Автор: Sobolenko від 2-09-2018, 12:37, подивилося: 882

«УТК» (Уманський р-н) - «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н) – 1:3 (1:0)
1 вересня 2018р. Паланка. 300 глядачів.
Арбітри: В.Березняк (Черкаси), О.Коливай (Сміла), І.Баранов (Канів)
Делегат-інспектор: П.Лаврінець (Канів)
«УТК»: Шербина, Олефір (Кальченко, 73), Подколзін (Лут, 73), Потапов, Горобець, Коломієць (Рудь, 65), Дудник, Степанюк (Манасян, 53), Троян, Раковський (О.Казанюк, 65), Пемпем Нжоя Ібрахім Мунір.
«Златокрай-2017»: Манжела, Котелюх, Безгуба (Лебідь, 66), Логвиненко, Блонський, Коркішко, Мітленко (Цюпаченко, 85), Масло (Сидоренко,77), Гонщик (Панченко, 78), Кіт, Зоря.
Голи: Степанюк (21) - Зоря (49, із пенальті, 57, 71).
Попередження: Гонщик (35), Манжела (88), Лебідь (90+3)

Удари по воротах: 9 (4) – 9(5)
Удари в плащину воріт: 6 (2) – 4 (0)
Кутові: 4(1) – 1(0)

Наразі чемпіонат області заходить в таку стадію, що прохідних матчів дуже мало (якщо є). Але навіть при цьому деякі поєдинки виокремлюються. Коли зустрічаються між собою безпосередньо претенденти на нагороди. Саме так трапилося цього дня в Паланці. Шаблонне – «матч за шість очок».

Перший тайм протікав за прогнозом, який був найчастіше озвученим і самим наближеним до дійсності – багато боротьби, мало відверто гольових моментів і приблизна рівність в більшості ігрових компонентів. Господарі все ж логічно мали деяку перевагу. Але я б не назвав її критичною для гостей, які дуже впевнено почувалися на чужому полі і мали свій план на гру. Характерним було, що захист обох колективів діяв практично без помилок. А єдина груба помилка гостей і призвела до взяття їх воріт. Висока навісна подача зліва від Сергія Трояна за футбольними канонами мала стати здобиччю голкіпера і він голосом озвучив всім, що має свої види на того м’яча. Але помилився на виході і Юрій Степанюк головою впритул спрямував м’яча в сітку воріт! 1:0. Тут же ледь і другий м’яч не влетів у ті ж ворота. Коломієць у стрибку-підкаті встиг випередити голкіпера, але того підстрахував оборонець, який дограв епізод до кінця!

1:0

Згадав би з першого тайму ще два епізоди. На 28-й хвилині сталося дуже неприємне зіткнення головами двох гравців. Коломієць встиг першим на м’яч і отримав головою удар в район скроні. Добре, що дещо вище і все в підсумку закінчилося благополучно. Виглядало дуже страшно і змусило всіх добряче похивлюватися за дровя обох футболістів. А на 35-й хвилині відзначився нестриманістю Вадим Гонщик. Наскільки це майстровитий і сильний гравець наскільки ж інколи важко знайти логіку в його діях. Біля перетину центральної лінії і бокової (місце уявили?) він ззаду щосили влупив Романа Потапова по ногах. І для чого? Арбітр моментально оцінив такий вчинок жовтою карткою. Господарі вимагали червоної. Цей епізод лише підняв градус що на полі що за ним. Зіткнень, суперечок стало ще більше а моментів біля воріт, як писав вище, не додалося. В таких випадках перерва доречна. Зазвичай пристрасті дещо вгамовуються. І тут перерва вплинула на перебіг подій на полі. Кардинально!

Зіткнення було дуже неприємним...

Нелогічний жорсткий удар В.Гонщика

В другому таймі «УТК» видав найгіршу гру в сезоні. А можливо і не тільки в цьому! Навіть у програних в 2018 році матчах з «ЛНЗ-Лебедин» і «Базисом» (у півфіналі кубка) тепличники виглядали краще. Тоді у окремо взятих гравців були невдалі чи провальні моменти чи ігри. Зараз же я при всій повазі до кожного члена нашого колективу не назву жодного, кому можна занести ці 45+ хвилин в позитив. Їх хто провів погано а хтось ще гірше! Дехто взагалі чуданув! І результатом стало те, що гості не лише відігралися а і закономірно виграли!

Розпочався другий тайм з того, що господарі «привезли» пенальті у свої ворота. В сутолоці Володимир Щербина не добрався на виході до м’яча аж біля лінії штрафної. Підбір був за гостями. А тут ще й збили футболіста «Златокраю-2017», який увірвався вже у штрафну. Пенальті без вагань з боку арбітра. Віталій Зоря без вагань його і реалізує. 1:1. Віталій Зоря ще в першому таймі вирізнявся серед гостей а тут взагалі став літати по полю. На 57-й хвилині він обкрадає центрального оборонця господарів Дмитра Подколзіна і одним дотиком перекидає Володимира Щербину, який дещо вийшов з воріт! 1:2! Оце розворот! В першому таймі господарі виглядали впевнено та і вели у рахунку. А тут таке! Тут же нокдаун ледь не перетворюється в повноцінний нокаут – на 63-й хвилині Владислав Блонський головою замикає подачу справа. Але арбітр фіксує порушення і відміняє взяття воріт! Гості бурхливо обурюється таким рішенням, але це не впливає на їх налаштованість! І не сильно допомогло господарям. Хоча якби воно пішло далі після моменту на 69-й хвилині важко сказати – знову помилився Манжела, не влучивши по м’ячу і Манасян вже в стрибку добивав у майже порожні ворота! Але «майже» - захисник самовіддано дограв і тут до кінця і заблокував удар Арсена! І тут же «Златокрай-2017» таки забив свого третього мяча. Тепер «законного» - зафіксованого арбітром. Блонський чудовим розрізним пасом вивів на удар Зорю і той з лівого кута оформив хет-трик!!! 1:3 до середини другого тайму! Далі господарі володали територіальною перевагою і намагалися врятувати таку важливу гру. Але до реальних нагод справа дійшла аж у компенсований час. На 90+1-й хвилині Манжела здійснив сейв після штрафного у виконанні Кальченка. Тут же після кутового небезпечно бив Ібрахім, але вірну позицію зайняв голкіпер. А остній шанс мав Олександр Казанюк, який у стрибку зіграв на випередження і замкнув передачу з флангу. Але теж у воротаря. А через пару секунд – фінальний свисток.

1:1

І несподівана перемога гостей. Несподівана, але заслужена. І тепер у турнірній таблиці справжнє тирло! Ну а тепличникам такий холодний, льодяний, душ має бути стимулом зібратися і викластися в заключних 7 матчах так, щоб реабілітуватися за такий провал у другому таймі цього матчу у Паланці…

В другому таймі в "УТК" довелося взятися за голову...

Радість "Златокраю-2017" була зрозумілою...