» » » "УТК-Ятрань" все ніяк не вийде зі смуги домашніх невдач

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




"УТК-Ятрань" все ніяк не вийде зі смуги домашніх невдач

Автор: Sobolenko від 21-09-2013, 21:32, подивилося: 1671

13 «УТК-Ятрань» Паланка (Уманський р-н) — ФК «Ретро» Ватутіно 1:2
Арбітри: Ліхотворік Сергій (Черкаський р-н), Лобанов Володимир (Золотон. р-н),Буртник Роман (Черкаський р-н)
Делегат - інспектор: Шланчак М. О. (Городище)
"УТК-Ятрань": Московський, Думенко, Терещенко, Єжаченко Є., Дзига (65, Тріфонов), Троян, Малютін, Ткач (41, Гончаренко), Стеценко, Плужник, Казанюк.
"Ретро": Шарлай, Кучук, Слищенко, Маняк, Уланович, Косяк, Бойко, Белоус, Попсуй (82, Ветушко), Гришин, Ніколенко (88, Абуладзе)
Голи: 0:1-Бойко (87), 0:2-Косяк (90+1), 1:2-Терещенко (90+2)
Попередження: Маняк (45+1), Терещенко (75), Уланович (83), Думенко (90+1)

За цілком англійськом погоди в Паланці знову грали в гру, зароджену на туманному ж Альбіоні. І, як та ж погода не дарує нам тепла бабиного літа, так і наші футболісти не зігріли теплом перемоги душі уболівальників. А їх, доречі, цього дня було відверто небагато. Але не будемо нервово нападати на своїх уболівальників в стилі новоспеченого "капітана" київського "Динамо" Ярмоленка (після чергового ганебного беніфіса колишнього гранда молодий футболіст оцінив уболівальників фразою "Краще вони сиділи б удома, ніж так уболівали..."). Логіка ж бо присутня проста - уболівальники люблять перемоги а їх якраз наша команда в другому колі не видавала поспіль чотири матчі...

Перед звітним матчем ватутінське "Ретро" посідало третє місце з відривом у пять очок від квртету переслідувачів. Серед цього "пелетону" гонців за бронзою були і наші футболісти з Уманського району. Невдалий старт у другому колі залишав мало простору для маневру "УТК-Ятрань". І тренер вимушено був внести корективи в тактичні установки на матч. Як і в катеринополі, довелося більше уваги приділяти захисту. Що було цілком логічним рішенням після невдалих спроб зіграти у свій відкритий футбол в матчах з "Уманьферммашем" та "Ураганом". Ватутінці теж не збиралися бездумно оголяти свої тили. а відтак в першому таймі гольвих моментів особливо і не згадаєш. Команди шукали шляхи до чужих воріт. Від гри на перемогу ніхто не відмовлявся. Але захист виявлявся навіть на мокрому полі більш вправним за атакуючих гравців. В такому випадку значно зростала ціна буквально однієї помилки. І її ледь не припустилися наші футболісти. Але на 26-й хвилині Бойко відверто "пробачив" господарів і промахнувся з 15-ти метрів.

"УТК-Ятрань" все ніяк не вийде зі смуги домашніх невдач
Максим Маняк найдійно все прикрив. Не лише в цьому епізоді.

Другий тайм значно активніше розпочали ватутінці. За перші 5-7 хвилин вони добряче навантажили наш захист. Але Московський і захисники помилок не припустилися і з усіма ретро-загадками вміло розібралися. Штурм "Ретро" виявився нетривалим. І швидко "УТК-Ятрань" гру вирівняла і прибрала ініціативу до себе. А це вже було на значно більший час. Хвилини спливали, але наші футболісти продовжували штурмувати захисні редути гостей. Ті тріщин не давали, але всім здавалося, що тепличники все ж ось-ось дотиснуть. На 63-й хвилині лише самовідданий підкат Маняка перервав вихід на гольову позицію Терещенка. За хвилину після кутового зблизька бив головою Максим Стеценко. Але у воротаря. і в тому ж дусі. не скажу, що наші футболісти "розривали" опонента. Але перевагу мали.


"УТК-Ятрань" все ніяк не вийде зі смуги домашніх невдач
Андрій Ткач (справа) знову не дограв і до перерви. А ось Іван Косяк (зліва) приніс перемогу своїй команді в компенсований час.


Час невблаганно спливав. І цілком логічною і справедливою по грі мала б бути нічія. Причому - нічія нульова. Я не маю на увазі, що це була межа мрій футболістів - але по грі саме так було чесно. Але на 87-й хвилині мяч таки побував у сітці воріт. А оскільки при цьому все було в межах правил - то і гол трапився. І гол в наші ворота. Гарна передача справа знайшла свого адресата. Андрій Бойко зіграв значно краще захисника і головою, як то кажуть, розстріляв голкіпера. 0:1. Йшла 87-ма хвилина.

