» » » "УТК-Ятрань" і "Базис" провели спаринг

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




"УТК-Ятрань" і "Базис" провели спаринг

Автор: Sobolenko від 28-02-2014, 22:00, подивилося: 1589

12 Сьогодні на штучному полі провели контрольний поєдинок дві команди, що в сезоні 2014 року імовірно представлятимуть Уманський район в чемпіонаті і першості Черкаської області. Чому "імовірно представлятимуть" ? Справа в тому, що "УТК-Ятрань" однозначно гратиме у Чемпіонаті області серед команд вищої ліги. А ось участь "Базису" в першості області серед команд першої ліги залежатиме від того який вигляд цього року матиме цей турнір.

"УТК-Ятрань" і "Базис" провели спаринг

Обидві команди інтенсивно готуються до сезону. Закладається фундамент фізичної підготовки. Наразі прийшла черга і перших спарингів. Ще минулих вихідних тепличники могли зіграти з шполянами. Але надзвичайний стан (який дефакто по суті був) в державі не дозволив керівництву нашої команди вирушити в таку ризиковану подорож. А ось зіграти в Умані між двома командами району ніщо не заважало. І представники "УТК-Ятрань" та "Базису" досягнули домовленості і провели спаринг.

"УТК-Ятрань" і "Базис" провели спаринг
Євген Єжаченко проти Олександра Вишневського

Тренери обох команд - Олександр Єжаченко та Сергій Янчук - мали можливість задіяти практично всіх своїх футболістів. І хоча по першому матчу нерозумно робити якісь серйозні висновки, загальне враження обидва колективи справили непогане.

Початок поєдинку був за "УТК-Ятрань". Тепличники мали територіальну перевагу. Футболісти "Базису" без помітної знервованості захищалися. Але все ж ряд гострих моментів більш досвідченні тепличники створили. І цілком логічно на 17-й хвилині саме вони відкрили рахунок. Прохід справа Троян завершив націленою передачею назад, Олександр Казанюк елегантно пропустив і Андрій Ткач вколотив мяча метрів з 16-ти. Лише хвилині на 20-й "Базис" завдав першого удару по воротах Артема Московського.

"УТК-Ятрань" і "Базис" провели спаринг
Сергій Коломієць проти Володимира Трегубова

Ближче до переви "Базис" гру підрівняв. А на початку другого тайму Сергій Янчук, що вийшов на поле, мав чудову нагоду рахунок зрівняти. Але після виходу один на один пробив поряд зі штангою. Згодом він же міг ще забити. Але ще більш реальну нагоду забити мали тепличники. Але не реалізували пенальті. Втім ближче до фінального свистка рахунок таки став 2:0. Відзначився Михайло Фещенко

Команди Уманщини продовжують готуватися до сезону.

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
1 березня 2014 22:48

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ігор, а що "Уманьфермаш" розпався? Чому Коломієць, Ол.Казанюк грають за "Ятрань", а Янчук та Трегубов за "Базис". Це тільки цих що я впізнав на фото.

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
2 березня 2014 14:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я про це вже в коментарях писав. Повторюся. Я не володію офіційною інформацією зі стану ФК "Уманьферммаш". Знаю те. що знають інші уманчани. Анатолій Васильович Ліпкан продовжує керувати підприємством. І він запевнив команду, що вона продовжить існувати. Хто ж де буде грати - то лише здебільшого не визначено. Точно відомо, що Сергій Коломієць та Олександр Казанюк перйшли до "УТК-Ятрань" і працюють з цією командою. Володимир Трегубов приймає участь в іграх і "Базису" і "Уманьферммашу". Він підтримує форму а де буде грати ще важко сказати. Сергій Янчук тренує "Базис" ще з осені 2013-го. Чи буде він там же грати - теж визначиться і стане очевидно найближчим часом. Не забуваємо, що "Базис" ще сам не визначився де буде грати (все залежить від кількості команд у першій обласні лізі - заради 10 матчів немає сенсу утримувати команду і маринувати гравців). Але все це не означає, що "Уманьферммаш" розпався. Все може бути, але я маю впевненість і сподівання, що команда існуватиме. А зміни в складі - ну так то футболі і нічого вічного не буває.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
2 березня 2014 20:41

rostik88

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.09.2013
 
Сергій Коломієць та Олександр Казанюк перйшли до "УТК-Ятрань"

Ігоре, це вже точна інформація?

