них (!) і пробив з 12 метрів. 0:3.

Моментів переломити хід гри у господарів не було. Допоки Станіслав Тарасюк з підбору не пробив точно у дальній кут. Тут господарі приободрилися. І тут же прослідував небезпечний простріл від Сироти зліва. Але не замкнули партнери. Гості витримали 5-хвилинний спелеск від супротивника і в кінцівці матчу вони були ближче до того, щоб збільшити відрив, ніж господарі до того, щоб його скоротити. Наприклад, дивом не забив з двох метрів після кутового Михайло Рябченко. Примудрився промахнутися з 1-2 метрів (!) і кращий бомбардир ліги Михайло Павленко…