» » » Нічия варта перемоги - "УТК" виходить в фінал кубка Черкаської області!

Нічия варта перемоги - "УТК" виходить в фінал кубка Черкаської області!

Автор: Sobolenko від 27-10-2020, 18:51, подивилося: 834

0 Нічия варта перемоги - "УТК" виходить в фінал кубка Черкаської області!

Півфінал кубка області. Матч - відповідь.

Олімп: Ленчіков, Гарнага (70, Доненко), Завгородній, Піскун, Козубенко, Пономаренко, Клименко (73, Парій), Левенець, Підвісіцький, Карамалак (80, Сарій), Оганесов.

УТК: Сорокін, Дудник, Думенко (43, Тарасенко), Подколзін, Троян, Горобець, Новіков (79, Запорожан), Потапов, Поплавка (46, Раковський), Король, Ібрагім (84, Лебедєв).

Голи: Клименко (34), Завгородній (59, автогол)

Попередження:Гарнага (68), Потапов (68)

Команди в досить високому темпі розпочали матч, шукаючи щастя біля чужих воріт. Але ніхто при цьому бездумно не оголявся. Рахунок першого матчу залишав шанси обом командам. Чим і продиктована була тактика колективів. Моментів не було дуже багато (хоча повторюся – темп був чималий). Виокремив би два. На 14 хвилині затяжним ривком зі своєї половини фактично тікав сам на сам Потапов. Але таки не дали пробити влучно. А на 28 хвилині гості могли забити після кутового. Подколзін виграв "другий поверх", Новіков з кута воротарського бив у дальній кут. Не поцілив а Королю не вистачило сантиметрів , щоб замкнути несподіваний «простріл»! Натомість господарі свій кутовий матеріалізували в гол - Клименко з ближньої стійки влучно підрізав з подачі Карамалака. Ситуація по сумі двох матчів вирівнялася.

Другий тайм однозначно активніше розпочали гості. Казанюк зробив заміни. Ще в кінці тайму він вимушено замінив центрального захисника (Дмитро Думенко зазанав ушкодження). А ось в перерві заміна була продиктована тим, що явно цього дня не йшло все як хотілося у Ярослава Поплавки. От замість нього на поле вийшов Олександр Раковський. Він і в першому матчі вийшов в перерві на заміну і забив єдиного мяча в тому матчі. Зараз він не забив, але додав спокою в діях попереду гостей. Адже саме він став грати в нападі, а Артем Король змістився на фланг. І там активність Артема і призвела до взяття воріт господарів.

59 хвилина. 1:1. Король продерся справа в штрафну, вигравши силову боротьбу у захисника (це при тому, що Артема радше можна віднести до «легкої кавалерії»!) і гостро прострілив. Захисник Завгородній, перериваючи передачу, випередив Ібрагіма (а далі і Потапов набігав), але зрізав м'яч у власні ворота! Гол став логічним завершенням активності гостей, які захопили ініціативу по перерві.

Артем Король виборює мяча…

… і прострілює…

…а захисник зрізає мяча у власні ворота…

Гол додав впевнності гостям і вони практично взяли гру під контроль. Господарі спробували переломити хід півфіналу. Але було очевидно, що сили тануть. І «УТК» досить холоднокровно довели до потрібного результату важкий матч, важкий двораундовий двобій!

Таким чином в фіналі кубка області зустрінуться 1 листопада УТК і Альтаїр. Матч відбудеться в Лебедині

УТК в третє виходить в фінал кубка області. Все по парним рокам. В 2016 в додатковий час програли ватутінському "Ретро", хоча вели в рахунку. В 2018 в Черкасах навпаки програвали "Альтаїру", але відігралися і вирвали перемогу в той таки додатковий час. Як тепер буде в Лебедині побачимо 1 листопада!

Категорія: Новини / Кубок області