» » » "УТК-Ятрань" розпочинає сезон із розгрому "Шахтаря"

"УТК-Ятрань" розпочинає сезон із розгрому "Шахтаря"

Автор: Sobolenko від 18-04-2015, 20:03, подивилося: 2128

0 "УТК-Ятрань" розпочинає сезон із розгрому "Шахтаря"
Олександр Казанюк чітко реалізує пенальті і відкриває лік забитим мячам "УТК-Ятрань" в сезоні-2015

"Шахтар" (Ватутіно) - "УТК-Ятрань" (Уманський район) 0:6 (0:3)
18 квітня. 13-00. Кочубіївка. 100 глядачів.
Арбітри: Залозний, Діхтяр, Семерунь
"Шахтар": Тихолоз, Кобець, Дудник (60, Різник), Плахотнік, Чернега, Запісецький, Дуженко, Мошинець, Бондар, Полуєв, Тітенко
"УТК-Ятрань": Московський (46, Прудиус), Д.Казанюк (60, Темчишин), Гончаренко (75, Стеценко), Троян, Малютін, Ткач, Коломієць (60, Горобець), О.Казанюк (75, Авраменко), Фещенко (46, Думенко), Є.Єжаченко, Баланюк (46, Потапов)
Голи: О.Казанюк (14), автогол (24), Баланюк (38), Малютін (57), Потапов (70), Горобець (75)

Цей поєдинок мав проводитися на полі "Шахтаря". Але у Ватутіно теж всіляко виявляється буває. І "УТК-Ятрань" із розумінням поставилися до прохання суперника провести поєдинок на нашому полі. Оскільки газон на стадіоні у Паланці в стадії підготовки до напруженого сезону, то по домовленості із керівництвом "Базису" зустріч відбулася у Кочубіївці. І відкривала такий собі футбольний уікенд в цьому селі на Уманщині.

"Шахтар" в цьому моменті поставив шлагбаум перед Євгеном Єжаченком. Але не перед командою...

З перших хвилин стало очевидно, що гостям буде важко встояти перед тепличниками. Так власне і сталося. "УТК-Ятрань" на протязі всього матчу володіла цілковитою первагою і реалізованих моментів вистачило для більш ніж переконливої перемоги.

Рахунок в матчі відкрив кращий гравець Черкаської області двох попередніх сезонів. Футболіст "Шахтаря" абсолютно невиправдано зіграв рукою у своєму карному майданчику і сумніві ні в кого не було - пенальті. Голкіпер напрямок удару Олександра Казанюка вгадав, але врятувати команду не зміг. Не пройшло і десяти хвилин, як рахунок подвоїли. Микола Малютін відгукнувся на подачу, але захисник виявився вправнішим і записав гол на свій рахунок. Автогол. Ну а наприкінці тайму метрів з 14 зльоту розстріляв ворота Сергій Баланюк. 3:0. Можна було б використати стандартне кліше "зняли питання про переможця", але повірте - по цій грі таких питань і не виникало.

38 хвилина. Сергій Баланюк робить рахунок 3:0

У другому таймі Олександр Єжаченко вирішував вже більше стратегічні завдання, дбаючи про підготовку до стартуючого сезону. Тренер дав ігровий час вім. Відразу по перерві на поле вийшов і юний Роман Потапов. Він забив свого пешого мяча за команду в заключному матчі минулого сезону. Тепер забив і в першому матчі. В його ж активі і гольова передача на Малютіна. Потім той же Малютінн віддячив, віддавши "гольову" на самого Потапова. Забив свого гола і Віталій Горобець, який явно скучив за грою. Він просто таранив захисні редути ватутінців. Характерним став власне і гол Горобця. Віталій робив передачу зі свого флангу. Захисники відбилися. Сам же Віталій тут же відібрав мяча і пробив з лінії штрафної - сильно і точно.

Захисник ватутінців відібрав у Миколи Малютіна забитий мяч у першому таймі. Але у другому таймі все стало на свої місця.

Загалом робити глобальні висновки по цьому матчу не варто. Попри відчайдушний спротив, гравці "Шахтаря" не змогли створити проблем тепличникам. Для початку сезону - саме воно!

Категорія: Новини / Кубок області