» » » В Монастирищі відбулися матчі 1/8 фіналу чемпіонату області з міні-футболу.

В Монастирищі відбулися матчі 1/8 фіналу чемпіонату області з міні-футболу.

Автор: Sobolenko від 16-02-2014, 21:29, подивилося: 1242

0 11.00 «Енергія» (Черкаси) – «Олімп» (Христинівка) 4:0
Після першого тайму два мячі велив рахунку підопічні Ігоря Чуприни. Але христинівчани після перерви були дуже близькими до того, щоб відігратися. Але не використали свої три шанси. І класично пропустили у власні ворота. Перемога "Енергії" була закономірною. Але і "Олімп" виглядав достойно.

12.00 «Шарм» (Черкаси) – «Авангард» (Монастирище) 0:2

Трибуни спортзалу в Монастрищі не могли вмістити всіх бажаючих

Один з центральних матчів дня (якщо не центральний). Команди продемонстрували якісну гру. В першому таймі певну територіальну первагу мав "Шарм". Але легіонери, що виступають за "Авангард", впевнено захищалися. А в одній з атак і рахунок відкрили, замкнувши удар-простріл.
По перерві пішов більш відкритий міні-футбол. пристрасті закипали. "Шарм" намагався відігратися а господарі ловили шанс в контратаках. І наприкінці матчу їм це вдалося. Матч виправдав сподівання.

Грали не 10 на 10, але всеодно дуже щільно.

Капітан "Шарму" Сергій Мачульський так і не переграв голкіпера суперника

Після фінального свистка надійшла інформація, що черкащани оформляють протест. Він мав стосуватися правомірності участі гравців в матчі. Подробицями наразі не володію - тому більш надійним джерелом може бути "Черкаський спорт".

13.00 «Пальміра» (Пальміра) – «Шахтар» (Ватутіне) 1:0
Початок матчу був відверто за "Пальмірою". Складалося враження, що ватутінці не відразу у гру війшли. Вони потім адаптувалися. Але загалом рахунок на користь "Пальміри" в першому таймі був логічним. А ось по перерві картина розвернулася на 180 градусів. Тепер вже "Шахтар" володів перевагою. Відверто кажучи, ватутінці награли на те. щоб відігратися. Чого вартий момент, коли Веніамін Білоус обіграв вже воротаря, але поцілив у штангу. Але так більше мячів забитих не було.

14.00 «Черкасигаз» (Черкаси) – «УТК» (Паланка) 4:4 (по пенальті 4:3)

Як по мені, то цей матч став самим яскравим в цей день. Тон було задано вже на першій хвилині, коли помилка тепличників призвела до того, що газовики таки заштовхали мяча за лінію. Тут же "УТК-Ятрань" організувала відповідь. Був близьким до взяття воріт Олександр Казанюк. Але натомість на 5-й мяч ще раз опинився в сітці воріт нашої команди. Але це не зламало дух ятранців. Вони продовжували шукати щастя біля чужих воріт. Гра йшла, як модно говорити - на зустрічних курсах! І Євген Єжаченко на 11-й хвилині один мяч відігрує. "Гойдалки" на майданчику тривають. Моменти змінюють один одного з калейдоскопічною швидкістю. 3:1. Але при цьому черкащани багато фолять (до 10-ї хвилині вже вичерпали дозволений ліміт з 5 фолів). І Олександр Казанюк з 10-метрового відмінним ударом робить 3:2. він же міг і нічійний рахунок перед перервою зробити - але мяч влучив у штангу.

Євген Єжаченко відзначився дублем.

Ударів в цьому матчі було дуже багато

Втім відразу ж по перерві рахунок таки став нічійним - Євген Єжаченко чудово зіграв індивідуально. Гра вже просто нагадує перестрілку. Обидві команди підтримують дуже високий темп і дбають лише про напад. Гаряче біля обох воріт. У нас просто чудово діє Артем Московський. Але і він безсилий, коли індивідуально сильно зіграв суперник і просто розстріляв воротаря майже впритул. 4:3. На це тепличники відповіли чудовою комбінацією і Роман Гончаренко знову встановив рівновагу - 4:4. Так і фінішували. Дуже жаль, що така вистава завершувалася і комось потрібно було зійти з дистанції.
Серія пенальті. Два удари суперника парирував наш воротар. І наша команда могла вести в рахунку. Але дещо не поталанило Олександру Казанюку, який влучив у поперечину. А останній, 5-й удар Олега Трифонова прийшовся у воротаря. Довелося бити "до промаху". І тут черкащанин був точним, а удар Сергія Коломійця прийняла стійка...

Артем Московський дійсно "вартий довіри".

Прикро поступатися по пенальті. Але наша команда разом з газовиками подарували справжню виставу. За що їм і вдячні.

15.00 «Ураган» (Кривоносівка) – «Базис» (Городецьке) 5:1

З перших хвилин стало очевидно, що команда з Городецького достойно чинить спротив, але перевага "Урагану" досить помітна. І ця перевага досить швидко втілилася в два забитих мячі - миттєва неуважність в захисті призводила до розстрільних ударів по воротах Сергія Сорокіна, який дива творив, але це вже було не в його силах... Наприкінці тайму Денис Куций зміг поновити інтригу, гарним обвідним ударом скоротивши рахунок. Але в другому таймі "Ураган" впевнено довів справу до перемоги.

16.00 «Альтаїр» (Драбів) – «Сольва» (Лисянка) 3:6

17.00 «Темна Конячка» (Черкаси) – «Атлон» 3:2 (Звенигородка)

18.00 «Цетус» (Черкаси) – «Масив» (Тальне) 3:1