» » » Результати чвертьфіналів кубку області-2011

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Результати чвертьфіналів кубку області-2011

Автор: Sobolenko від 24-04-2011, 09:20, подивилося: 1851

9 Результати чвертьфіналів кубку області-20111/4 фіналу (23 квітня 2011 р.)

25. ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Шпола - МФК «Христинівка» Христинівка (25.04.2011) 1:0 в додатковий час, граючи вдесятьох (а в основний час не реалізували господарі пенальті)
26. ФК «Зоря» Білозір’я - «Колос» Вільшана - 2:0
27. ФК «Городище» Городище - БЗК Драбівці Золотоніський р-н - 0:1
28. ФК «Уманьферммаш» Умань - «Наша Ряба» Катеринопіль - 4:0


Півфінали (30 квітня, 3 травня 2011 р.)
переможець пари 25 - ФК «Зоря» Білозір’я
БЗК Драбівці Золотоніський р-н - ФК «Уманьферммаш» Умань

Фінал (22 травня 2011 р., м. Черкаси)

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Кубок області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2011 10:14

dyak

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
дивно,що так легко уманьферммаш переміг катеринопіль...але хочу застерегти,якщо з драбівцями граєте в золотоноші,то буде важко:по-перше-дальній виїзд,по-друге-команда "кусюча" ,та й "поляна" там не "камп ноу"...успіхів

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2011 10:22

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Один нюанс - півфінали будуть з двох матчів!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2011 16:50

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Христос Воскрес!

Я ж казав, що Драбівці ще та команда...
Важкувато буде фермачам...
Хоча, дійсно дивно, що так легко катеринопіль обіграли... Можливо, катеринопіль ослаб у порівнянні з минулим роком... А можливо умань сильна...

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2011 17:39

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Христос воскрес!
Драбівці для мене повна загадка - нічого не можу сказати! А щодо матчу УФ-НР, то причина скоріше в зростанні сили господарів!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2011 19:25

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Sobolenko,
Цікава команда... Поле в Золотоноші (якщо не центральне) - ще те...))) Буде на руку Драбівцям. Але вистачає там і технічних гравців

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2011 21:19

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Сьогодні почув інфу, що гратимуть на центральному в Золотоноші. Кажуть в в/ч не дозволяють. А звідки там люди в команді?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
25 квітня 2011 20:23

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Команда у Драбівцях цікава. Люди бувалі - пограли у багатьох командах області (я писав про них у анансі до 1/8). Якщо будуть грати на центральному у Золотоноші - буде цікаво, тим більше, якщо дві гри...

До речі, можна добавити:

ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Шпола - МФК «Христинівка» Христинівка - 0:0 (дод. - 1:0)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
26 квітня 2011 00:02

OLEG MNS

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.02.2011
 
Христос Воскрес! По-перше, в черговий раз вдячний шановному Ігорю за сайт і оперативну інформацію, хоча особисто з ним не знайомий. По-друге,дуже приємно,що появився на сайті Саша Дячук. Я вклоняюся перед ним за його працю во імя розвитку жіночого футболу Тальнівщини. Тим більше, я повністю розділяю його думки (і я про це вже писав)про перспективи розвитку футболу нашого регіону. Я розумію, що зараз на першому плані стоять гроші, тому, що для когось футбол - це засіб для забезпечення добробутку сімї. І мабуть тому зараз наші кращі таланти (Каплюченко,Янчук,Вдовиченко,Попсуй... та і в недалекому минулому сам Дячук) захищали і захищають честь сусідів. Невже, коли нема командного голосу зверху, в районі не знаходиться пару-трійку нормальних патріотів-бізнесменів (а можливо їм перешкоджають???), які прийдуть до того самого С.П.Черепенка і скажуть: Ми готові вкласти фінанси в розвиток ФК Тальне???... Трошки відійшов від теми, але наболіле всеодно нагадує про себе. Дуже приємно спостерігати за успіхами ФК «Уманьферммаш», якщо це є продумана і послідовна політика, то це з часом принесе свої результати. Окремі побажання успіхів С.Янчукові. Своєю повсякденною працею він цього заслужив. Нехай розвивається український футбол за рухунок розвитку футболу в регіонах!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
26 квітня 2011 12:30

dyak

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
спасибі OLEG MNS за підтримку та розуміння!а сильна футбольна команда в Тальному ще буде!не зараз,але років через 5,я думаю,команда буде(Тальнівщина багата на футбольні таланти,особисто я в це вірю)!!!

Інформаційне повідомлення