Автор: Sobolenko від 14-04-2019, 08:05, подивилося: 709

0 "УТК" відкриває сезон перемогою над непоступливим "Шевченковим краєм"

«Шевченків край» (Звенигородка) – «УТК» 0:1 (0:1)
Арбітри: В.Залозний (Городище), М.Погорілий (Кам’янка), С.Шульга (Кам’янка)
«Шевченків край»: Савельчук, Рокицький Ю., Павленко, Снісар, Вовченко, Демченко, Дашковський (58, Плахотін), Бакалейко (79, Слинько), Яловенко, Рокицький О., Когус (73, Гісь).
«УТК»: Єрошов, Дудник, Подколзін, Кривошей, Троян, Горобець, Ібрахім, Потапов, Коломієць (84, Білоус), Павленко (68, Лебедєв), Раковський (65, Король).
Гол: Подколзін (40).

Олександр Раковський

Роман Потапов

Дмитро Подколзін

З 1/8 фіналу розіграшу кубка області приступив до захисту титулу чинний володар трофею «УТК». За жеребом тепличникам дістався суперник з першої обласної ліги. Але це не мало вводити в оману. Адже звенигородський «Шевченків край» декілька останніх років не просто один з лідерів першості області а і клуб, що здобував вже неодноразово путівку до вищої ліги. Але в Звенигородці з власних міркувань відмовлялися від права підвищитися і продовжили виступи саме в першій лізі (хочу зазначити, що по різному оцінюють такі рішення керівництва звенигородського ФК, але я особисто сприймаю то дуже просто – мабуть у Звенигородці краще знають свої можливості і що їм робити). І звітна гра підтвердила очікування – господарі постали міцним горішком і дуже гідно протистояли титулованішому супернику. Можу сказати, що «Шевченків край» зміг би таки зіграти і у вищій обласній лізі а у першій буде знову серед лідерів.

Сергій Коломієць

Святослав Дудник

Початок зустрічі був прогнозованим. Суперники приглядалися один до одного і до поля, умов (тут варто згадати і відчутне похолодання). «Шевченків край» не стушувався і спробував показати хто тут господар. Навіть перший небезпечний момент в грі створили саме звенигородці – Олександр Рокицький вже на першій хвилині досить небезпечно пробивав з лінії штрафної. Але десь з середини тайму перевага гостей стала помітною в результаті підвищення швидкості. Особливо то було помітно на флангах, звідки стала проявлятися небезпека воротам «Шевченкового краю». Але результат тепличникам приніс один з кутових ударів – на 40-й хвилині після корнера справа захисник невдало вибив і Подколзін практично з 11-метрової позначки сходу влучно пробив у кут воріт. Тут же лише майстерність Савельчука не дозволила Раковському відзначитися зі штрафного.

Переможний гол Дмитра Подколзіна

Віталій Горобець

Михайло Павленко

Відразу по перерві гості могли нокаутувати суперника. Спочатку індивідуальну майстерність продемонстрував Михайло Павленко . Він накрутив двох захисників і один з них незграбно поцілив по ногах. Але арбітр після паузи прийняв рішення призначити штрафний в протилежну сторону. Цьому сприяла підказка асистента арбітра. Гостям залишилося лише прийняти рішення бригади арбітрів.

Момент з порушенням На Михойлові Павленко

За пару хвилин з 10-12 метрів Ібрахім поцілив в стійку воріт. А на 55-й хвилині на гарну позицію вивели Потапова, але Савельчук і тут врятував свої ворота. Десь з середини тайму господарі продемонстрували, що їх не влаштовуй хай і почесна мінімальна поразка. І вони спробували відігратися. Тут відзначив би дебютанта «УТК» Єгора Кривошея. Новий центр бек тепличників вирізнявся високим зростом і вмінням виграти так званий «другий поверх». Єгор, здається, не програв жодної верхової боротьби. А м’яч якраз саме верхом господарями доставлявся до оборони «УТК».

Ібрахім Мунір

Попри намагання обох команд рахунок залишався незмінним. Вже у компенсований час двічі небезпечно пробивали гості. Спочатку Король здалеку спробував покарати голкіпера за те, що вийшов далеко з воріт, але його підстрахували партнери. А гарний удар Горобця був трішечки неточним. Так матч і завершився перемогою «УТК» - перша команда тепличників підтримала почин другої.

Потапов Роман

Відмічу, що в «УТК», крім Єгора Кривошеї, було сьогодні ще три дебютанти. Попри мінімальну перевагу в рахунку, Олександр Казанюк в середині другого тайму освіжив напад своєї команди молодими гравцями. Артем Король торік результативно грав в фарм-клубі. А Владислав Лебедєв торік дебютував у дорослому футболі в складі родниківської «Ніки». А наприкінці матчу замість капітана «УТК» на правому фланзі вийшов ще один молодий гравець – Владислав Білоус. Можна згадати також повернення до першої команди і кращого бомбардира минулорічної першої ліги Михайла Павленка.