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
3 березня 2014 09:33

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Це не професійний футбол. Тут немає контрактних зобовязань. Тут "точною інформацією" муже бути лише заявка команди. А до неї ще є час. Але Сергій і Олександр працюють з УТК. Прийде час заявки - повідомлю як офіційну інформацію. Володимир Трегубов теж тренується з "Базисом". Але, як Ви розумієте, це теж ще не офіційна інформація.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
3 березня 2014 20:43

rostik88

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.09.2013
 
дякую

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
4 березня 2014 20:09

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
І горе, але я чув ще раніше, що Саша уклав начебто якийсь контракт з "Уманьферммашем", ніби Ліпкан йому чи купив, чи надав квартиру в Умані. І ще одне. Янчук працював граючим тренером в "Умантферммаші", а якже зараз? Чи вони зовсім не тренуються? Я чув, ходили розмови, що "Уманьферммаш" не буде грати на чемпіонаті області. Одне знаю, що "Ретро" не збирається грати на область, а хоче взяти участь в чемпіонаті України в Регіональній лізі.

І ще вдогонку запитання. Як з Футбол1 і Футбол2 в Умані? Вже показує, чи ні?

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 березня 2014 07:56

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: vatref
я чув ще раніше, що Саша уклав начебто якийсь контракт з "Уманьферммашем", ніби Ліпкан йому чи купив, чи надав квартиру в Умані.

Ключове слово - "чув". Тобто плітки. Я їх не поширюю і не коментую.

Цитата: vatref
Янчук працював граючим тренером в "Умантферммаші", а якже зараз?

В енний раз повторю - я не маю відношення ні ФК "Уманьферммаш" ні до ПрАТ "Уманьферммаш" і не вповноважений поширювати інформацію щодо них. А відтак дивимося пунк вище - плітками не займаюся.


Цитата: vatref
Я чув, ходили розмови, що "Уманьферммаш" не буде грати на чемпіонаті області.

"чув". Плітки. Дивимося пункт перший.


Цитата: vatref
Одне знаю, що "Ретро" не збирається грати на область, а хоче взяти участь в чемпіонаті України в Регіональній лізі.

Попередні два роки "Ретро" теж не збиралося грати в чемпіонаті області. Взагалі доволі дивна команда і структура. Але то не моя справа і компетенція. Щодо Регіональної ліги України - невже є такі, хто вірить в ці казки???

Цитата: vatref
Як з Футбол1 і Футбол2 в Умані? Вже показує, чи ні?

так. Наш оператор "ТІМ" відновив показ обох каналів і в аналоговому в цифровому пакеті.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
5 березня 2014 12:28

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Дякую за відповідь. А за той рік, так це Ніколенка умовив грати на область Кирилюк, який на той час був тренером "Ретро". А за Регіональну лігу, я сам читав ще у минулому році, що планують зробити в цьому році. Але з нинішньою ситуацією на Україні, не знаю чи буде вона. Но щось я сумніваюся.

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 березня 2014 19:17

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: vatref
А за той рік, так це Ніколенка умовив грати на область Кирилюк, який на той час був тренером "Ретро".

Віталій, вір не словам а діям і справам (не я придумав - були мудріші люди). "Ретро" нагадує один період недавній з історії футболу Умані - тут завдання всунутися по максимуму в усі можливі змагання, результат до лампочки. лозунг "ми виховуємо молодь" і т.д і т.п. А завдання насправді набагато простіші ....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
6 березня 2014 18:50

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ігор, ну я за що купив, за те й продав. Але це слова самого Ніколенка.

<
  • Публикацій: 2303
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
6 березня 2014 20:06

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Так я , Выталій, без претензій до тебе))) Ти зрозумів до чого то я так)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
7 березня 2014 22:09

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ok

Інформаційне повідомлення