» » » "УТК" в драматичному фіналі переписує історію футболу Уманщини!

"УТК" в драматичному фіналі переписує історію футболу Уманщини!

Автор: Sobolenko від 5-06-2018, 15:53, подивилося: 1249

0 "УТК" в драматичному фіналі переписує історію футболу Уманщини!

«Альтаїр» (Драбів) – ФК УТК (Уманський р-н) 1:3 (1:1, 1:1) в додатковий час.
3 червня. 2018 року. м.Черкаси. КП «Центральний стадіон». 1700 глядачів.
Арбітри: Ю.Фощій (Черкаси), М.Погорілий (Кам’янка), М.Бурлай (Черкаси).
Делегат-інспектор: П.Лаврінець (Канів).
«Альтаїр»: А.Лєнчінков, О.Гопка (В.Аджубей, 67; П.Степанов, 93), Ю.Дмитренко, С.Грищук (А.Білоус, 82), В.Вдовика (М.Кретов, 100), В.Гонщик, О.Бичков (Д.Бреус, 58), О.Лобов, В.Ординський (С.Біда, 95), О.Колос, Д.Черниш. Запасний: Я.Магльований. Тренер: Р.Поліщук. Президент: Г.Плічкою
УТК: В.Шербина, С.Дудник, В.Олефір, Д.Подколзін, Є.Лут (Р.Потапов, 29), В.Горобець, Ю.Степанюк, С.Коломієць (А.Рудь, 87; Є.Єжаченко, 117), С.Троян, О.Раковський (А.Манасян, 80), Ібрахім Мунір (В.Трегубов, 120+3). Запасні: В.Єрошов, О.Казанюк. Тренер: О.Казанюк. Президент: М.Гордій.
Голи: Ю.Дмитренко (14 пен.) – О.Раковський (18), А.Манасян (92, 105).
Попередження: О.Лобов (27) – С.Коломієць (44), Є.Єжаченко (118).

В Черкасах, після двох попередніх фіналів в Умані, визначали володаря одного з головних футбольних трофеїв Черкащини в цьому сезоні. У вирішальному поєдинку за кубок області зійшлися клуби, які ще ним не володіли. При цьому і «Альтаїр», і «УТК» мають і не приховують честолюбивих амбіцій. Причому ці свої амбіції підкріплюють і діями а не лише словами. Обидва колективи якісно укомплектовані (он і цього міжсезоння, мабуть, самі резонансні новини на «трансферному ринку» області були пов’язані саме із цими клубами). Тому спрогнозувати чиюсь перемогу можна було з імовірністю тикання пальцем у небо при прогнозі погоди. Одне точно можна було передбачати сміливо – легкої прогулянки, перемоги не буде ні для кого. А відтак і видовище мало бути! Так воно і сталося. Фінал кубка області став справжнім футбольним святом і подарував численним глядачам всю гаму емоцій, яку тільки можна було уявити. Доречі, про уболівальників. Обидва клуби були з численною підтримкою. Драбівчан було більше. На око – рази в три, що логічно пропорційно меншій для них відстані до обласного центру. Але торсида з Уманщини, попри чисельну перевагу опонентів, взяла не кількістю а активністю. Коротше – підтримка була відчутна (про уболівальників – то буде окрема мова).

Епізод, що призвів до пенальті у ворота "УТК"

1:0

1:1 - Раковський зрівнює рахунок!

Зі стартовим свистком арбітра обидві команди без розкачки увійшли в гру. Гру, яка характеризувалася високою інтенсивністю і великою кількістю єдиноборств. Обидва колективи дуже готувалися до цього поєдинку і додатково налаштовувати когось не доводилося. Як кажуть – ніг не прибирав ніхто. Цікаво, що ледь не перший же момент призвів до взяття воріт. Досвідчений і технічний гравець драбівчан вадим Гонщик на вході в штрафну прокинув повз Євгена Лута і через ногу останнього опинився на газоні. Юрій Фощій моментально призначає 11-метровий. В секторі уболівальників тепличників вся надія на Володимира Щербину, який до цього ще жодного м’яча не виймав з сітки воріт «УТК». Але Юрій Дмитренко холоднокровно переграє досвідченого голкіпера. Невтішний початок для номінальних гостей і все як треба для «Альтаєра». Але буквально за 5 хвилин «УТК» вдається відігратися. Причому гол вийшов на славу. Олександр Раковський взяв гру на себе і із-за штрафної з лівої ноги поцілив практично у ближню «дев’ятку»! 1:1. Команди повернулися до стартового положення – рівновага. В принципі рівновага була і на полі. Хоча по небезпечним моментам, то відмітив би насамперед два епізоди, створених альтаїрівцями. На 24 хвилині пройшла подача і Сергій Грищук перед самим воротами зміг прийняти м’яча і бив впритул. Але виручив тепличників Щербина. На місці виявився Володимир і в компенсований до першого тайму час, коли з дуже небезпечної позиції пробивав Ординський. Вірно обрана позиція досвідченним голкіпером зіграла на користь «УТК».

Другий тайм вже активніше розпочали гравці з Уманщини. Але загалом темп гри дещо впав. Боротьба на кожному клаптику. Гравці в обороні максимально сконцентровані. І помилок не припускаються. Тому довести справу до якихось явних гольових моментів не вдавалося ні одним ні другим. При цьому у видовищності гра не втрачала і «тримала» глядачів максимально. Перед самим сигналом про закінчення основного часу чудовий шанс вирвати перемогу мали гравці в зеленому – потужному пробив метрів з 15-ти Дмитро Подколзін, але Андрій Ленчиков виручив свою команду. І тут же дві гострих атаки провів і «Альтаїр». Але оборона «УТК» діяла не менш самовіддано. Інколи не жалкуючи буквально ні себе ні своїх партнерів ( ви б бачили ребра нашого голкіпера після матчу).

1:3! Ааааарсен Мааааанасясн!!!!

Отож всі уболівальники отримують бонус – ще 30 хвилин видовища. А ось тут «УТК» і вирішило долю поєдинку і кубку. Буквально в самому дебюті екстратайму тепличники провели витончену і стрімку комбінацію. «Накінечником» стріли став Арсен Манаясн, який нещодавно вийшов на заміну, - він класично замкнув простріл зліва! І він же замкнув простріл і з іншого флангу, коли в стрибку «рибкою» головою спрямував м’яча в сітку воріт в кінці першого додаткового часу! 3:1 попереду «УТК». Сектор уболівальників «УТК», який і до цього не замовкав ні на мить, просто шаленіє. «Альтаїр» в четвертому вже таймі кидається всіма силами на штурм. В «УТК» появляється простір для швидкісних контратак. На 106-й хвилині Манасян міг хет-трик оформити замкнувши втретє простріл. Але «Альтаїр» неймовірним чином врятував голкіпер! Ще були нагоди. Навіть Володимир Трегубов, що вийшов на поле за лічені хвилини до завершення гри, міг забити. Але то вже кардинальної ролі не зіграло. 3:1 перемога «УТК» і кубок їде на Уманщину! «УТК» вперше здобуває цей трофей. І переписує історію футболу нашого краю – ще жодна команда у нас не володіла званнями чемпіонів області і володарів кубка. «УТК» вперше це вдалося зробити! З чим і вітаємо весь колектив тепличників. Сьогодні на їх вулиці свято!

Категорія: Новини / Кубок області