» » » Традицію збережено. Нажаль для "УТК-Ятрань"....

Традицію збережено. Нажаль для "УТК-Ятрань"....

Автор: Sobolenko від 25-04-2015, 21:31, подивилося: 1445

1 Четвертьфінал Кубка Черкаської області

"Наша Ряба" (Катеринопіль) - "УТК-Ятрань" (Уманський район) 1:0 (додатковий час)
25 квітня. 13-00. Катеринопіль. 100 глядачів.
Арбітри: Цибулько С. (Канів), Семерунь (Монастирище), Михайлюк (Черкаси)
Інспектор: Заєць В. (Вільшана)
"Наша Ряба": Манжела, Тарасенко, Завгородній, Островський, Кіт, Остапчук, Фощій, Дєдов, Цьоменко (46, Коркішко), Вальчиковський (86, Макогон), Степанов (113, Кшеминський)
"УТК-Ятрань": Московський, Гончаренко, Коломієць (110, Темчишин), Баланюк (89, Єжаченко Є.), Казанюк О., Горобець, Троян, Ткач (59, Потапов), Стеценко (65, Фещенко), Думенко (119, Авраменко), Казанюк Д.
Гол: Тарасенко (95)
Попередження: Стеценко (12), Думенко (61), Дєдов (83), Гончаренко (101), Коркішко (105), Фощій (114)

В четвертий свій сезон вступає "УТК-Ятрань". Вже є своя історія, свої якісь традиції. Одна з них - у Катеринополі тепличникам завжди важко. Вдома із "Нашою Рябою" команда з паланки розбирається впевнено. А ось на виїзді - навпаки. Досить згадати, як торік "УТК-Ятрань" в другому колі набрала крейсерського ходу і видавала переможні результативні концерти а в Катеринополі програла. То була єдина поразка в другому колі. Тобто на легку прогулянку по весняно-теплому Катеринополю ніхто не очікував.

З перших хвилин гості захопили ініціативу. Активно діяли на флангах, намагалися пресингувати на чужій половині поля. Але крім кількох кутових і навісів з флангів нічого більше витиснути не змогли. Після заробленого права на небезпечний штрафний на 12 хвилині господарі було підрівняли гру. В тім в подальшому в першому таймі все ж певну перевагу мали футболісти з Уманського району. Але реальних нагод для взяття воріт команди створили порівну - по одній. На 19-й хвилині Сергій Баланюк з гострого кута чи то пробивав чи то робив передачу але мяч поцілив у поперечину. А на 36-й хвилині незрозумілий провал в центрі захисту призвів до чистого виходу один на один з воротарем граючого тренера "Нашої Ряби". Але пробив Андрій Фощій невдало - у ворота не поцілив.

Після перерви господарі стали більш активніше діяти попереду. Можливо те, що вони більше розкрилися, призвело до того, що "УТК-Ятрань" створила достатньо реальних нагод для взяття воріт. По совісті - то тепличники мали вирішувати долю матчу на свою користь в основний час. на 49-й хвилині Сергій Коломієць пробивав головою з воротарського майданчика. Але поряд із дальньою штангою - мяч від кочки на полі змінив напрям. На 57-й хвилині на гарну позицію таки вирвався Олександр Казанюк, але і тут поле зіграло на руку господарям - в останній момент мяч підстрибнув і удар з лінії штрафної був вище цілі. На 64-й хвилині міг головою зблизька пробивати Максим Стеценко, але не дотягнувся до мяча. 72 хвилина - Михайло Фещенко вдало зіграв у штрафному і пробивав з кута воротарського - але сейв здійснив Олександр Манжела. 75 хвилина - майстерно діє у штрафному Роман Потапов, практично вирвався один на один з воротарем. Але Манжела своєчасно виходить із воріт і скорочує дистанцію. Перший на добиванні Олександр Казанюк, але з лінії штрафної мяч знову летить вище. 87 хвилина - гарна атака завершується небезпечним прострілом Потапова, але ніхто не встиг його замкнути. Шість реальних нагод для взяття воріт! У господарів на це був лише момент на 73-й хвилині, коли Степанову забракло пари сантиметрів, щоб убойно пробити метрів з шести.

Овертайм розпочався із забитого мяча господарів. Олексій Островський подав кутовий справа а Євген Тарасенко головою метрів з 11 пробив у самісінький нижній кут. Стало зрозуміло, що гра розкриється. Гості змушені були ще більшими силами йти вперед. Це залишало вільні зони супернику для контрвипадів. На 100-й хвилині Петро Степанов ледь не зняв остаточно питання про переможця. І цьому могла сприяти груба помилка асистента арбітра. Він не вгледів більш ніж очевидного офсайда (метрів два-три) в нападника. Але Артем Московський врятував гостей а заодно й гру (скандал нікому не потрібен, включно із господарями - їх незмінний керівник Леонід Ласкавий, що перебував поряд, відверто зрадів, що не трапився скандальний гол). На 105-й хвилині вкотре сейв здійснив Манжела - дістав мяча із кута воріт після штрафного у виконанні Романа Гончаренка. Ну а останній шанс у гостей воротар "Нашої Ряби" відібрав за лічені секунди до фінального свистка - тепер він парирував удар Олександра Казанюка метрів з 13-ти...

Прикра поразка в кубку області, в якому цього року шанси на підсумкову перемогу мали як ніколи багато команд... Але тепер остаточно зрозуміло, що серед тріумфаторів Кубку-2015 наших не буде. У прогнозовано важкій грі в Катеринополі цілком могли перемогти і наші футболісти. Але ми свої шанси не використали. А ось господарі це зробили. І назвати випадковою чи незаслуженою перемогу "Нашої Ряби" не можу. Ніхто не здивувався б, якби футболісти догралися б цього дня і до серії пенальті.

Ще один висновок із кубкових матчів - на нас очікує надзвичайно цікавий чемпіонат області із чималою кількість малих і великих сюрпризів і сенсацій. Як по мені команд 5-7 можуть спромогтися на пристойні результати. І в їх числі і команди нашого краю. Будемо сподіватися, що поразки в кубку лише посприяють майбутнім перемогам в чемпіонаті.

Категорія: Новини / Кубок області