» » » "УТК-Ятрань" гостює в Каневі і вивозить перемогу 4:0

"УТК-Ятрань" гостює в Каневі і вивозить перемогу 4:0

Автор: Sobolenko від 29-06-2013, 14:10, подивилося: 2316

6 ФК «Канів» - «УТК-Ятрань» 0:4 (0:3)
Арбітр: Луценко Олексій (Корсунь-Шевч.),Зубко Микола (Черкаси),Баб'як Вадим (Городище)
Інспектор: Петько П. М. (Черкаси)
"УТК-Ятрань": Прудиус (60, Московський), Гончаренко, Думенко (60, Мельник), Терещенко, Єжаченко Є. (46, Тріфонов), Дзига, Троян (70, Дудник С.), Малютін, Ткач (55, Коцюба), Стеценко (72, Єжаченко В.), Казанюк (55, Плужник)
Голи: 0:1-Стеценко (36), 0:2-Терещенко (40), 0:3-Стеценко (43), 0:4-Троян (52)

В силу субєктивних причин я не був присутнім на цьому матчі. Але очевидно, що наша команда рішуче налаштувалася на матч з аутсайдером. І тепер без зайвих проблем відібрала у суперника три очки. Хоча за свідченням головного тренера нашої команди Олександра Єжаченка, на 15-й хвилині свою майстерність продемонстрував наш голкіпер Євген Прудиус. Але загалом ще до перерви все було вирішено - три мячі переваги. А в дебюті другого тайму стало і того більше - Троян зробив рахунок 4:0 на користь "УТК-Ятрань". За час, що залишився рахунок не змінився.

Протокольна інформація буде подана пізніше.

9 тур 29 червня (субота)

49. "Колос" – ВК СК "Пальміра" 4:2
50. ФК "Канів" – "УТК-Ятрань" 0:4 (0:3)
51. ФК "Спартак" – ФК "Ретро" 1:2
52. ФК "Зоря" – "Наша Ряба" 4:1
53. "Олімп" – "Ураган" 0:0
54. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Авангард" 5:1 (2:0) - Горщинський, Янчук, Коломієць, Баланюк, Григораш

• Реєстрація: 2.05.2013

За те я був присутнім на цьому матчі, і скажу, що майже до 40-ї хвилини першого тайму канівці показували часом непоганий футбол. Та в в кінцівці тайму господарі пропустили гол і "посипалися". А далі вже в уманських футболістів не було проблем і результат цьому 4:0. Доречі, все хотів запитати, "УТК-Ятрань" (Уманський район) це як? Який населений пункт представляє ваша команда? Чи це така собі збірна району? І ще, як на мою думку, в цьому матчі у Каневі були порушені правила футболу. А саме, воротар уманської команди грав у жовтому светрі, точно в такому ж, жовтому, були і судді матчі, що порушує правила гри. ІМХО.