"УТК-Ятрань" все ніяк не вийде зі смуги домашніх невдач
Андрій Бойко (зліва) відзначився сьогодні неабиякою балакучістю на полі і переломним голом. Максим Стеценко (справа) теж працював добросовістно але без зайвого шуму. Але доля посміхнулася гравцям в помаранчевому...

Коли арбітр вже продемонстрував скільки компенсує часу, трапилася взагалі прикрість для господарів. Думенко вимушений був ціною попередження зірвати небезпечну контратаку ватутінців. Але було це недалеко до середньої лінії поля. Іван Косяк не став нічого видумувати і просто пробив з такої відстані. "Стінка" виявилася з добрячою тріщиною і мяч, кардинально змінивши напрям, несподівано влетів у самісінький нижній кут!!! 0:2! З нічого!

Господарі встигли ще провести гол-престижу. Але про порятунок матчу вже мова не йшла.

"УТК-Ятрань" все ніяк не вийде зі смуги домашніх невдач
Один - два. Що на табло, що в епізоді.

Таким чином безвиграшна серія "УТК-Ятрань" сягла пяти матчів. А на власному полі програно третій матч поспіль. Відрізок календаря, коли мали зіграти з суперниками верхньої частини таблиці, пройдено з мінімальним доробком очок (два у пяти матчах). Але, думаю, що раціональним є не посипати голову пеплом і нападати на команду. Давайте тверезо поміркуємо. Не відразу Москва будувалася. про медалі перемєрного сезону у вищій обласній лізі, напевне, треба забути. Але і завданні пробитися до чільної пятірки ця команда ще аж ніяк не провалила.

«Олімп» – ВК СК «Пальміра» 3 : 4
ФК «Спартак» – ФК «Авангард» 2 : 1
ФК «Канів» – «Ураган» 1 : 3
«Колос» – «Наша Ряба» перенесено
«УТК-Ятрань» – ФК «Ретро» 1 : 2

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
22 вересня 2013 23:15

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
А як зіграв Уманьфермаш-?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 7
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 07:50

makar12345

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.09.2013
 
Зоря ГРУ перенесла,тому ферммаш не нрав,а утк програе,более слаба команда...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 07:50

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
На скільки я знаю, то Зоря-Уманьфермаш перенесли на 19 жовтня, в звязку з участю Зорі у фінальній частині першості України серед аматорів, в якій вони поділили 3-4 місця

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 7
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 07:54

makar12345

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.09.2013
 
В утк нема в команди лидера вси слаби...з такими финансами як у них можна набРАТИ нормальних игракив а цих клоунив розигнати

<
  • Публикацій: 2232
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 11:34

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: makar12345
В утк нема в команди лидера вси слаби...з такими финансами як у них можна набРАТИ нормальних игракив а цих клоунив розигнати

Принципово не видаляю цей коментар і не блокую автора цього пасквіля. Попри відверто хамську форму подачі власного бачення ситуації.
Прчин маю декілька. Як і те, що кожен має право на власну думку (навіть не буду користуватися винятковим правом щось робити на власному сайті і видаляти те, з чим не згоден). Як те, що сам говорив в тому ж коментарі в телерепортажі після "Урагану", про відсутність в тому матчі того, хто проявить лідерські якості. Але головна причина невидалення цього пасквіля - глибока зневага до написаного і до автора.
1. де був автор, коли команда на протязі першого кола демонструвала добротну гру? Варіантів два. Або сам переоцінив можливості команди на цьому етапі і плескав ладошками. Або, скоріше за все, зачаївся і чекав, коли оступиться, щоб відкрити помийну яму на голову гоманди.
2. З чого ви судите про
Цитата: makar12345
.з такими финансами як у них
? Ви бухгалтером в клубі чи на тепличному комбінаті? Ви орієнтуєтеся скільки отримують гравці "УТК" в порівнянні з тими же "Зорею", "Уманьферммашем", "Авангардом", "Нашою рябою"? (для озабочених чужим гаманцем пропишу - заробляють менше)
3."можна набРАТИ нормальних игракив" - грамотний нехай подивиться що зараз з Христинівкою? Там теж були "нормальні играки". Правда, здуло мов вітром. Своїх тепер мають на 2-9 від Маньківки і т.д. Щоб написате цей пасквіль - ви хоча б поцікавилися суттю справи а не викладали свої особисті образи-комплекси!
4. Звичайний люмпен-пролетаріат (читайте класика хто це) звик чинити так як чинять з ним. Тому він і вимагає когось "розигнати" (мабуть на алфавіт в школі в писаки терпіння не вистачило!)! А я особисто поважаю принципову позицію тренера "УТК". Він визначався зі складом в міжсезоння. І не шарахається зі сторони в сторони після першого невдалого матчу. У кожного буває невдалий день. Тренер ставиться до гравців як до живих людей, особистостей. А не тасує колоду з киїських (одеських, черкаських, кремечуцьких і т.д.) варягів-заробітчан. програли - за борт! Нічого, що то теж люди!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 7
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 14:11

makar12345

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.09.2013
 
Повний бред пишете ферммаш меньше отримуе це факт !!! И я знаю скики отримуе утк!! А вигравало воно в першому крузи в тих хто був слабий а зараз командир усилились и утки стало 0 !!! Той же ослаблений ураган их розтрощив

<
  • Публикацій: 2232
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 14:52

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: makar12345
Повний бред пишете ферммаш меньше отримуе це факт !!! И я знаю скики отримуе утк!!

