» » » Кутова симетрія в матчі "УТК-2" і "Тального"

Кутова симетрія в матчі "УТК-2" і "Тального"

Автор: Sobolenko від 3-09-2018, 22:15, подивилося: 1002

0 Кутова симетрія в матчі "УТК-2" і "Тального"

«УТК-2» - «Тальне» 1:1 (1:0)
2 вересня. Паланка. 100 глядачів.
Арбітри: Шкурченко О. (Ватутіно), Крикун З. (Звенигородка), Олійник Д. (Черкаси)
«УТК-2»:Московський, рябченко (46, Темчишин), Мельник Р., Трегубов, лут, Ткач (90, авраменко), Мельник О. (71, Кирпатий), Корнієнко (46, Вовкотруб), Король (81, Казанюк Є.), Єжаченко, Павленко.
«Тальне»: Білоус, Жук, Вовк (84, Дячук) , Півторак (78, Бевзюк), Гоняний, Пантелей, Фещенко (32, Бойко), Гладушев (79, Якубенко), Клименчук, Корчевний (67, Табунчик), Козак.
Голи: Єжаченко (3), Дячук (90+1)
Попередження: Ткач (62), Гоняний (73), Казанюк Є. (84), Вовкотруб (88), Табунчик (90)

В передостанньому своєму матчі в рамках першого етапу першості області «УТК-2» на своєму полі у Паланці приймав «Тальне». Господарі вже оформили достроково вихід до фінальної частини турніру. Але формула змагань не дозволяла цей матч назвати прохідним. Справа в тому, що саме у Тальному фарм-клуб тепличників зазнав в цьому сезоні єдиної втрати очок – програли в першому колі. А відтак, якщо тальнівчани займуть третє прохідне місце у підгрупі, то «УТК-2» не дорахується «золотих» очок (із «Нашою Рябою» і «Базисом-2» вже в активі є по дві перемоги). Тому і вийшов цей поєдинок бойовим.

Господарі дуже активно розпочали зустріч і забили швидкого м’яча – Євген Єжаченко головою замкнув подачу справа з кутового від Артема Короля. Такий дебюту матчу не зламав гостей і вони не розклеїлися. Тальнівчани намагалися комбінувати і певний час я б не назвав, що хтось мав очевидну перевагу. Їм тут ледь не підсобив оборонець господарів Рябченко, який необачним пасом назад вивів суперника сам на сам з Московським. Але досвідчений голкіпер виручив команду і молодого партнера, який помітно нервувався в ці хвилини. Поступово в середині тайму господарі таки стали переважати. На 23-й хвилині майстерно зіграв кращий бомбардир першості Павленко, але його удар у ефектному стрибку парирував голкіпер. А на 28-й хвилині Корнієнко пробив вище. Ближче до перерви щось попереду створили і гості. На 37-38 хвилинах спочатку послідували два дальніх удари. А вже у компенсований час провели дві небезпечні атаки.

Щось подібне продовжилося і у другому таймі. Обидві команди намагалися комбінувати. Але рахунок залишався незмінним. На 64-й хвилині молодий Олексій Вовкотруб міг закріпити перевагу «УТК-2», але змарнував вихід сам на сам з воротарем. Забракло досвіду напевне. Ближче до фінального свистка гості більшими силами йшли вперед, намагаючись врятувати матч. Натомість господарі отримували простріл для контргри. На 86-й хвилині гарно «на виконання» пробивав Андрій Ткач. Але Білоус і тут врятував «Тальне». А на першій компенсованій хвилині трапилося «дежа-вью». Тальнівчани забили гол точнісінько такий як і пропустили! З того ж таки правого кута було виконано кутовий і його головою замкнув Олександр Дячук! Пікантності ситуації додає той факт, що Олександр є резервним голкіпером тальнівчан. Він вже цього дня встиг зіграти і у ветеранській першості області. А тут тренер «Тального» Федір Каплюченко був змушений і його випускати в ролі польового гравця, рятуючи ситуацію. І таке буває у футболі.