Автор: Sobolenko від 1-09-2013, 12:59, подивилося: 1717

1 Золотоноша, 15.00. ВК СК «Пальміра» – «Наша Ряба» 2:3

Золотоноша, 17.00. «Ураган» – ФК «Ретро» 1:3

Монастирище, 17.00. ФК «Авангард» – «УТК-Ятрань» 1:1

Умань, 17.00. ФК «Уманьферммаш» – «Колос» 0:0

Кам’янка, 17.00. «Олімп» – ФК «Канів» 3:0

Білозір’я, 17.00. ФК «Зоря» – ФК «Спартак» 1:1

ФК «Авангард» – «УТК-Ятрань» 1:1 (1:0)
Монастирище, 31 серпня.
Арбітр: Залозний Віталій (Городище),Шевченко Сергій (Городище),Баб'як Вадим (Городище)
Делегат - інспектор: Заєць В. С. (Вільшана)
"Авангард": Дзень, Погорей Д., Пелех, Погрібний, Шумак, Семенько, Кобець, Бойко, Вітошинський, Мельник, Гуніков.
"УТК-Ятрань": Московський, Гончаренко, Думенко, Єжаченко Є., Дзига, Трифонов (70, Дудник), Троян, Ткач, Стеценко, Фещенко, Казанюк.
Голи: Єжаченко (15), Бойко (83)

В першому таймі певну перевагу мали гості. І моментів вони створили більше. На 7-й хвилині гарний момент мав Євген Єжаченко. Міг замкнути передачу Олег Трифонов. А на 15-й хвилині момент знайшов відображення в рапорті арбітра - Євген Єжаченко відкрив рахунок. Відмінний момент мав і "Авангард" - але Артем Московський врятував тепличників після виходу один на один Пелеха.

По перерві, як відзначає головний тренер "УТК-Ятрань" Олександр Єжаченко, гості стали "сідати" ближче до власних воріт. Напевне давалися взнаки психологічні компоненти протистояння - молодь тепличників намагалася утримати переможний рахунок. Та і господарі посилили тиск. В тому числі, використовуючи перевагу у антропометричних данних кількох футболістів. І в результаті на 83-й хвилині наша команда знову пропустила, як і в попередньому матчі, після стандартного положення.

В час, що залишився, забити могли обидві команди. На 85-й хвилині мав момент Євген Єжаченко. На 90+3-й хвилині чудово пробивав "на виконання" Андрій Ткач. Але мяч в лічених сантематрах пролетів поряд з "девяткою" воріт Олексія Дзеня, 19-річного уманчанина, що з 2 кола захищає ворота "Авангарду". Ну і варто відмітити момент, коли свою команду виручив Артем Московський - після удару Гунікова з лінії воротарської.