З людьми, які не маю уявлень про просто логіку, важко сперечатися!
Ви хоча б самі розумієте ЩО ПИШЕТЕ? Для того, щоб порівняти хто більше отримує - ПОТРІБНО ЗНАТИ ЯК ОТРИМУЮТЬ ОБИДВІ КОМАНДИ. Ви ж самі вказуєте, що "скики отримує утк" - зато це не заважає вам гордо зробити висновок, що "ферммаш менше отримуе".
Втім переписка з вами не несе ніякої смислового навантаження в силу вашої:
1. очевидної абсолютної безграмотності (в таких випадках важко бути впевненим, що "автор" написав саме те про що подумав)
2. очевидної абсолютної невихованості (опускатися до рівня вашого спілкування не вважаю за припустиме)
І наостанок - такі недолугі "автори-коментатори" абсолютно не марають репутацію команди, яку вони хочуть обгадити. Навіть навпаки. ваше хамство і безграмотність , скоріше, викликають зворотній до бажаного вами ефект. Вибачте, якщо занадто кудряво для вашого скудного словарного запасу висловився (ну і ком забагато наставив - раптом ще заплутаєтесь)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 33
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 18:51

Vladislav Mahotin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.06.2013
 
Sobolenko,
Повністю з вами згоден!
УТК сильний колектив,який мені здається в наступоному сезоні 100% буде в трійці!!
А писати,що клоуни грають за УТК-це маразм!
Клоуни би не були на 5 місці і не виграли би у "Нашої Ряби" 5-1!
І достойно не зіграли б в Білозір*ї...
І в УТК грають всі з Умані і всі віддаються грі!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 19:18

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Почитав оці маразматичні погляди зі сторони і стало смішно. Цікаво, а makar12345 знає скільки отримують гравці Зорі? Треба було подивитися півфінальну зустріч першості України Зоря - Рух, то там коментатор сказав, що гравці Зорі отримують від 2 до 3 тисяч доларів. От і прикинь Що Зорі прийшлося в домашній зустрічі з УТК найважче в першому колі, причому на домашньому стадіоні. В Зорі зібрані майже всі гравці з Черкас, які пограли на професійному рівні. А в УТК хто грає? Теж "професійні" гравці, які пограли на найвищому рівні, тобто ПЕРШОСТІ РАЙОНУ. Відчуваєшь різницю? За рік з таких гравців ніхто команду не зробить. Треба дякувати Єжаченку, що зробив таку команду, а через рік-два побачишь, яка це буде команда. Я думаю, що на початку сезону не було поставлене навіть завдання, щоб команда була в призах. Чого сильно кинулося в очі, то це те,що команда програла в декількох матчах підряд. Так вона грала з претендентами на нагороди. Треба набратися терпіння і чекати від команди перемог, а вони будуть , я певен, і вірю в успіх Єжаченка і його команди

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 7
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 23:02

makar12345

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.09.2013
 
Утк Нада усилити последнього гравця дума ниякий и стиценка убрати луже слабий

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2013 23:35

bombaboom

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.09.2013
 
Шановний Макар, у тебе все з головою добре???? УТК молода, перспективна команда. І яка тобі різниця, скільки вони отримують???? Якщо ти хоч раз був на матчі УТК, то ти міг бачити що вони на кожній грі викладаються на повну!!!!!!!! А якщо не був, то немає чого балаболити про Думу і Стеценка. Ось 19 жовтня, буде матч проти УТК, можеш вийти показати на що ти здатний, якщо взагалі ти знаєш що таке футбол, а потім зрівнювати як УТК грає, і як ти олень!!!!!!!!!! А те що ти назвав хлопців клоунами, це показує, твоє хамство і невихованість, одним словом , дурачком в батьків ростеш!!!!!!!!!!P.S. Піди повчись ще в школі, бо бачу тобі дуже погано дається правописання.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2013 01:30

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
makar12345
Про що можна говорити) ти спочатку писати навчись) а потім уже висловлюй свою думку...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2013 20:36

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
bombaboom,
Повністю підтримую.


Дуже подобається наша команда УТК . Як на мене: 1. команді лише 2 роки. 2. це перший сезон у вищій лізі області. (Ще 3 роки тому, більшість гравців УТК грали в чемпіонаті району) 3. команда просто десь попала в психологічну яму, програвши Уманьферммашу. 4. в запасі катастрофічно не хватає гравців атакувального плану (і на це є як об"єктивні так і суб"єктивні причини) Але я вірю (знаю) колектив вийде з честю з даного непорозуміння . В УТК є хороший колектив , розумний тренер і президент.

Інформаційне повідомлення