» » » "УТК-2" здобуває чергову розгромну перемогу в першості області.

"УТК-2" здобуває чергову розгромну перемогу в першості області.

Автор: Sobolenko від 27-08-2018, 21:53, подивилося: 714

0 “Нива” - ФК “УТК-2” 1:5
26 серпня. Монастирище.
Арбітр: Писанка.
«УТК-2»: Московський (70, Осіпов), Рябченко, Мельник Р., Коломієць (65, Притула), Лут, Корнієнко (68, Казанюк Є.), Кирпатий, Мельник О. (85, Решетило), Рудь, Король (57, Вовкотруб), Павленко.
Голи: А. Оксамітній (12, пенальті) - М. Рябченко (31), О. Мельник (41), О. Корнієнко (47), М. Павленко (70, 90+1)

Черговий матч фарм-клуб «УТК» проводив у Монастирищі. Тепличники вже забронювали собі місце у фінальній пульці. Господарі ж навпаки – туди не потрапляють. Тому навіть втрата очок підопічними О.Єжаченка не була б критичною. Тому тренер більше часу на полі відвів молодим гравцям. Втім і це не зупинило переможної ходи в турнірі «УТК-2».

О.Єжаченко: «Ми першими пропустили. З пенальті. Поставили пенальті то і поставили. Потім ми змарнували кілька своїх моментів. Зокрема могли забивати Корнієнко і Рудь. Можливо поле кочкувате завадило. Натомість трапився взагалі рідкісний гол. Щоб ви зрозуміли – Михайло Рябченко забив ледь не від своєї штрафної! Тобто метрів з 60-ти! Ну це роки тренувань, мабуть!)))

Далі трапився епізод, який не до посмішок був. Удару отримав в моменті Артем Король. І йому потрібна була допомога. Але лікаря на місці не опинилося і гра була перервана хвилин на 20!Гра таки була відновлена. І ми до перерви ще встигли вийти вперед. Павленко асистував а О.Мельник забив.

В дебюті другого тайму Король подав кутовий а Корнієнко забив. За тим розігрався Михайло Павленко. В середині тайму він буквально проніс на собі двох захисників і таки забив. А у вже компенсований час він зіграв нестандартно і поставив крапку в цьому матчі. "