» » » "УТК-Ятрань" без проблем розбирається на власній арені зі "Спартаком"

"УТК-Ятрань" без проблем розбирається на власній арені зі "Спартаком"

Автор: Sobolenko від 6-07-2013, 22:24, подивилося: 2048

0 «УТК-Ятрань» Паланка - ФК «Спартак» Золотоноша 5:0 (5:0)
Арбітри: Литвиненко Ольга (Шпола),Шкурченко Олег (Ватутіне),Сухаренко Ігор (Черкаси)
Інспектор: Білорус О. В. (Черкаси)
"УТК-Ятрань": Московський, Гончаренко, Думенко (52, Мельник), Терещенко (46, Тріфонов), Єжаченко Є. (55, Коцюба), Дзига, Троян, Малютін, Ткач (77, Єжаченко В.), Стеценко (66, Фещенко), Казанюк (46, Плужник)
"Спартак": Омельяненко (46, Манжела), Губа, Говоруха (46, Ластівка), Малимон , Труба (46, Іскра), Зоря, Кудря (59, Литвиненко), Скорняков, Дузь, Міхновський (46, Ілляшенко), Бреус.
Голи: Терещенко (22,31,38), Єжаченко Є. (23,44)
Попередження
: Міхновський (41), Ткач (63), Гончаренко (90), Ілляшенко (90)

Андрій Ткач

Останній домашній матч перед перервою в чемпіонаті тепличники проводили проти "Спартака". Цілком очевидним було, що наші футболісти вирішили відразу зняти питання про переможця. Але активність в дебюті матчу інколи переходила в надмірний поспіх. І це частенько призводило до помилок. Територіальна та ігрова перевага була беззаперечно за господарями поля. Але моментів в перші хвилини створити не вдавалося. Це, схоже, не сильно подобалося їм. Але це, скоріше, була незначна стартова знервованість.

Сергій Терещенко з самого початку шукав нестандартні шляхи до воріт

І доволі швидко і мячі в ворота спартаківців прийшли. Рахунок відкрив Сергі Терещенко. При цьому зробив він це доволі рідкісним способом. Грудьми він переправив мяча в сітку після прострілу справа! Не встигли гості отямитися, як Євген Єжаченко подвоїв рахунок!

І таки Сергій Терещенко свого добився - забив рідкісного гола! Грудьми! 1:0

На Івана Купала "Спартак" якщо і літав над Паланкою - то низенько-низенько....

2:0. Євген Єжаченко таки не обійшовся без свого традиційного трюка....

І це ще було не все з репертуару першого тайму! Ще тричі гості були змушені витягувати круглого з власних воріт! Спочатку Терещенко оформив класичного хет-трика (тобто за один тайм!). А перед самою перервою Євген Єжаченко головою чітко пробив після подачі зі стандартного положення справа! 5:0. Зрозуміло, що гра по суті була зроблена.

Під впливом класики кіно "Брудні танці"))))

Артем Московський - наші ворота суперник не взяв

В перерві і в дебюті другого тайму тренера провели чимало замін. Але характер гри не сильно змінився. Господарі мали цілковиту перевагу. Але, як не дивно, більше не забивали. Хоча мали достатньо нагод для цього. Але, можливо, ще до перерви вистріляли всі бойові набої. Міг оформити хет-трика Євген Єжаченко. Дуже прагнув (і міг це зробити) Олег Тріфонов. Мав шанс Микола Малютін....

Руслан Мельник, як вправний бухгалтер, чітко прорахує суперника)))

Сегій Плужник у відборі...

Коли треба - мяч поглядом в повітрі утримуємо!)))

По завершенню матчу гравці вручили ще трьом уболівальникам шарфи з клубною символікою. А вся команда щиро подякували тим, хто уболівав, за підтримку на трибунах.
Для традиційного репортажу Телекомпанії "Умань" дав флеш-інтервью капітан команди Дмитро Казанюк:
-Як ви охарактеризуєте матч?
-Ми намагалися максимально виконати тренерську установку на гру. Адже гості прибули на гру з певним запізненням і не так легко було їм увійти в гру. А тому ми відразу прискорили темп. І свого добилися...
-Попереду останній матч першого кола - в гостях проти "Зорі". Як налаштовуєтеся на цей матч?
-Нормально. нам нічого втрачати. А тому будемо боротися!
-Як ви оціните виступ команди в першому колі. що завершується?
-Загалом добре. Як для дебютанта, то навіть дещо перевиконали план на перше коло. Буде намагатися утримати набраний темп.