» » » САМЕ ОПЕРАТИВНО! РЕЗУЛЬТАТИ КУБКА ОБЛАСТІ!

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




САМЕ ОПЕРАТИВНО! РЕЗУЛЬТАТИ КУБКА ОБЛАСТІ!

Автор: Sobolenko від 10-04-2011, 19:43, подивилося: 2347

18 САМЕ ОПЕРАТИВНО! РЕЗУЛЬТАТИ КУБКА ОБЛАСТІ!1/16 фіналу (10 квітня 2011 р.)

1. ФК «Росава» Степанці – «Колос» Вільшана 3:4 д.ч.
2. «Кристал» Пальмира – ФК «Холодний Яр» Кам’янка +:-
3. БЗК Драбівці Золотоніський р-н – ФК «Явір» Сміла 2:0
4. ФК «Інтернаціонал» Черкаси – «Метровагонмаш-ШЗЗЧ» Шпола 0:2
5. «Ураган» Кривоносівка Золотон. р-н – ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Шпола 1:3
6. ФК «Драбів» Драбів – ФК «Спартак» Золотоноша 1:3
7. «Штурм» Перервинці – ФК «Колос» Чорнобай -:+
8. ФК «Чигирин» Чигирин – ФК «Зоря» Білозір’я 0:7
9. ФК «Канів» Канів – ФК «Городище» Городище 1:2 д.ч.
10. «Колос» Березняки Смілянський р-н – «Урожай» К.-Шевченківський 1:4
11. «Садівник-ДВТ» Мліїв – «Наша Ряба» Катеринопіль 0:5
12. ФК «Іллічівець-Умань» Умань – ФК «Авангард» Монастирище 1:2
13. «Маньківка» Маньківка – МФК «Христинівка» Христинівка 1:3
14. ФК «Звенигородка» Звенигородка – ФК «Тальне-КХП» Тальне 1:4
15. ФК «Жашків» Жашків – ФК «Уманьферммаш» Умань 0:1
16. «Сольва» Лисянка – ФК «Ретро» Ватутіне 0:1


ПОДРОБИЦІ МАТЧІВ ЧЕРЕЗ КІЛЬКА ХВИЛИН!

1/8 фіналу (17 квітня 2011 р.)
17. «Колос» Вільшана - «Кристал» Пальмира
18. БЗК Драбівці Золотоніський р-н - «Метровагонмаш-ШЗЗЧ» Шпола
19. ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Шпола - ФК «Спартак» Золотоноша
20. ФК «Колос» Чорнобай - ФК «Зоря» Білозір’я
21. ФК «Городище» Городище - «Урожай» К.-Шевченківський
22. «Наша Ряба» Катеринопіль - ФК «Авангард» Монастирище
23. МФК «Христинівка» Христинівка - ФК «Тальне-КХП» Тальне
24. ФК «Уманьферммаш» Умань - ФК «Ретро» Ватутіне


Господарів ФФЧО визначить пізніше!

Категорія: Новини / Кубок області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
10 квітня 2011 19:50

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Доброго вечора, Ігоре.
Пара № 7: «Штурм» Перервинці – ФК «Колос» Чорнобай - -:+

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
10 квітня 2011 19:51

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Дякую! Добавляю!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
10 квітня 2011 19:51

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Пара № 6 - усе вірно - 1:3

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
10 квітня 2011 19:53

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ок. Прибираю питання!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
10 квітня 2011 19:56

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Господарів ФФЧО визначить пізніше!
______________________________________

А хіба сітка до 1/4 не стандарт для визначення господарів?

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
10 квітня 2011 19:59

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Якщо команди в рівних умовах (обоє в гостях грали або дома), то , наскільки знаю, проводять жеребкування - хто дома.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
10 квітня 2011 20:03

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
ок

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
11 квітня 2011 17:24

mahzenkov

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 21.03.2011
 
...Ретро не простая команда, судя , что там КУЗЯ , один из братьев Усаковских, скоре всего они технари , но не бойцы, не дать им входить близко к штафной, и при угловых играть внимательно,а у себя один быстрый нападающий может решить результат, я так думаю , извините smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
11 квітня 2011 23:43

OLEG MNS

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.02.2011
 
Ну по-перше радість проймає за земляків: і Тальне Звенигородку декласувало і Сергій Янчук перемогу Фермашу приніс,а по-друге знову ж про наболіле... Коли ж на рідній Тальнівщині нарешті знайдеться пара-трійка грошовитих патріотів, які наважаться спустошити свої набиті гаманці в імя розвитку футболу Тальнівщини???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
12 квітня 2011 02:08

жека-киев

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
17. «Колос» Вільшана - «Кристал» Пальмира = вільшана
18. БЗК Драбівці Золотоніський р-н - «Метровагонмаш-ШЗЗЧ» Шпола Шпола
19. ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Шпола - ФК «Спартак» Золотоноша шпола
20. ФК «Колос» Чорнобай - ФК «Зоря» Білозір’я Зоря
21. ФК «Городище» Городище - «Урожай» К.-Шевченківський -Корсунь
22. «Наша Ряба» Катеринопіль - ФК «Авангард» Монастирище -Ряба
23. МФК «Христинівка» Христинівка - ФК «Тальне-КХП» Тальне - Христинівка
24. ФК «Уманьферммаш» Умань - ФК «Ретро» Ватутіне -Ретро

......назвіть свого переможця......буде цікаво

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 квітня 2011 07:19

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
17. Вільшана
18. Метровагонмаш
19. Шпола
20. Зоря
21. Городище
22. Наша ряба (ще й погром)
23. Христинівка
24. Уманьферммаш

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
12 квітня 2011 15:45

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
17. Вільшана
18. Драбівці
19. Шпола
20. Зоря
21. Городище
22. Наша ряба
23. Христинівка
24. Умань

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 квітня 2011 18:34

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
У нас одне розходження! Тепер вболіватиму за Шполу, щоб стати переможцем в прогнозі wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
12 квітня 2011 22:48

mahzenkov

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 21.03.2011
 
ольшана,вагонмаш,шпола.чорнобай.городище.ряба,тальное,УМАНЬ ....Игорь., судьи будут за ватутино , дай мне ФИО их и кто назначает попробую , чтоб все было объективно, спасибо удачи!!!!!1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
13 квітня 2011 19:41

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
mahzenkov,

назначает Зуб...

Удачи!.. )))))))

Sobolenko,

А минулим літом їх (розходжень) було більше )))))
Радує, що їх стало значно, значно менше...

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
13 квітня 2011 22:06

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Зуб назначав.
Щодо розходжень - що ж тут може радувати, що їх немає(((( Все прогнозовано(((

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
13 квітня 2011 23:32

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Sobolenko,

Я не щодо розходжень у прогнозах...)

Почитав регламент на цей сезон - сподобався. Мені можна грати, як уродженцю Умані))) Може трішки Косенівці допоможу)))

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
14 квітня 2011 00:33

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Костя! Якщо не граєш на область - жодних проблем! wink

Інформаційне повідомлення