» » » 9 мячів, контрастні тайми і вихід у фінал першості області для "УТК-2"

9 мячів, контрастні тайми і вихід у фінал першості області для "УТК-2"

Автор: Sobolenko від 20-08-2018, 12:48, подивилося: 953

0 9 мячів, контрастні тайми і вихід у фінал першості області для "УТК-2"

«УТК-2» - «Наша Ряба» (Катеринопіль) 6:3 (6:2)
19 серпня. Паланка. 100 глядачів.
Арбітри: Коливай О., Макаренко Є., Писанка Д.
«УТК-2»: Московський (90+2, Решетило), Мельник Р., Авраменко (46, Темчишин), Коломієць (88, Притула), Троян, Ткач, Мельник О. (85, Кирпатий), Корнієнко (62, Вовкотруб, 82, Абрамочкін), Король, Єжаченко (75, Рябченко), Павленко.
«Наша Ряба»: Димид, Жоломко, Божко, Хамко, Погрібний, Білоус Вен., Білоус Влад., Васільєв, Піддячий, Кобець, Коріненко
Голи: А. Король (5, 21), М. Павленко (11, 31), С.Троян (38), Є. Єжаченко (42) – Божко Д. (18), Є. Кобець (45), В. Погрібний (57, пен)
На 81 хвилині В.Погрібний не реалізував пенальті (воротар)
Попередження: Коріненко В. (38), Піддячий С. (48), Коломієць С. (57), Димид В. (64), Король А. (77), Вовкотруб О. (82), Абрамочкін (90+1)

Вже у цьому матчі фарм-клуб тепличників міг за довго до фінішу першого етапу оформити путівку до фінальної частини першості області. В принципі в тому, що «УТК-2» там опиниться, вже сумніві не було навіть без прив’язки до результату звітного матчу – занадто комфортним був відрив від четвертого місця (а проходить в фінальну частину по три кращих колективи). Але справа в тому, що у фінальну частину команди потраплять з так званими «золотими очками» (тобто результати між командами, що посядуть по три перших місця в обох підгрупах, будуть збережені). Тому про ніяку розслабленість мови не могло бути і близько. Тим паче суперник досить серйозно виношує наміри теж продовжити собі футбольну осінь у фіналі. Та і має «Наша Ряба» в своєму складі гравців, імена яких добре знані в усій області.

Гості розпочали впевнені у власних силах. Але навіть при цьому не уникли стартового погрому від господарів. Вже на 5-й хвилині «УТК-2» відкрили рахунок а на 10-й його подвоїли. В обох цих моментах по-гросмейстерські зіграв Михайло Павленко. Спочатку кращий бомбардир ліги розібрався з опонентами на лівому фланзі і асистував молодому партнеру – Артем Король забив вже впритул. А потім на довгому кроці втік від захисника сам на сам з воротарем і обіграв його. Але при цьому нападник загнав себе у гострий кут. Всі вже очікували передачі партнеру, але Павленко несподівано для всіх «шведою» вирізав з гострого кута у ворота! Ще за дві хвилини Павленко знову вискочив сам на сам з воротарем, але зблизився з останнім. Не потрапити в нокаут гості змогли завдяки швидкому голу у відповідь – на 17 хвилині відразу троє (!) оборонців «УТК-2» незбагненно дали Божку прийняти м’яча, розвернутися і пробити! 1:2. Втім це не на довго допомогло «Нашій Рябі». Голепад тривав. Павленко продовжував божити. На 21-й хвилині він (в який раз!) втік сам на сам з воротарем, знову обіграв і знову загнався в лівий кут. Але тепер не пробив а виклав «цукерочку» партнеру і Король забив свого 6-го м’яча в п’яти іграх. На 31- й хвилині Павленко провів майстер-клас суперникам і в повітряному футболі – він перевисів у повітрі і захисника і голкіпера (!) і забив головою з подачі Коломійця. На 38-й зі штрафного забив «медовомісячний» Сергій Троян. Він поцілив у нижній кут. Правда, відзначу, що в цьому епізоді не найкращим чином голкіпер. Через три хвилини шостого м’яча забив Євген Єжаченко після прострілу Короля. Ніхто особливо не засмутився, коли гості один м’яч перед перервою сквитали. 6:2 після першого тайму! Дехто з присутніх навіть цілком серйозно став збиратися додому – а що його дивитися цей погром!

Але другий тайм вийшов абсолютно контрастним! І цьому сприяло кілька факторів. По-перше, віддам належне гостям – вони не склали руки а мобілузувалися. Важко було повірити, що вони відіграються. Але про свій престиж вони подбали. По-друге, помітно розладилася гра в господарів. Ну дуже помітною була різниця між таймами! Хтось розслабився. Хтось стомився. Спочатку гості реалізували пенальті (на трибунах мало хто второпав що то було – після гри з’ясувалося, що арбітр угледів десь гру рукою) – досвідчений Погрібний розвів голкіпера і м’яча по різним кутам. За кілька хвилин після удару головою м’яч пролетів поряд зі стійкою наших воріт. На 70-й хвилині Веніамін Білоус з лінії штрафної поцілив у штангу. А на 81-й хвилині арбітр призначає ще один 11-метровий у ворота господарів (тут без жодних питань). І знову дуель досвідчених Погрібного і Московського. А тут вже верх взяв досвід голкіпера! На 84-й хвилині господарів врятував Темчишин, що вибив м’яча майже з лінії воріт.

Надрезультативна перемога «УТК-2» і офіційно оформлений вихід до фінальної частини першості області. Ну а другий тайм пришпорить наш колектив.